lk gece kanamas

cnm internetten baktım her kadının kendine farklı zar yapılarına sahipmiş aynı şey bnmde başıma geldi sewgilimle ilişkiye girdik.daha önce hiç böyle bişey olmadığı halde kan gelmedi.bizim zar tipimiz esnekmiş o yüzden patlaması zormuş cnm endişelenme..

çok teşekkür ederim ezo doktora gitsem böyle bi rapor alabilirmiyim acaba eşimin ailesi bu konuda çok katı benim yüzümden eşimin ailesiyle arasının açılmasını istemiyorum.

tabi alabilirsin rapor ya da doktor açıklar zarının esnek olup sadece doğumda yırtılacağını..

benim bildiğim rapor artık anca savcılık kararıyla alınıyor,
yani öyle hemen alamıyorsunuz diye biliyorum:uhm:
yanlız sözlü olarak açıklama yapabilir eşinize doktor,
birde bu durumda bir ispata gerek duymana çok üzüldüm,
yazık ki eşinin ailesinee hadi sana güvenmiyorlar oğullarınadamı güvenmiyorlar:nazar:

kızlar konu çok eski problemi artık çözmüşlerdir herhaldee

evet terim doğru mu bilmiorum dip kızlık diye bişey varmış..annemin öleymiş..acaba bende de olma olasılığı nedir? çok merak ediorum umarım aynısı olmaz:çok üzgünüm:

bencede dr. agit canım tıp çok ilerledi , raporunuda alırsın ...Hala anlayamıyorum eşinle halletmen gereken konulara neden ailelerde karışıyor...

çok doğru söylemişsin canım
bu senin kocanla meselen neden aileler buna dahil anlamıyorum...a.s.

arkadaşlar benim ilk gecemde kanamam olmadı daha önce kesinlikle ilişkiye girmemiştim. böyle bişey olabilirmi çok zor durumdayım şuanda doktorada gidemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

benimde aynı şey başıma geldi ve bildiğim 3-4 arkadaşımında kan gelmemiş ilk birlikte olduklarında.doktorda kan gelmemesininin normal olduğunu söyledi bu kişinin yapısıyla alakalı..bazılarında cok kanama oluyo, bazılarında 1 damla, bazılarında da hiç olmuyor, bazılarıda esnek oluyor yırtılmıyor vs...aslında toplumdaki cehaletten dolayı zor bir durum ama en önemllisi karşınızdaki insanla olan güven ilşkiniz .. mesela benm sevgilim birşey dememişti gayet iyiydi ama sonra bir suç işlediği zaman üste çıkmak için bunu kullanmaya başladı.bu yüzden ona olan saygım sevgim azalıyo. düşünsenize inanıyo size ama işine geldiği zaman bunu size karşı kullanıyo sen zaten bana yalan sölüosun die.hemde evlilik düşündüğünüz nerdeyse 5 yılldır hayatınızı paylaştığınız bi insan..off cok dolmuşum valla bu konuyu görünce atladım hemen...

arkadaşlar bende 11 yaşında felanken 2 defa yüksek bi yerden düştüm ve ayagım altıma geldi birinde 2 defa düştümde ikisindede kan geldi acaba kızlık zarım bozulmuşmudur die korkuyorum

konu açılalı çok olmuş ama
benim anladığım eşim sana güvenmiyor
çünkü ailesi için önemli diyorsun ama
eşin söylemedikten sonra aile ne bilecek?
hadi kanlı çarşaf istediler filmlerdeki gibi kesin biyerinizi akıtın kim anlayacak?
geriye de tek seçenek kalır eşinin ailesine söylemesi!
ailelerin bu işe karışması çok çok çok ayıp birşey bence
evlenen kişilerin arasında kime ne?
ben ilk defa birlikte olduğumda kan gelmedi
10-15 gün sonra geldi

Elbette olabilir. Çok yakın bir arkadaşım yaşadı hatta bayagı kötü oldu. Daha öncesinde birlikteliğide olmamıştı. Birlikte doktora gittik. Doktor çok normal bu dedi. Herkesin kanaması olacak diye birşey yok dedi. Sıkma canını gayet normal bir durum bence. Ben ilk evlendiğimde ped koyacak kadar çok kanamam olmuştu :) buda nadir bir durummuş mesela. Fizyoloji ile alakalı birşey sanırım. Ama şu var, eşinin ailesine kanadımı kanamadımı diye birşey söyleyecek değilsiniz heralde değil mi? Varmı öyle aileler hala :KK43: Eğer cidden sorun oluyorsa git bir doktora canım, Tabi rapor almaktan ziyade eşin ile gitmeni tavsiye ederim.. Sevgiyle kal..

evet tatlım bendede çok gelmişti eşimin atleti kan gölü olmuştu zor dindikaydirigubbakcemile3

ah kızlar bu arkadaşta sivaslı biriyle evli sonuçta benim eşim sivaslı oldugu için biliyorum orda çarşaf meselesi çok önemli hatta sadıçlar olur orda çarşafa bile bakarlar bende ilkkez orda gördüm çokta şaşırmıştım

arkadaşlar benim ilk gecemde kanamam olmadı daha önce kesinlikle ilişkiye girmemiştim. böyle bişey olabilirmi çok zor durumdayım şuanda doktorada gidemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

tabıkı oalbılr esnektır zar

ay ne kadar aptalca eşinin ailesiyle arası niye açılsın yatak odanızda olanları sizden başkasının bilmesine ne gerek var böyle böyle oldu kan gelmedi mi dicek bu devirde hala var mı böyle adetler:KK53::KK53::KK53: kan gelmemesi de normal bi durum sen önceden ilşkim olmadı diyosan bence eşinin güveni olmalı rapor olmalar falan gurur kırıcı şeyler :KK53::KK53::KK53:

Canım bazı kızlık zarları esnek oluyor, o yüzden kanamıyor. Bazılarının da üzerindeki delikler büyük oluyor, yine kanama olmuyor. En düşük ihtimallisi de kızlık zarında damar varsa kanar. Yoksa yapacak birşey yok. Ancak doktora gideceksen, bir haftayı geçirmemen gerekir. Kızlık bozulduktan birkaç gün sonra yandaki duvarlara yapışır çünkü.
Ya bir erkeğin anlaması lazım, bu kız daha önce yapmış mı yapmamış mı? Esneyip sarkar vajina bir miktar. Hem bu işe alışmak zaman ister, esnemez kolay kolay.

Canım bazı kızlık zarları esnek oluyor, o yüzden kanamıyor. Bazılarının da üzerindeki delikler büyük oluyor, yine kanama olmuyor. En düşük ihtimallisi de kızlık zarında damar varsa kanar. Yoksa yapacak birşey yok. Ancak doktora gideceksen, bir haftayı geçirmemen gerekir. Kızlık bozulduktan birkaç gün sonra yandaki duvarlara yapışır çünkü.
Ya bir erkeğin anlaması lazım, bu kız daha önce yapmış mı yapmamış mı? Esneyip sarkar vajina bir miktar. Hem bu işe alışmak zaman ister, esnemez kolay kolay.

bnce de vajinanın formundan anlaşılır

benimde kanamam olmadı eşimde bilinçli bir insan neden diye sormadı çok kanaması olan da var olmayanda yani

benmde olmadı ama çok şükürki eşimde bunu sorun etmedi o gece çok korkmuştum ve üzülmüştüm neden olmadı diye ama netten falanda araştırdım evli arkadaşlarımlada konuştuk gayet normal esnektir doğumda yırtılabilir falan dediler sonrada umursamadım öle yani bu birazda karşılıklı eşlerin birbiriyle anlaşmasına bağlı yani siz birbirinizi sevip bildikten güvendikten sonra gerekirse tabi doktorada gidilebilir

X