Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal casting creme gloss karamel 630

kelebeksen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
54
0
Merhaba kızlar bende loreal casting creme gloss karamel 630 boyamak istiyorum ama nasıl bir sonuc cıkar bilmiyorum sac rengimi profil resmime ekledim. Mesaj hakkım daha dolmadı da😄boyayanşar yada bigisi olanlar yardımcı olabilirler mi? guzel bi karamel cıkar mı sizce boyasam? Tavsiyeleriniz ne olur tesekkurler simdiden

Merhaba kızlar bende loreal casting creme gloss karamel 630 boyamak istiyorum ama nasıl bir sonuc cıkar bilmiyorum sac rengimi profil resmime ekledim. Mesaj hakkım daha dolmadı daboyayanşar yada bigisi olanlar yardımcı olabilirler mi? guzel bi karamel cıkar mı sizce boyasam? Tavsiyeleriniz ne olur tesekkurler simdiden

Merhabalar;

Kendi konuma girip cevap verir misiniz demişsiniz.

Öncelikle 6.30 rengi karamel değil KOYU KUMRAL DOREdir. Bu yüzden saçınızda koyu tutar. Gerçek rengi budur fakat burda epey bir açık çıkmış;
$pr_01_411_min.jpg

Profil resminize baktım koyu olan yerler kendi renginiz mi yoksa boya mı var? Boya var ise hangi marka ve numara ile boyandı ?
Karamel rengini elde etmek istiyorsanız KOLESTON PERFCET 8/07 + %6(20volume)lık oksidan tercih etmelisiniz. Yalnız bu boyayı boyarken uygulama şekliniz farklı olmalıdır. Sorduğum sorulara cevap verirseniz uygulama şeklini anlatırım yoksa burdan ezbere konuşmuş olurum.

Merhaba taliacıgım . Oncelıkle cevabın için tesekkurler benim saclarım kuaförde igora 7.5 ve 6.5 le boyanmıstı. Boyadan sonra uclarında daha onceden olan gölgeler yuzunden resmen saclarımın uckarı yesıl olmustu. Bende bır sure bekleyıp loreal feria ombre seyi ile saclarımın uclarını actım ama bu sefer de bana cok acık gelıyor. En korktugum sey saclarımın yıne yesil olması. Güzel acık olmayan bir karamel tonu istiyorum,çok mu birsey istiyorum:)))) loreal casting serisinde 630 la boyadam karamel olmaz diyorsun yani? Bu arada saclarım aslında resımde görünenden daha acık diplerim 7 tonlarında yani. Yardımların için şimdiden tesekkürler thalia😍😘

Merhaba taliacıgım . Oncelıkle cevabın için tesekkurler benim saclarım kuaförde igora 7.5 ve 6.5 le boyanmıstı. Boyadan sonra uclarında daha onceden olan gölgeler yuzunden resmen saclarımın uckarı yesıl olmustu. Bende bır sure bekleyıp loreal feria ombre seyi ile saclarımın uclarını actım ama bu sefer de bana cok acık gelıyor. En korktugum sey saclarımın yıne yesil olması. Güzel acık olmayan bir karamel tonu istiyorum,çok mu birsey istiyorum:)))) loreal casting serisinde 630 la boyadam karamel olmaz diyorsun yani? Bu arada saclarım aslında resımde görünenden daha acık diplerim 7 tonlarında yani. Yardımların için şimdiden tesekkürler thalia

Anladığım kadarıyla saçı açmak istemiyorsun ama karamel için saçı açman gerek. Sen en iyisi buraya istediğin bir rengi ünlülerde beğenip buraya yükle öyle yazayım. Çünkü saçında epey bir boya var.
Bir de böyle bir renk var tabi tam anlamıyla bu saçın üstüne aynı tutmaz;
$pr_01_586_min.jpg
Neyse sen bir resim yükle öyle konuşalım.

Son düzenleme:
Thaliacıgım merhaba yeniden. Mesaj hakkım henuz dolmadıgı için resim yükleyemedim fakat istediğîm sacı yine profil fotografıma yukledim:))) bu arada benim bahsettiğim loreal casting serisindeki 630 numara canım ,sen 6.30diye exelllance sersindeki badem kahvesinden bahsediyorsun o yuzden bana karamel olmaz dedin sanırım.casting serisindeki630 numara cıkolata karamel olarak gecîyor zaten. Bakıp yıne bana cevap yazabilirsin cok mınnettar olurum. Bu arada saclarımın ıcları acık bildiğin gibi boyadan sonra onlar 1 ton acık da kalabilir benin için daha bile iyi olur:)) ombre sac elde etmiş olurum:)))))

Thaliacıgım merhaba yeniden. Mesaj hakkım henuz dolmadıgı için resim yükleyemedim fakat istediğîm sacı yine profil fotografıma yukledim:))) bu arada benim bahsettiğim loreal casting serisindeki 630 numara canım ,sen 6.30diye exelllance sersindeki badem kahvesinden bahsediyorsun o yuzden bana karamel olmaz dedin sanırım.casting serisindeki630 numara cıkolata karamel olarak gecîyor zaten. Bakıp yıne bana cevap yazabilirsin cok mınnettar olurum. Bu arada saclarımın ıcları acık bildiğin gibi boyadan sonra onlar 1 ton acık da kalabilir benin için daha bile iyi olur:)) ombre sac elde etmiş olurum:)))))

Ben boyaların üstündeki resimlere bakmıyorum. 6.30 rengi daha önce yüklediğim renk koyudur yani karamel bekleyip de yaparsan sana kalmış. Ben açaıklamamı yapmıştım ama ısrarla loreal 6.30 ile boyamak istersen sen bilirsin, ama kutunun üstündeki rengi bekleme.

X