leylekler ne getirir???

cnm topıgın hayırlı olsun ıns bı gun benım leylegımde gelıcekk :) gercek bebek resmını koyarım ozaman burayaa::):)

opuyorumnanaktantskler canim benimopuyorumnanaktan
:Saruboceq:insallah canim insallah:Saruboceq:
:jeyyar:unutma bana sözün var ve süpriz benim yani ilk ögrenen ben olucam ona göre ortim:jeyyar:eek:puyorumnanaktanzemuszemus

fundam harikasın topiğine bayıldım:lepi: kızımla ve oğlumla hemen burdaki leyleklerin resmini çizdik ve onlara şu meşhur leylek ve bebek hikayesini anlattımkaydirigubbakcemile3
ama yemediler:kedi: anne hani karnından çıkmıştık leylekte nerden geldi bizi sonramı almış hastaneden eve leyleklemi geldik gibi sorulara cvp aradım:roflol::roflol::roflol:
sonra bu bir hikaye dedim geçtim.ama resim kısmı çok keyifliydi uyku öncesi süper bir şey oldu onlara kaydirigubbakcemile5
ellerine emeğine sağlıkopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bütün leyleklerede selamlar:teytey:

:roflol:ay ne güldüm meleklerine anlatamam yutarmi onlar hic leyleklerin masalini hikayesini:roflol:zamane cocuklari bunlar büyümüsde kücülmüsler:roflol:cocuklarimiz alirda bizi ceplerine koyarlar canim ne laflarin altinda kalirlar hazir cvp bunlar:roflol:ay karnima kramf girdi:roflol:helal olsun onlaraalkisalkisalkis
:kedi:benim kizimda leyleklere inanmiyo karnimdan ciktigini biliyoda henüz nasil olusdugunu anlamis diil:kedi::jeyyar::nazar:

opuyorumnanaktantopigimi begendiysen ne mutlu bana canimopuyorumnanaktan

bitanemmmmmmm biliyorum tabikide öle olmadığını opuyorumnanaktan

inşallahhh bağıra bağıra herkese söyliycem bebek geliyo diye rabbim nasip eder inşallahhh:CüvCüv::CüvCüv:

kız nasıl hamiş kalıyonuz hehehehekaydirigubbakcemile3

:Saruboceq:amin canim insallah:Saruboceq:
opuyorumnanaktano gün bi gelsin varya en az senin kadar sevinip mutlu olcam emin ol canimopuyorumnanaktan
:jeyyar:demek sen leyleklerin masalini biliyonda nasil yapildigini bilmiyon hemi:kedi::roflol:

Leylek;
Başka hiç kimseyle paylaşamayacağımız karşılıksız sevgiyi getirir,
O yüce annelik duygusunu, merhameti, özveriyi getirir,
Cıvıl cıvıl bir gülüş,
Mis gibi süt kokusu,
Pembe beyaz ayaklar,
Minicik eller getirir,
Kısaca,
Umutlarımızın karşılığını,
Yuvamızı aydınlatan, pırıl pırıl
Yeni bir hayat getirir....

alkisalkisalkiscok güzel ya bayildim cok cok tsk ederimmmmmmmmmopuyorumnanaktan

canım benım yenı gördüm topiğini hayırlı olsun dolup taşsın inşallah.......
leylekler süper sen iyi anlaşıyon anlaşılan onlarla söölede banda bı tanecıkın yollasınlar cunku bugun ben regl oldum canım hayırlısı diil belkide olmayacak hiç bilmiyorum allahın takdırı tatlım kısmet diilmiş.......weren allah sonuta biz istemekten bıkmayacagız canım allah bu yolda herkesın yuzunu güldürsün inşallah canım .......

:teselli:eek:kurken cok duygulandim inanki canim benim:teselli:
umudunu hic yitirme cimcimem allahin izniyle melegin ummadigin anda müjdelicek kendini sana insallah:Saruboceq:
rabbim gönlüne göre versin melegim:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

33a3dd8f606f0c0eaac215d.gif
fa67704b6f1679f0d6fd417h.gif
geburt0020m.gif

Heeeeyyyy Leylek Abiiiii benim bebişimi unutmuşsunuz ama:çok üzgünüm:
ben onu 4yıldır bekliyorum..

:teselli:canimsin ya ummadigin anda karnina 9aylik kiraci olarak yerlesicek melegin insallah canim benim:Saruboceq:

Canımm çok güzell bir topikk olmuşş :)))))

Benim leylek fırtınadan geçemedi sanırım gelemedi bir türlü :roflol::roflol:Sanırım ikiz taşıyorrrkaydirigubbakcemile3

hamarat_zeynep.jpg

opuyorumnanaktantskler canim benim begendiysen ne mutlu banaopuyorumnanaktan

:Saruboceq:insallah canim saglikli olsunlarda ikiz olsun rabbim gönlüne göre versin yeterki:Saruboceq:

kızlar kızlar ilk burda paylaşem dedimdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
eltimi yarım ssat önce doğuma gönderdik:gitme::a015:
ama leylek bizede güzel bir bebiş getirecek inşallah:emir_bebek:
lütfen dua edin çok ihtiyacımız var selametle gelsinler
:emir_bebek: :eek: :emir_bebek: :eek: :emir_bebek: :eek: :emir_bebek:

kızlar kızlar ilk burda paylaşem dedimdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
eltimi yarım ssat önce doğuma gönderdik:gitme::a015:
ama leylek bizede güzel bir bebiş getirecek inşallah:emir_bebek:
lütfen dua edin çok ihtiyacımız var selametle gelsinler
:emir_bebek: :eek: :emir_bebek: :eek: :emir_bebek: :eek: :emir_bebek:

:Saruboceq:ay inanmiyorum ya hadi hayirlisi tüylerim diken diken oldu inanki insallah rabbim kolay dogumlar nasip eder dualarimi esirgermiyim hic balim:Saruboceq:

:Saruboceq:ay inanmiyorum ya hadi hayirlisi tüylerim diken diken oldu inanki insallah rabbim kolay dogumlar nasip eder dualarimi esirgermiyim hic balim:Saruboceq:
sağolasın canım benimopuyorumnanaktan
giderken çok tuhaf olduk:gitme:
insan çok duygusallaşıyosenağlama
kız ayrılamadı onuda götrdülermafoldumben
yarım saat dil döktük kalmadı:gitme:
inşallah sağsağlim dönerler bebişlerinle beraber:Saruboceq:

opuyorumnanaktankurban olurum ben gelecekteki anne adayi arkadasima ümidini yitirme yeterki hayirlisiyla mucizene melegine elbet birgün kavusacaksin:Saruboceq::nazar:opuyorumnanaktan
tatlı dilli yüzü ve yüreği güzel canım arkadaşım .senin de desteğinle ümitlerimi hiç yititrmiyorum artık ve geç de olsa mucizem kollarımda olcak inanıyorum buna :ecrin_bebek: umutsuz yaşanmıyor anlamdım ki ve her yeni güne umutla uyanıyorum olacak inşallah leylekler benimde mucizemi getirecekler .benim mucizem çok çok çokkkkk uzaklarda gelmesi bekli imkansız belkide zaman alacak ama ben beklemeye razıyım :emir_bebek:
bende istiyorum leyleklerin getirdiklerinden :gitme: mafoldumben

inşallah canım rabbim tez zamanda seninde bebeğini kucağına verir :Saruboceq:

canım ya bu yaramaz leylekler bizim bebeleri biyerlerde unutuyorlar ama nerde bir gün bizede getirmeyi hatırlıyacaklar inşallah :1hug:

oyy oyyy o leyleklerden burayada gelse ne olur sanki....mafoldumbenkızlarr eğer sizin oraya gelirlerse ne olur söyleyin bizede uğrasınlar tamamı....:gitme:inş Rabbim herkesin gönlüne göre hayırlısını versin...:Saruboceq:

X