Limon mucizesi!

oha çok iyiymiş. ben limon tuzu bi ara yaptım .epilasyondan hemen sonra yapıyodum. yani acıya dayanıklıyım rocky:KK70: sonra nedendir karınca yağı yumurtasına döndüm. iki aydır falan deniyorum hatta fazla bile olabilir. sanırım geri dönmem gerek limon-tuz olayına. neden bıraktım ki:/ pişmanım=(

Son düzenleme:
ben sade limon sürüyordum,tuzla beraber nasıl sürülürki??yani limonu bir kaba sıkıp üstüne tuzu koyup mu sürülüyo nasıl oluyo???:97:

bu limonu agdadan sonra sürmek hep istemişimdir ama daha hiç yapamadım yaa :KK1:

arkadaslar limonu tuza bandirim bacaklarinizi surun diyosunuz peki bu limonu oyle degilde hazir sisede satilmis hali oluyor su gibi oyle yapsak olurmu ozaman nasil yapmamiz gerekebilir onun faydasi olurmu taze yerine .

bende ellerim için kullanıyorum bazı sabunlar mahvediyo yara yapıyo kuruyo vee çok berbat görünüyo bende limonla biz güzel ovup daha sonra yağlı bi krem sürüp eldiven giyip yatıyorum hem yumuşacık oluyo hemde rengi açılıyo bazende topuklarım çok çatlayıp kötü görünüce yapıyoru ozaamnda aynı şekilde yapıp strecfilmle sarıp çorap giyiorum tavsiye ederim

Limon faydaları o kadar çokmuş ki ne desem azdır.. ellerim için kullandığımda o kadar faydasını gördüm ki.. Kuruyan ellerim kendine geldi :)

ben de bugun denedim. Agdadan sonra hem bacaklarima hem kollarim bir de koltukaltima surdum. Birazcik yandi ama o kadar da cok degil. Bundan sonra her agdadan sonra deneyecegim. Ben de degisiklikleri paylasirim. Umarim guzel seyler olur :)

He bi de ben limonu bi kaba sıktim tuzu da onun icine karistirdim. Sonra burayi okudum ve aslinda limonu tuza batirip peeling gibi surmek daha mantikli geldi.

Sizce en iyisi nasil kullanmak..

(hazir sıkmisken ellerime ayaklarima yuzume falan da surdum. =)

Arkadaşlar, ben ilk defa duydum. denicem. umarım faydasını görürüz hepimiz. bu arada, hemen ağdadan sonra sürmek şart mı. ben dışarda yaptırıyorm. komple. bu sebeple tuz,limon taşı yanında biraz zor gibi deee.. faydası olmaz mı veya daha mı az olur 2-3 saat sonra sürsek?:KK43:(

Arkadaşlar, ben ilk defa duydum. denicem. umarım faydasını görürüz hepimiz. bu arada, hemen ağdadan sonra sürmek şart mı. ben dışarda yaptırıyorm. komple. bu sebeple tuz,limon taşı yanında biraz zor gibi deee.. faydası olmaz mı veya daha mı az olur 2-3 saat sonra sürsek?:KK43:(

valla arkadaşım hiç farketmez.Ben bunu yıllar önce yaptım(18 yaşındaydım)şu an yani 20 yıldır kılsız tüysüz bi kadınım.çünkü kıl yolu ağdadan sonra ilk 3 gün yani 72 saat açık kalıyormuş.bütün tüy azaltıcı ürünlerin üzerinde de yazıyor zaten ilk 3 gün kullanın diye.yani 3-5-8 saat hiç önemli değil.Şimdi kızım var 14 yaşında ona da başlayacağım ama bi 16 17 yaşında olsa daha iyi.hormanlar çok hızlı çalışırken pek işe yaramıyor.ben 16 dan 19 yaşıma kadar yaptım ama son bir sene de gitti tüyler:)o yüzden acele etmiyorum.

Bende cok beyaz tenliyim agdadan sonra yagiyla temizliyorum sadece bir gun falan su degdiremiyorum su gelirse kizarmaya ve kasinmaya basliyor. Denemek isterdim :-(

arkadaşlar limonu sürünce yapış yapış olmaz mı?bekleyip daha sonra bacakları yıkamamız mı gerekiyor.bekleyeceksek ne kadar bekleyip yıkayacağız?????

valla arkadaşım hiç farketmez.Ben bunu yıllar önce yaptım(18 yaşındaydım)şu an yani 20 yıldır kılsız tüysüz bi kadınım.çünkü kıl yolu ağdadan sonra ilk 3 gün yani 72 saat açık kalıyormuş.bütün tüy azaltıcı ürünlerin üzerinde de yazıyor zaten ilk 3 gün kullanın diye.yani 3-5-8 saat hiç önemli değil.Şimdi kızım var 14 yaşında ona da başlayacağım ama bi 16 17 yaşında olsa daha iyi.hormanlar çok hızlı çalışırken pek işe yaramıyor.ben 16 dan 19 yaşıma kadar yaptım ama son bir sene de gitti tüyler:)o yüzden acele etmiyorum.

bekletiyormuyuz o karışımı vücudumuzda bekletiyorsak kaç dakika bekletiyoruz ?

kızlar üzüm sirkesi bildiğimiz tuz limon suyu ağda sonrası direk sürün yada bir pamıgun üstüne döküp kompleks gibi bastırın 5 dk dursun devamlı sürerseniz etkisini kesinlikle görürsünüz tüy köklerini yakıyor bu uygulama...

X