Liposuction yaptran var m arkadalar?

Aslında benden de tecrübeliler yazsa su an bendeki ödem mi yoksa bi terslik mi var diye bende bilsem
Merhaba canım. 5 kilo en yüksek seviyede alınmış. Ben 2011 de oldum benden de 5 kilo alındı. O zamanlar 58 kiloydum. Ödem bir kaç ayda iniyor ama kişiye göre değişiyor. Ben sonucu hemen 2. Gün aynada görmüştüm vücut çok farklıydı. Ama bazılarında ödem çok oluyor. 5 kilo muhakkak çok güzel bir değişim yapacaktır

Merhaba canım. 5 kilo en yüksek seviyede alınmış. Ben 2011 de oldum benden de 5 kilo alındı. O zamanlar 58 kiloydum. Ödem bir kaç ayda iniyor ama kişiye göre değişiyor. Ben sonucu hemen 2. Gün aynada görmüştüm vücut çok farklıydı. Ama bazılarında ödem çok oluyor. 5 kilo muhakkak çok güzel bir değişim yapacaktır

Bakalım randevu aldım de kontrol edecek fazla şişlik var.hele bide su içtim mi iyice şişiyorum
Sonuçu yazarsan sevinirim. Aslında hiç bir şey tam istediğimiz gibi olmuyor. Ben 2011 de bel sırt bacak içi karından olmuştum. Şekil olarak beğendim. Güner Uysal yapmıştı. Vefat etti. Ama o ameliyatta ne halt ettilerse ( çok sinirliyim ) popom eridi. Resmen eridi. Bir doktora sorduğumda bel kısmını alırken lazer ısısı oradaki yağları etkilemiş demişti. Aradan 9 yıl geçti iyice eridi. Sıkı ve dolgun bir popom vardı. Ne bombe kaldı ne sertlik. Diyelimki 8 kilo verdiğim için oldu. Bu mümkün değil. Çünkü liposakşın öncesi de bir ara kilo vermiştim böyle bir şey hiç olmadı. Aquafilling tarzı dolgular iğrenç. İltihap enfeksiyon yapıyor. Yıllarca bu dolgu nedeniyle hayatı kararanları biliyorum. Yağ enjeksiyonu da olmaz 48 kiloyum. Protez ise rahatsız edici ayrıca sağlık durumum büyük operasyonlara artık elverişli değil. Kısaca ne yapacağımı şaşırdım. Popuna bayağı takıyorum. Beddua ediyorum. Nasıl böyle bir hata yaptı bu dr inanamıyorum. Acaba bu durumu yaşayan başkaları oldu mu onu da hiç duymadım. Sana sevgimi gönderiyorum. Sonuçu yaz lütfen.

Merhaba,benimde nerdeyse iki ay olacak ama hala kocaman normal mi??
bir de 3 yıl önce dogum yapmıştım işlemi yaptırırken 58 kg dum.tamamen bölgesel yağlanmadan yaptırdım.dr yaptıktan sonra senin derin gevşemeye müsait mekik çekmen lazım diye beni uyardı.
Merhabalar, dün ameliyattan çıktım yaklaşık 3 saat sürdü. Doktorum senin kilonda bir insandan 3 litre yağ aldık düşün dedi. 57 kiloydum ameliyat öncesi. Şu an çok fazla ödemim var. Ama ameliyat olmamış kişiler için özellikle söylüyorum kesinlikle tavsiye ettiğim bir şey değil. Buradaki tüm yorumları okudum; ki acıya oldukça dayanıklı bir insanım ama öyle söylendiği gibi kolay bir süreç değil. Hiç ağrım olmadı diyenler mucize yaşamışlar galiba😂 karnımın sağ ve sol tarafında iki tane diren vardı extra bi ödem olmasın diye takmış doktorum onları çıkarınca gerçekten rahatladım.
Narkozdan uyanınca uzun bir süre titredim, yatağımı salladım diyebilirim. Narkoz sonrası vücuda bir sıvı veriyorlarmış kanamayı azaltmak ve dokuların zarar görmesini engellemek için. Onun etkisi de varmış titrememde. Öyle çok titredim ki pikenin altından uzun bir süre sıcak hava verdiler ısınmam için. Akşama doğru sondayı çıkarttılar tuvalete kendim gidip geldim ama karnımdaki direnler yüzünden çok canım yandı. Bol bol nefes aldım bağırmamak için 😁 ameliyatta gözlerin Kurumaması için bir jel sürüyorlarmış. Normalde lens kullanıyorum tabi bir etkileşim olduğunu da bilmediğim için kendime gelince lenslerimi taktım ve gözlerim çok yandı. Jelin etkisi geçene kadar sürekli yıkadım, hemşireler damla damlattı. Çok ilgilendiler sağ olsunlar. Doktorumu çok sevdim çok içten samimi hepsi çok ilgilendiler ameliyatımda olan tüm kadro çok iyiydi. Ama yinede güzel bir ameliyat anısı bırakamıyorum buraya üzgünüm☺ Çünkü adı bile güzel değil ki; ameliyat 😀
şunu demek istiyorum lütfen orantılı bir vücudunuz varsa yaptırmayan. Benim üst bedenim belim 34 bedendi, basenlerim 38di. Spor salonuna da yazıldım ama bölgesel bi faydası olmadı. Elinizden gelen her şeyi yaptığınıza emin olduktan sonra ameliyat olmaya karar verin. Şimdi her gün 3 litre su içip ödemimi atmaya çalışıcam. Ameliyat sırasında çekilen fotoğrafları yükledim. Şişman bir geçmişe sahibim 78 kiloların üstüne çıktım ama çatlaklarım hiç bir zaman beni üzmedi çok severim göbeği açık giymeyi. Kendinizi sevin kadınlar💜💜 Sevgiler herkese🌿
Arkadaşlar kilo olarak 57-58 kilo yazmışsınız boyunuz kaç ve yağ durumunuz nasıldı? Ben 56-57 kilo arasıyım boyum 1.67, lipo düşünüyorum ama istediğim doktorlar yüksek paralar istiyor, biri de lipoyu bıraktı sadece burun yapıyor :KK43: Bacaklarım ince kalçam da küçük, geri kalan bölgelerde yağlanma var. Yani çok dağınık bölgeden yağ alınması lazım, bu da ne kadar bölge o kadar meblağ oluyor. Tam olarak karar veremedim. Boy ve yağlanma durumunuzu söyleyebilir misiniz?

Sonuçu yazarsan sevinirim. Aslında hiç bir şey tam istediğimiz gibi olmuyor. Ben 2011 de bel sırt bacak içi karından olmuştum. Şekil olarak beğendim. Güner Uysal yapmıştı. Vefat etti. Ama o ameliyatta ne halt ettilerse ( çok sinirliyim ) popom eridi. Resmen eridi. Bir doktora sorduğumda bel kısmını alırken lazer ısısı oradaki yağları etkilemiş demişti. Aradan 9 yıl geçti iyice eridi. Sıkı ve dolgun bir popom vardı. Ne bombe kaldı ne sertlik. Diyelimki 8 kilo verdiğim için oldu. Bu mümkün değil. Çünkü liposakşın öncesi de bir ara kilo vermiştim böyle bir şey hiç olmadı. Aquafilling tarzı dolgular iğrenç. İltihap enfeksiyon yapıyor. Yıllarca bu dolgu nedeniyle hayatı kararanları biliyorum. Yağ enjeksiyonu da olmaz 48 kiloyum. Protez ise rahatsız edici ayrıca sağlık durumum büyük operasyonlara artık elverişli değil. Kısaca ne yapacağımı şaşırdım. Popuna bayağı takıyorum. Beddua ediyorum. Nasıl böyle bir hata yaptı bu dr inanamıyorum. Acaba bu durumu yaşayan başkaları oldu mu onu da hiç duymadım. Sana sevgimi gönderiyorum. Sonuçu yaz lütfen.

Benim doktorum bacak arkasından almadı popon gider dedi. Bölgeye kesinlikle yapmadığını doğru bulmadığını söyledi sadece iç bacak yan bacak ve diz bölgesinden aldı.

Benim doktorum bacak arkasından almadı popon gider dedi. Bölgeye kesinlikle yapmadığını doğru bulmadığını söyledi sadece iç bacak yan bacak ve diz bölgesinden aldı.
Benimde bacak arkası alınmadı . Bacak içinden ve hani beldeki gamze yanları var ya onları almış. Sanırım oraları alırken ısı aşağıyı eritti. Ya da bacak içini alırken popo altına geldi. Bak senin doktorun dediği çok mantıklı. Arka popo altı bacak içine de çok yakın.Biraz kayma popo altındaki yağı da çeker. Ama çok üzülüyorum. Ne yapacağım bilemiyorum.

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun.benimde karın bölgesinden 5 kilo yağ alındı popoya 450 cc koyulmuş iki ayda kalmadı diyebilirim.5 kilo yağdan bir kilosu bile popoma koyulmadı bu normal mi anlayamadım

Arkadaşlar kilo olarak 57-58 kilo yazmışsınız boyunuz kaç ve yağ durumunuz nasıldı? Ben 56-57 kilo arasıyım boyum 1.67, lipo düşünüyorum ama istediğim doktorlar yüksek paralar istiyor, biri de lipoyu bıraktı sadece burun yapıyor :KK43: Bacaklarım ince kalçam da küçük, geri kalan bölgelerde yağlanma var. Yani çok dağınık bölgeden yağ alınması lazım, bu da ne kadar bölge o kadar meblağ oluyor. Tam olarak karar veremedim. Boy ve yağlanma durumunuzu söyleyebilir misiniz?
1.72 kendimi zorla 59 kilo yaptım.3 yıl önce Doğum yapmıştım bölgesel yağlanmam vardı ben iyice yağlandırdım ki popoma yetsin diye.ben esteticha da oldum fiyatları diğer yerlere göre çok uygun

1.72 kendimi zorla 59 kilo yaptım.3 yıl önce Doğum yapmıştım bölgesel yağlanmam vardı ben iyice yağlandırdım ki popoma yetsin diye.ben esteticha da oldum fiyatları diğer yerlere göre çok uygun
Popundan memnun musun. Ne kadar oldu yaptıralı ? Yağın hepsi kaldı mi?

merhaba sana sadece şunu söyleyebilirim liposuction ameliyatının amacı kalıcı yağların yok olması ve vücuda şekil verilmesi. Yani yağlar, spor ve diyetle gidecek durumdaysa kesinlikle önermiyorum. öncesinde 78kilolardan 52lere düştüm ve basen bölgem şekil olarak çok çıkık duruyordu. 3 sene kadar 52kiloda kaldım. Spora yazıldım ve basen bölgem gitmediği gibi kilo da aldım 😁 zaten sol basenim diğerine göre daha çıkık duruyordu. 57 kiloda bu operasyona karar verdim. Şimdi evde ödemlerin gitmesini bekliyorum. Eğer fazla kiloların için bu operasyonu düşünüyorsan kesinlikle önermiyorum. Ama şekil olarak kalıcı yağlanman varsa yapılabilir🥰 operasyon öncesi ölçülerim boy166 kilo 57.1 Belki faydası olur. 🌿
eve geldiğimde 57.8dim 😂 6.günümdeyim güncel kilom 56.4.
korse de oldukça ağır. Korsesiz tartıldığımda yağ ölçümü de yapıcam.

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun.benimde karın bölgesinden 5 kilo yağ alındı popoya 450 cc koyulmuş iki ayda kalmadı diyebilirim.5 kilo yağdan bir kilosu bile popoma koyulmadı bu normal mi anlayamadım
Canım bu mesajını şimdi gördüm. Popoya konulan yağın hiç kalmaması çok kötü. Boşuna mı yağı koydular. Artık hep yağın büyük kısmının kaldığını diyorlar. Demek ki o da yalan. O zaman yap enjeksiyonunu boşuna düşünmeyeyim

Canım bu mesajını şimdi gördüm. Popoya konulan yağın hiç kalmaması çok kötü. Boşuna mı yağı koydular. Artık hep yağın büyük kısmının kaldığını diyorlar. Demek ki o da yalan. O zaman yap enjeksiyonunu boşuna düşünmeyeyim

Sırf popo icin yaptırdım bu işlemi Yoksa kilom yoktu ama popom dümdüzdü.bir aya tamamen eskiye döner diye düsünüyorum

Benim kolumda kaza sonucu oluşan kalın izler vardı. Bende izler küçülsün diye estetik ameliyatı oldum. Doktor da sordu karnından biraz yağ alıp koluna enjekte edersek iyileşme süreci hızlanır dedi. Yani aslında kolumdaki izler için liposction oldum. Karımdan alınan yağ işleminin aslında liposuction olduğunu bilseydim asla yaptırmazdım. Göbek deliğime kadar koca koca iğneler ile uyuşturup daha sonra da karnıma yandan nohut tanesi büyüklüğünde delik açıp ince bir boru sokup yağı makinayla falan çekiyorlar.Üç dört gün boyunca oturamadım hiç karnım acıyordu. Bölgesel spor yapın daha iyi bence.
Kızlar yardım edin bilen anlayan varsa perşembe günü kol karın bel lipo ve yağları da bbl olarak kullanıldı şimdi sol kolum barma
Benim kolumda kaza sonucu oluşan kalın izler vardı. Bende izler küçülsün diye estetik ameliyatı oldum. Doktor da sordu karnından biraz yağ alıp koluna enjekte edersek iyileşme süreci hızlanır dedi. Yani aslında kolumdaki izler için liposction oldum. Karımdan alınan yağ işleminin aslında liposuction olduğunu bilseydim asla yaptırmazdım. Göbek deliğime kadar koca koca iğneler ile uyuşturup daha sonra da karnıma yandan nohut tanesi büyüklüğünde delik açıp ince bir boru sokup yağı makinayla falan çekiyorlar.Üç dört gün boyunca oturamadım hiç karnım acıyordu. Bölgesel spor yapın daha iyi bence.
kızlar yardımcı olun perşembe kol,karın,bel, lipo ve yağları bbl olarak kullandı doktor şimdi sol kolumun parmaklarıNım kökleri teker teker Şişiyor ve morarıyor uyuşuk zaten kol korsemi çıkardım bi değişiklik olmadı doktordan cevap yok whatsap tan inst yazdım yok cevap ne yapsam hastahaneye mi gitsem

Kızlar yardım edin bilen anlayan varsa perşembe günü kol karın bel lipo ve yağları da bbl olarak kullanıldı şimdi sol kolum barma

kızlar yardımcı olun perşembe kol,karın,bel, lipo ve yağları bbl olarak kullandı doktor şimdi sol kolumun parmaklarıNım kökleri teker teker Şişiyor ve morarıyor uyuşuk zaten kol korsemi çıkardım bi değişiklik olmadı doktordan cevap yok whatsap tan inst yazdım yok cevap ne yapsam hastahaneye mi gitsem
Geçmiş olsun canım. Vakit geçirme hastaneye git. Hiç normal değil. Lipo sonrası böyle şeyler olmaz.

Şimdi iyi misin çok merak ettim. Umarım sadece ödem vs nedeniyle olmuştur o şişlik🙏 Doktor ne dedi

Buradaki mesajları gördüğümde çok üzüldüm. Uygun fiyata olsun diye en ucuz yere yaptırılıyor sonrasında sonuçlar hüsran oluyor ve liposuction sakın yaptırmayın deniliyor. Ben yaptırmadan önce çok araştırdım kızlar lütfen siz de yaptırmadan önce iyicene araştırın. Ucuza yapan yerler fabrikasyon gibi yapıyor ya da değnek gibi denemeler yapılıyor sırf uzmanlaşabilmek için. Geçekten de mutlaka uzmanlaşmış birine yaptırın o zaman hem hatları çok güzel olan bir vücuda sahip olursunuz hem de hiç bir sorun yaşamazsınız. Ben iyicene araştırarak yaptırdım ve buradaki şikayetlerin %1 ini bile yaşamadım

Buradaki mesajları gördüğümde çok üzüldüm. Uygun fiyata olsun diye en ucuz yere yaptırılıyor sonrasında sonuçlar hüsran oluyor ve liposuction sakın yaptırmayın deniliyor. Ben yaptırmadan önce çok araştırdım kızlar lütfen siz de yaptırmadan önce iyicene araştırın. Ucuza yapan yerler fabrikasyon gibi yapıyor ya da değnek gibi denemeler yapılıyor sırf uzmanlaşabilmek için. Geçekten de mutlaka uzmanlaşmış birine yaptırın o zaman hem hatları çok güzel olan bir vücuda sahip olursunuz hem de hiç bir sorun yaşamazsınız. Ben iyicene araştırarak yaptırdım ve buradaki şikayetlerin %1 ini bile yaşamadım
Nereye yaptırdığını öğrenebilir miyim? Ben de aylardır araştırıyorum çok kararsızım

X