⚠️LİSTE KAPANDI⚠️Kadir Gecesi Dua Topiği (17 Nisan Pazartesi)📿🤲🏻❤️

Ben okudum bitirdim çok şükür aslında Kadir gecesinin belirli bir günü yok keşke her gece yapsaydık
Siz kadir gecesinde okuyorum yazdınız, size bitirdiniz mi diye yazdik ve cevap yazmadiniz ... okurum yazdığınız icin veeeee biz sizi okudunuz diye işaret ettik.

Yani siz aslında yeni mi okuyup bitirdiniz..

Kızlar kusura bakmayın kimseyi kırmak istemiyorum ama kul hakkı diye bir şey var. Burada 82 kişi toplanmış herkesin kendine göre telaşı işi vardı. Bak aniden hastaneye giden arkadaşımız oldu, o gece regl olan oldu hemen el birliğiyle duaları okuduk bitirdik KUL HAKKI olmasın diye. Aynı hassasiyeti karşı taraftan da beklerdim yani kaç kere etiket edip okudun mu okudun mu diye sorduklarım buraya tek bir kelam etmeden başka topiklerde yeni gruplara katılma telaşına başlamış bile. Üzüldüm yani gerçekten çok üzüldüm.
Yapmayın arkadaşlar dua bölümündeyiz Allah rızası için toplanıyoruz ama KUL HAKKINI unutuyoruz 😔

Kızlar kusura bakmayın kimseyi kırmak istemiyorum ama kul hakkı diye bir şey var. Burada 82 kişi toplanmış herkesin kendine göre telaşı işi vardı. Bak aniden hastaneye giden arkadaşımız oldu, o gece regl olan oldu hemen el birliğiyle duaları okuduk bitirdik KUL HAKKI olmasın diye. Aynı hassasiyeti karşı taraftan da beklerdim yani kaç kere etiket edip okudun mu okudun mu diye sorduklarım buraya tek bir kelam etmeden başka topiklerde yeni gruplara katılma telaşına başlamış bile. Üzüldüm yani gerçekten çok üzüldüm.
Yapmayın arkadaşlar dua bölümündeyiz Allah rızası için toplanıyoruz ama KUL HAKKINI unutuyoruz 😔
Çoğumuzun iç sesi olmuşun kurabiyem.Ne diyelim ki
bundan sonra katılacak olan arkadaşlarımız bunu göz önünde bulundurmalı. 😕

🌻🌻HATIRLATMA LİSTESİ 🌻🌻
Kızlar gece okumak isteyenler için listemizi paylaştım
Gün içinde ne zaman müsait olursanız okuyabilirsiniz

⚠️⚠️⚠️YENİ KATILANLAR İÇİN AÇIKLAMA⚠️⚠️⚠️
İlk sayfadaki duaları belirtilen sayılarda okuyup tüm listenin isimlerine tek tek bağışlama yapıyoruz sonrasında ORTAK DUAMIZI okuyup bitiriyoruz
➡️➡️ Herkese ayrı ayrı OKUNMAYACAK
Tek seferde okunup tüm listeye bağış olacak
İlk sayfada detaylar yazıyor
Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz 💕💕

➡️⚠️➡️⚠️BİLDİRİMLERİ GECİKTİRMEYELİM⚠️➡️⚠️➡️🤗🤗🤗

1- @-kuzeyildizi- (BEGÜM)

2- @marmeladova (HATİCE)

3- penyez83 penyez83

4- @Papatyamveben-Mavi

5- @slnn12345

6- @Vavin

7- @Arianaa

8- @Freddy

9- @burcusami

10- @mesirmacunu (YASEMİN)

11- @manolyal

12- @Cuel (ELİF)

13- @H M (HATİCE)

14- @acitatlisos

15- @Zeynoyi

16- @Kevssooo (KEVSER)

17- @madamseker

18- @HejaR12

19- @PiXiEE

20- sweetgirlcandy sweetgirlcandy

21- @Cittaslow (AYŞE)

22- @Zuleyha65

23- @bir mucizee

24- @kunfeyekun__

25- @safi.naz

26- @rana20

27- @Meral01

28- @nursevdi

29- @Buluts34 (SAFİYE)

30- @Blue_Black (FATMA)

31- @kayra1209

32- @Blackberry36

33- @Eslimma

34- @afil

35- @Nefes0858 (FERDA)

36- @clara

37- @boshesapbos

38- @agustos72

39- @cemile___

40- @pokemonn1 (ŞEYDA)

41- @Nevreste

42- @eczpinar00

43- @istbl (ESRA KÜBRA)

44- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (ESRA)

45- Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye (MERVE)

46- @kavs-i kuzah

47- @MssPARE

48- @iyilik_guzellik

49- @blueandblue

50- @serenad35

51- @smelllikeheaven (NUR)

52- zeyno genc zeyno genc

53- @kaplumbik (SEDA)

54- @umudunukaybetme

55- @Jawlensky (MERVE)

56- @Teach_Mavi

57- @LadyNurr (GÖKÇE)

58- @Sevgicik

59- @Oksijensizsu

60- @Careszm

61- @Sincereley93190221

62- @gulectosba

63- @Dryamm

64- @perestu

65- @kristalkupe

66- @Ayzelin

67- @Cookiie

68- @Sevm57 (SEVİM SEMRA)

69- @ayliss (AYLİN)

70- @QueenGenepil

71- @visnetozu

72- @Gamzelimm66

73- @karamelli001

74- @Kelebek263

75- @Fdn Alev (ALEV FİDAN)

76- @mathildays

77- Çağla

78- Damla

79- @Sohrab

80- @Ada-anne

🌿🌹🌿🌹Okumayanlar için hatırlatma listesi🌿🌹🌿🌹

Kızlar en geç SALI( yarın) SABAH 07.00 da okumaları tamamlamış olalım 🤗

6- @Vavin
11- @manolyal
12- @Cuel (ELİF)
13- @H M (HATİCE)
14- @acitatlisos
15- @Zeynoyi
22- @Zuleyha65
24- @kunfeyekun__
25- @safi.naz
26- @rana20
29- @Buluts34 (SAFİYE)
31- @kayra1209
34- @afil
36- @clara
43- @istbl (ESRA KÜBRA)
49- @blueandblue
50- @serenad35
51- @smelllikeheaven (NUR)
54- @umudunukaybetme
60- @Careszm
63- @Dryamm
64- @perestu
65- @kristalkupe
66- @Ayzelin
70- @QueenGenepil
72- @Gamzelimm66
74- @Kelebek263
80- @Ada-anne
82- @dreamy07 (EVİN VE BABASİ HASAN)

🌹 Okumayanlar için hatırlatma Etiketidir 🌹

🌹 Sabah 07.00 kadar okumaları tamamlamış olalım 🌹

12- @Cuel (ELİF)
13- @H M (HATİCE)
22- @Zuleyha65
24- @kunfeyekun__
25- @safi.naz
31- @kayra1209
34- @afil
36- @clara
43- @istbl (ESRA KÜBRA)
50- @serenad35 ( okuyamamış)
54- @umudunukaybetme (tesbihatlari okuyacak)
60- @Careszm
63- @Dryamm
66- @Ayzelin
70- @QueenGenepil
74- @Kelebek263

⚠️⚠️⚠️Okumayanlar için hatırlatma etiketidir⚠️⚠️⚠️
⛔⛔Kızlar son saatler bitirelim lütfen 🤲

12- @Cuel (ELİF)

24- @kunfeyekun__

31- @kayra1209

34- @afil

50- @serenad35

74- @Kelebek263

⚠️⚠️⚠️Kızlar okumalar bitti mi
Siteye girdiğiniz halde dönüş yapmamışsınız😕

12- @Cuel (ELİF)

24- @kunfeyekun__

31- @kayra1209

34- @afil

@kayra1209
zeyno genc zeyno genc

Kızlar sadece siz kaldınız bildirimlerinizi yapar mısınız?♥️

zeyno genc zeyno genc bir tek sen kaldın canım bitti mi okumalar

zeyno genc zeyno genc arkadaşımızın yerine penyez83 penyez83 ablam ile birlikte okuyup bağışlamasını yaptık. Allah kabul etsin..

Ve listemiz tamamlandı canlar
Okumayan kalmadı
Rabbim kabul etsin inşallah
Hepinizin ağzına, diline, yüreğine sağlık 🥰 Allah razı olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Rabbim dualarınızın kabul oldu sevincini yaşatsın.
Bir sonraki kandillerde görüşmek dileğiyle Allah'a emanet olun. Şimdiden hayırlı bayramlar
Destekleri için de Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve penyez83 penyez83 e çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız 🥰🥰

TAKİP LİSTESİ

1- @-kuzeyildizi- (BEGÜM) ✅

2- @marmeladova (HATİCE) ✅

3- penyez83 penyez83 ✅

4- @Papatyamveben-Mavi ✅

5- @slnn12345 ✅

6- @Vavin ✅

7- @Arianaa ✅

8- @Freddy ✅

9- @burcusami ✅

10- @mesirmacunu (YASEMİN) ✅

11- @manolyal ✅

12- @Cuel (ELİF) ✅

13- @H M (HATİCE) ✅

14- @acitatlisos ✅

15- @Zeynoyi ✅

16- @Kevssooo (KEVSER) ✅

17- @madamseker ✅

18- @HejaR12 ✅

19- @PiXiEE ✅

20- sweetgirlcandy sweetgirlcandy ✅

21- @Cittaslow (AYŞE) ✅

22- @Zuleyha65 ✅

23- @bir mucizee ✅

24- @kunfeyekun__ ✅

25- @safi.naz ✅

26- @rana20 ✅

27- @Meral01 ✅

28- @nursevdi ✅

29- @Buluts34 (SAFİYE) ✅

30- @Blue_Black (FATMA) ✅

31- @kayra1209 ✅

32- @Blackberry36 ✅

33- @Eslimma ✅

34- @afil ✅

35- @Nefes0858 (FERDA) ✅

36- @clara ✅

37- @boshesapbos ✅

38- @agustos72 ✅

39- @cemile___ ✅

40- @pokemonn1 (ŞEYDA) ✅

41- @Nevreste ✅

42- @eczpinar00 ✅

43- @istbl (ESRA KÜBRA) ✅

44- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim (ESRA) ✅

45- Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye (MERVE) ✅

46- @kavs-i kuzah ✅

47- @MssPARE ✅

48- @iyilik_guzellik ✅

49- @blueandblue ✅

50- @serenad35 ✅

51- @smelllikeheaven (NUR) ✅

52- zeyno genc zeyno genc ✅

53- @kaplumbik (SEDA) ✅

54- @umudunukaybetme ✅

55- @Jawlensky (MERVE) ✅

56- @Teach_Mavi ✅

57- @LadyNurr (GÖKÇE) ✅

58- @Sevgicik ✅

59- @Oksijensizsu ✅

60- @Careszm ✅

61- @Sincereley93190221 ✅

62- @gulectosba ✅

63- @Dryamm ✅

64- @perestu ✅

65- @kristalkupe ✅

66- @Ayzelin ✅

67- @Cookiie ✅

68- @Sevm57 (SEVİM SEMRA), ✅

69- @ayliss (AYLİN) ✅

70- @QueenGenepil ✅

71- @visnetozu ✅

72- @Gamzelimm66 ✅

73- @karamelli001 ✅

74- @Kelebek263 ✅

75- @Fdn Alev (ALEV FİDAN) ✅

76- @mathildays ✅

77- Çağla ✅

78- Damla ✅

79- @Sohrab ✅

80- @Ada-anne ✅

81- @Muhittin (İLKNUR) ✅

82- @dreamy07 (EVİN VE BABASİ HASAN) ✅
zeyno genc zeyno genc bu kadar etiketin gelmemesi garip

🪴🌿Merhaba Dua Arkadaşlarım🪴🌿

Daha önceden olan bir “Kandil Dua” topiğimiz vardı. Oradaki dualarımız çoğunlukla evlat sahibi olmak içindi.Katılım herkese hitap etsin diye bu topiği Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ile açmak istedik. ❤️

➡️➡️Kandil gecesi listedeki isimleri niyet alarak duaları okumaya başlıyoruz. Duaların hepsi bittikten sonra tek tek isimleri sayıp niyetlerine bağışlıyor ve ORTAK DUAMIZI yapıp bitiriyoruz.⬅️⬅️

⚠️⚠️⚠️KISACA SADECE KANDİL GÜNÜ OKUNUP TÜM LİSTENİN NİYETLERİNE GÖRE BAĞIŞLANACAK...

🌿TÖVBE DUASI 🌿
➡️➡️ 1 defa okunacak.🪴
Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

🌿SALAVAT🌿
➡️➡️
3 defa okunacak
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

🌿TEVHİD 🌿
➡️➡️100 defa 'La İlahe İllallah', 100. de 'Muhammedeürresullullah' denir.🌿

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️➡️ 1 Defa Okunacak

🌿KADİR SURESİ 🌿

Eki Görüntüle 3229729
Bismillahirrahmânirrahîm.
*İnna enzelnahü fiy leyletilkadr
*Ve ma edrake ma leyletülkadr
*Leyletülkadri hayrüm min elfi şehr
*Tenezzelülmelaiketü verruhu fiyha biizni rabbihim min külli emr

*Selamün hiye hatta matle'ılfecr

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️➡️1 Defa Okunacak

🌿İNŞİRAH SURESİ🌿

Eki Görüntüle 3229731

Bismillahirrahmânirrahîm
*Elem neşrah leke sadrâk.
*Ve vada’nâ ’anke vizrâk.
*Elleziy enkada zahrâk.
*Ve refa’nâ leke zikrâk.
*Feinne me’al’usri yusrâ.
*İnne me’al’usri yusrâ.
*Feizâ ferağte fensab.
*Ve ila Rabbike ferğab.

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️➡️ 11 defa okunacak.🪴

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ

فَسُبْحَانَ الَّذِي بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ

🌿İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekun. Fe subhanellezi bi yedihi melekutu kulli şey'in ve ileyhi turceun 🌿
🪴Meali: O, bir şey yaratmak istediğinde, ona: "Ol." der. O da hemen oluverir.
O, çok yüce ve çok üstündür. Her şeyin mülkü ve egemenliği O'nun elindedir. Ve O'na döndürüleceksiniz.(Yasin 82-83) 🪴

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️➡️11 defa okunacak.🪴

لَٓا اِلٰهَ اِلَّٓا اَنْتَ سُبْحَانَكَࣗ اِنّٖي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمٖينَۚ

🌿Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn🌿
🪴Meali: Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur. Sen’i tenzîh ederim. Gerçekten ben, zâlimlerden oldum! (el-Enbiyâ, 87)🪴

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️➡️ 11 defa okunacak.🪴

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاء الْحُسْنَى يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ

🌿Huvallahul halikul bariul musavviru lehul esmaul husna, yusebbihu lehu ma fis semavati vel ard ve huvel azizul hakim.🌿
🪴Meali: O Allah ki: Halik'dır, Bari'dir , Musavvir'dir. En iyi nitelikler O'na aittir. Göklerde ve yeryüzünde olanlar, O'nu tesbih ederler. O, Mutlak Üstün Olan'dır, En İyi Yasa Koyan'dır.

(Haşr 24.)🪴

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️70 defa okunacak🪴
🌿Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir🌿

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

➡️99 defa okunacak Esmalar
🌿Ya Halık 🌿
(99 Defa)
🌿Ya Mucib 🌿 (99 Defa)

🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴🌿🪴

ALLAH Kabul Eylesin🤲🏻📿 Amin
⚠️⚠️⚠️Okuduğumuz duaları listedeki isimlerin niyetlerine bağışlayıp duaya geçiyoruz. Listedeki isimleri tek tek sayalım lütfen 🤗

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

🌹🌹 ORTAK DUAMIZ🌹🌹

🌿🌿Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmein🌿🌿

🌹🌹🌹Allahümme inneke afüvvün kerîmün tuhıbbül afve fafu anni. (Allah'ım sen affedicisin, affı seversin, beni affeyle.) 3 kez okuyalım🌹🌹🌹

ALLAH’ım 🤲 divanına durduk, ümit kuşandık, elimizi açtık, boynumuzu büktük, gönlümüzde birikenleri, dilimizde düğümlenenleri Sana dökmeye geldik. Sana kulluğumuzu arz etmeye, çaresizliğimizi söylemeye, pişmanlığımızı itiraf etmeye geldik. Bizleri affetmeden geri gönderme. Dua ve niyazlarımızı kabul eyle. Azabından affına sığınır, gazabından rızana sığınır, senden yine sana sığınırız. Senden yardım diler, yalnızca sana kulluk ederiz. Bu gece bizleri affettiğin, bağışladığın, temizlediğin, arındırdığın kullarından eyle.Kadir Gecemizi mübarek eyle

ALLAH’ım 🤲 gerek fert olarak gerek toplum olarak, sana inanan ümmeti Muhammedi, islam coğrafyasını, vatanımızı, milletimizi, her türlü musibet ve belalardan, yangınlardan, sellerden, afatlardan, depremlerden, görünür görünmez kazalardan, belalardan muhafaza eyle. Ülkemizi tez vakitte selamete kavuştur.

ALLAH’ım 🤲 evlat hasreti ile yanan hanelere Salih ve Saliha evlatlar nasip eyle. Sağlıkla kolaylıkla hamile kalabilmeyi, sağ salim kucaklarına alabilecekleri hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip eyle. Hamile olup anne olmayı bekleyen kardeşlerimize sağlıcakla zamanında kolay doğum nasip eyle. Evlatlarını sağlıklı hayırlı imanlı evlatlardan eyle. Anne olmuş evladı olan kardeşlerimizin evlatlarını Salih ve Saliha sağlıklı evlatlardan eyle. Hasta olan bebeklere, kardeşlerimize kalıcı şifalar nasip eyle.

ALLAH’ım 🤲 hasta olan kullarına şifa, borcu olan kullarına ödeme kolaylığı, maddi ve manevi sıkıntılar çeken kardeşlerimize ferahlık, iş isteyen kardeşlerimize bereketli bol kazançlı işler, evlenmek isteyen kardeşlerimize huzurlu yuva kurmalarını, atanmayı bekleyen kardeşlerimizin tez günde görevlendirilmesini nasip eyle. Ev sahibi olmak için uğraşan kardeşlerimize hayırlı evler nasip eyle.
Sınava girecek olanlara zihin açıklığı ver, başarılar nasip eyle.

ALLAH’ım 🤲 Ramazan ayı hürmetine, kadir gecesi hürmetine, yaptığımız ibadetleri, okuduğumuz kuran ve tesbihatları, kıldığımız namazları indi ilahinde kabul eyle. Seneye tekrarını yaşamak cümlemize nasip olsun. Listedeki arkadaşların ne niyeti varsa bu niyetler hayırlara vesile olsun. (burada gönlünüzden geçen niyetinizi söyleyiniz ) Ya Rabbim sen bizden daha iyisini bilirsin niyetlerimizin kabul olmasını ve okuduğumuz duların makamına ulaşmasını istiyoruz duamızı kabul eyle

Anne babamıza sen merhamet eyle Allah'ım onlar bize küçüklüğümüzde nasıl kol kanat gerdiyse sen de onları öylece koruyup rahmet gölgende barındır. Günahlarını affeyle, kusurlarını setreyle. Yaşayanlara hüsn-i hatime nasip eyle, ahirete göçenleri cennet bahçelerinde ağırla.

Yüce Kur'an'ın hürmetine, Kabe'nin hürmetine, Resûlü'nün hürmetine Bu Kadir gecesinde sana yalvaran diller hürmetine İslâm coğrafyasında akan kan ve gözyaşlarının durmasını, bütün kardeşlerimizin huzur ve güven içinde nice bayramlara ulaşmalarını Sen nasip eyle Allah'ım

ALLAH’ım 🤲 Peygamber efendimiz (s.a.v) senden neler istediyse bizde istiyoruz. Nelerden kaçınmayı arzu ettiyse bizde onlardan kaçınmayı istiyoruz. Gönlümüzden geçen dualarımızı hakkımızda hayırlı eyle. Son nefeste kelimeyi şahadet; “ Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü “ diyerek çene kapamayı cümlemize nasip eyle

Rabbenâ âtina fid'dünyâ haseneten ve fil'âhireti haseneten ve kınâ azâbennâr. Birahmetike yâ Erhamerrahimîn Rabbenâğfirlî ve li-vâlideyye ve lil-Mü'minîne yevme yekumü'l hisâb

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yasifun ve selamün alel murselin velhamdülillahi rabbil alemin. EL-FATİHA (Salavat )

zeyno genc zeyno genc kadir gecesinde sizin yerinize Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve ben okumuş olsak da, 81 kişi size okudu. Madem etiket gelmedi diyorsunuz madem o gün gruba bakmak da aklınıza gelmedi.

Fırsat size, bayram günüdür kimin duası kabul olur bilemeyiz. Ayet ve tesbihatları bu gün okuyun, tek tek isimleri sayın en sonda ortak duayı okursunuz dua edersiniz.

ALLAH kabul etsin aminnnnnn

zeyno genc zeyno genc kadir gecesinde sizin yerinize Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve ben okumuş olsak da, 81 kişi size okudu. Madem etiket gelmedi diyorsunuz madem o gün gruba bakmak da aklınıza gelmedi.

Fırsat size, bayram günüdür kimin duası kabul olur bilemeyiz. Ayet ve tesbihatları bu gün okuyun, tek tek isimleri sayın en sonda ortak duayı okursunuz dua edersiniz.

ALLAH kabul etsin aminnnnnn
Okudum allah kabul etsin evet burda cok haklisiniz keşke ilk bildirim yapildiginda girip baksaymisim bu geceyi kacirdigim icin cok kötü hissediyorum normalde hic bir okumami aksatmadan okurum bunda bir yanliş anlaşilma oldu yoksa bu zamana kadar asla beklemezdim kendim isteyerek severek katilmak istedim hatta listeye alinmadim sanarak üzülmuştum hata bende girip bakmaliydim bütün arkadaşlardan özür dilerim şunu bilin bilerek yapilan bir durum degil hakkinizi helal edin ne olur

Tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin Aminnn 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Tüm listeyi okudum gec oldu kusura bakmayin dalgimligim icin arkadaslarimin niyeti neyse allah kabul etsin allah herkezin gönlüne göre versin .hakkinizi helal edin

X