lohusalıkla ilgili merak ettikleriniz...

ridacığım verdiğin bilgiler için sağol arkadaşım. benim kanama hala devam etmekte. regl gibi sürekli değil ama ara ara oluyor son zamanlar kahve rengiydi şimdi ise kırmızı bazen yoğun oluyor. acaba diyorum regl mi oldum. oyüzden tedirginiz yine uzak duruyoruz tam bitsin diye. hemen adet görenleride duymuştum çünkü. sende olmuşsun tekrar bakalım seninki de sürecekmi

canım benim de kanama devam ediyor..:çok üzgünüm: sanırım senin de tahmin ettiğin gibi bu bir regl. benim bu gün biraz azaldı gibi..zaten adet kanaması olduğunu ağrısından da anladım ben..hayırlısı bakalım.

canım benim de kanama devam ediyor..:çok üzgünüm: sanırım senin de tahmin ettiğin gibi bu bir regl. benim bu gün biraz azaldı gibi..zaten adet kanaması olduğunu ağrısından da anladım ben..hayırlısı bakalım.

canım ben soruyorum çevremdekilere.birisinin 40dan sonra 1 hafta daha olup sonra kesilmiş, biriside bikaçgün daha sürmüş. demekki oluyor böyle bakalım benimkisi yine kesildi gözüyor şimdilik bikurtulamadık ya tatlicadiarzu insan rahat edemiyor huzursuz oluyor

hayırlısı bakalım kardelencim..geçer nasılsa :))

selam kızlar benimde 35 gün sürdü kanamam arasıra yine oluyo ama yoğunluğu yok sadece 1 gün sürüyo sonra geçiyor hala ilişki için erken olduğunu düşünüyorum çünkü sanki rahim iççi kasılıyormuş gibi geliyor belkide hazır değilimdir bilmiyorum

selam kızlar benimde 35 gün sürdü kanamam arasıra yine oluyo ama yoğunluğu yok sadece 1 gün sürüyo sonra geçiyor hala ilişki için erken olduğunu düşünüyorum çünkü sanki rahim iççi kasılıyormuş gibi geliyor belkide hazır değilimdir bilmiyorum

valla ilişki için bana göre de erken kırk çıktıktan sonra kadın kendini iyi hissetmiyorsa bunun pek bir önemi yok neysencim. eşler bu konuda anlayışlı olmak zorunda. Kadın olmak gerçekten zor zanaat.her konuda kadının sorumlulukları daha ağır Allah yardımcımız olsun. ilgilenilmesi gereken bebek bir idi artık iki oldu..

bizim bugün 47 gün kanamam tamamen bitmiş durumda sanırım eskisi gibi beyaz olarak akıntı gelmeye başladı. bendede içten bazen kasıntılar oluyor heralde hala toparlanmadımı diyorum. ilişki içinde baya bi uzun süre geçti alıştık valla biz böyle nasıl olucak bilmiyorum. o yaklaşıyor ben korkuyorum ben yaklaşıyorum o korkuyor bi kaçmacadır gidiyor :)) elinde sonunda olucak bu iş biran önce kurtulmak lazım bu korkudan.

ya yaşayan varsa bizi bilgilendirsede teselli fialan verse olmazmı:KK43:((

benim ilk günden beri damla şeklinde oluyor.hatta 3gün oluyor biriki gün kesiliyor şeklinde.yani okadar az ki günlük pedlerle idare ediyorum.tam bitti derken bi damla daha geliyor ya insanın canı sıkılıyor.bitse artık off ya.

ya arkadaşlar bu damla damla olanın adet kanması olduğunu pek sanmıyorum bence onlar doğumdan kanamalar rahim daraldıkça geliyor olabilir

benim bugün kanama bitti gibi ama güvenemiyorum, tekrar başlayacak gibi geliyor.içim hiç rahat değil. yasemincim dediğin gibi bu rahim daralmasından da kaynaklanabilir...sürekli değil çünkü..günlük pedlerle idare ediyorum ben de...

X