Letu kullanıp hamile kalanlar ve yeni kullanmaya başlayanlar

Canım ben normalde yumurtlamanın 10. Günü lekelenme baslar regl olurum.
Bunda 9. Günü lekelenme başladı.
Normal zaman olsa zaten bu zamanlarda regl oluyorum derim.
Ama letu + çatlatma iğnesi olunca 14 günü bulur reglin gelmesi diyordum.
Şimdi böyle olunca bu ilaçlar acaba hiç mi işe yaramadı diyorum 😔
Devam ediyor mu lekelenmen doktorun progesteron tarzı ılaclardan vermiş miydi

Devam ediyor mu lekelenmen doktorun progesteron tarzı ılaclardan vermiş miydi
Evet progesteron vermişti.
Ama çok düzenli kullanmadım.
Şimdi peceteye geldi yine çok açık kahve şeklinde akıntı :KK43:
Yerleşme kanaması bir anlık olup bitiyir mu, devam ediyor mu acaba o konu hakkında da net bilgi bulamadım

Evet progesteron vermişti.
Ama çok düzenli kullanmadım.
Şimdi peceteye geldi yine çok açık kahve şeklinde akıntı :KK43:
Yerleşme kanaması bir anlık olup bitiyir mu, devam ediyor mu acaba o konu hakkında da net bilgi bulamadım
Düzenli kullanmadıgın ıcın de olabilir düzenli kullanın mutlaka
Benim 12. Gün geldi 2 kere o kadar bi daha gelmedı canım

Düzenli kullanmadıgın ıcın de olabilir düzenli kullanın mutlaka
Benim 12. Gün geldi 2 kere o kadar bi daha gelmedı canım
Canım herkese verilen bir ilaç değil aşılamada çatlatma tedavisinde.
Rahim inceliğinde bebek düşürmemek için alınan bir tedbir.
Ben regl olduysam hiç hamile kalamamisim demektir :KK43:

Canım herkese verilen bir ilaç değil aşılamada çatlatma tedavisinde.
Rahim inceliğinde bebek düşürmemek için alınan bir tedbir.
Ben regl olduysam hiç hamile kalamamisim demektir :KK43:
İlacın ne oldugunu biliyorum canım forumda bir arkadas düzensiz kullandı kese vardı ama onda kanaması basladı filan hatta cekındı doktora soyleyemedi düzensiz kullandım diye sonra düzenli kullanınca gectı. Sen duzensız dıyınce aklıma o geldı.kan da ki prosgesteron sevıyesını etkılıyor sonucta ılaclar. Tüp bebek tedavısında saati saatine hem iğnesini hem fitilini kullandırıyordu doktorum

İlacın ne oldugunu biliyorum canım forumda bir arkadas düzensiz kullandı kese vardı ama onda kanaması basladı filan hatta cekındı doktora soyleyemedi düzensiz kullandım diye sonra düzenli kullanınca gectı. Sen duzensız dıyınce aklıma o geldı.kan da ki prosgesteron sevıyesını etkılıyor sonucta ılaclar. Tüp bebek tedavısında saati saatine hem iğnesini hem fitilini kullandırıyordu doktorum
Söylediğimi yanlış anlama lütfen aklıma o olay geldı anlatmak istedim önemli bir ilaç çünkü kanda progesteron bi düşüp bi yükselmesin düzenli kullanın. Kalbinizide ferah tutun yerleşme kanamasıdır ınsallah. Ates takıbı yapıyor musunuz bu arada belkı orda da yerlesme düşüşü vardır

Yogun degıldı 5 kurus büyüklüğünde bi kahverengi olmustu sonra sildikçe acık pembe geldı bır ıkı kere de gectı sonra
Bende merak ediyorum geçecek mi devam mı edecek diye.
İnternetten bir kaç doktoru dinledim günlerce devam da edebilir diyorlar.
Kesilirse yerleşme kanaması mi saymaliyim hiç bilmiyorum.
Forumda o kadar sayfa okudum catlatma iğnesinden sonra böyle 9-10. Gün regli başlayan denk gelmedim.
Ya benim çok anormal bir sorunum var yada yerleşme.
Ama yerleşme de 10-14. Günler arası oluyormuş. Benim 9. Gün geldi.

Söylediğimi yanlış anlama lütfen aklıma o olay geldı anlatmak istedim önemli bir ilaç çünkü kanda progesteron bi düşüp bi yükselmesin düzenli kullanın. Kalbinizide ferah tutun yerleşme kanamasıdır ınsallah. Ates takıbı yapıyor musunuz bu arada belkı orda da yerlesme düşüşü vardır
Ateş takibi normalde düzenli yapıyorum.
Ama ben bu hafta çok hastalandım ateslendim, soğuk algınlığı yaşadım. Ondan ateşi dikkate alamadım kaç gündür. Keşke hastalanmasaydim da ateş daha düzenli olsaydı.
8. Günü akşamı ateşimi olctim 35 civarı geldi, bana çok düşük geldi. Nimalde 36 üstüdür, 36.7 de yumurtlama atesimdir.
9. Günün sabahı 3 kez yatakta farklı saatte ölçtüm sabaha karşı, sabah felan onda da değişik sonuçlar çıkınca hastalıktan dedim dikkate almadım.
9. Günü akşamı lekelenme geldi işte.
10. Gün bugün de peceteye geldi yine.

Bende merak ediyorum geçecek mi devam mı edecek diye.
İnternetten bir kaç doktoru dinledim günlerce devam da edebilir diyorlar.
Kesilirse yerleşme kanaması mi saymaliyim hiç bilmiyorum.
Forumda o kadar sayfa okudum catlatma iğnesinden sonra böyle 9-10. Gün regli başlayan denk gelmedim.
Ya benim çok anormal bir sorunum var yada yerleşme.
Ama yerleşme de 10-14. Günler arası oluyormuş. Benim 9. Gün geldi.
Normalde nasıl oluyorsun peki bir gün leke ertesş gün adet mi görüyorsun?

Ateş takibi normalde düzenli yapıyorum.
Ama ben bu hafta çok hastalandım ateslendim, soğuk algınlığı yaşadım. Ondan ateşi dikkate alamadım kaç gündür. Keşke hastalanmasaydim da ateş daha düzenli olsaydı.
8. Günü akşamı ateşimi olctim 35 civarı geldi, bana çok düşük geldi. Nimalde 36 üstüdür, 36.7 de yumurtlama atesimdir.
9. Günün sabahı 3 kez yatakta farklı saatte ölçtüm sabaha karşı, sabah felan onda da değişik sonuçlar çıkınca hastalıktan dedim dikkate almadım.
9. Günü akşamı lekelenme geldi işte.
10. Gün bugün de peceteye geldi yine.
Hastalanmışsın dedigin gibi kesin sonuc vermez. Bende de leke gelınce ödüm koptu. Sonra dedim sakin ol ne yaşaman gerekiyorsa onu yaşayacaksın senin elinden bişi gelmez. Sonra sonra teslim oldum canım 3 düşüğüm bir sürğ de kimyasal gebeliğim var korkum o yüzdendi ama sakinim artık Rabbim en iyisini bilir

Hastalanmışsın dedigin gibi kesin sonuc vermez. Bende de leke gelınce ödüm koptu. Sonra dedim sakin ol ne yaşaman gerekiyorsa onu yaşayacaksın senin elinden bişi gelmez. Sonra sonra teslim oldum canım 3 düşüğüm bir sürğ de kimyasal gebeliğim var korkum o yüzdendi ama sakinim artık Rabbim en iyisini bilir
Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin.
Kan testi ne zaman vereceksin ?

X