LR Health & Beauty Ürünleri

DenizAyse2013

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
1
1
34
Herkese Merhaba,
LR ürünleri ile Ekim 2015 ayında kuzenim sayesinde tanıştım. Ondan aldığım ürünler ile indirimli üyelik başlattım. İlk başta ürünleri kendim kullanmaya başladım. Etkisini, kalitesini görünce kuzenimin de desteği ve ısrarı ile satış yapmaya başladım. 2 aydır aktif olarak satış yapıyorum.

İlk başlarda çok üstüne düşmedim. Siparişler geldikçe, kozmetik merakım da olduğu için bana bu iş oldukça keyifli gelmeye başladı. Rutin işlerimin dışında keyif aldığım bir ek işim oldu. :) Yeni insanlarla tanışma fırsatı sağladı. Şuan keyifle yapıyorum bu işi. Çok para kazanmak gibi bir derdim yok. Bir nevi hobi olarak düşünebilirsiniz.

Ürünler bence fiyatına göre oldukça kaliteli. Tabii ki her ürünü 10 numara değil. Çok beğendiğim favori ürünlerim de var. Onları da sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle üyelikten bahsetmek istiyorum. Daha önce hiçbir Network firmasına üye olmamıştım. İlk başta ben de tereddüt ettim. Ancak işin içinde güvendiğim kuzenim olunca kabul ettim. Üyeliğin hiçbir zararı yok arkadaşlar. Aksine %40 indirimle kendi ürünlerinizi kendiniz temin edebiliyorsunuz. Şuan alış fiyatı üzerinden 85TL ' lik ürün aldığınızda sisteme üye olabilirsiniz. Herhangi bir alışveriş sitesi gibi üyelik kodu ve şifreniz oluyor. Sonrasında bu üye kodu ile sayfaya girip kendi alışverişinizi kendiniz yapıyorsunuz. İnternet alışverişlerinde 50TL üzeri ürünler kargoya veriliyor , 100 TL üzerinde alışveriş yaparsanız kargo ücreti ödemiyorsunuz. Üye olunca satış yapmak zorunda değilsiniz. Her ay bir miktar ürün almak zorunluluğunuz yok.

Diyelim ki üye oldunuz ürünleri beğenmediniz ve bir daha kullanmak istemiyorsunuz. 1 yıl içinde hiç sipariş vermediğinizde üyeliğiniz kendiliğinden sistemden düşüyor. Ve artık orayla hiçbir bağlantınız kalmıyor.

Ürünler Almanya ‘ da üretiliyor. Alman sağlık bakanlığı onayı ve Türkiye sağlık bakanlığı izni ile ithal ediliyor. Ürünlerin ayrıcalığı ise %95 üründe kimyasal katkı maddesi bulunmaz. Diğer %5 kısmın da ise ürün içerikleri sebebi ile raf ömrünü uzatmak için sağlık bakanlığının izin verdiği kadar ve insan sağlığına zarar vermeyecek kadar katkı maddesi bulunur. (%95 - & %5 oranlardan tam olarak emin değilim ama buna yakın diye hatırlıyorum. Araştıracağım…)

LR ‘ da birçok cilt rahatsızlığına iyi gelen ürünler de mevcut. Ancak şunu söylemek gerekir ki bu ürünler ilaç değildir. Kozmetik ürünleridir. Her ürün herkese iyi gelecek diye bir şey yok. %100 geçirir diye de bir şey yok. Sadece denemeniz gerekir. Herkesin cilt tipi aynı değil. Herkesin egzaması tek çeşit değil. Eğer bunlar için ürün temin ettiniz ise veya etmeyi düşünüyorsanız öncelikle ürünleri lokal denemenizi tavsiye ederim. Sorunlu bölgenin sadece bir kısmına birkaç gün veya 1 hafta ürünü kullanarak tepkisini denemelisiniz. Eğer düzelme olur ise ürünlere tüm bölgede devam edin. Eğer olumsuz bir tepkisi oldu ise hemen kullanmayı kesin.

Üye oldunuz ve memnun kaldınız. Sonrasında kendinize ürün alacaksınız diyelim. Hemen bir bilene sorun. (Kozmetik ürünleri dışında.) LR katalog işi değildir. Sağlık ürünleri ile ilgili satış üyeleri bilgi edinir, hatta eğitim alır. Cilt sorunu ile ilgili ürün alırken sizi üye yapan danışmanınıza sorun. Öyle satın alın.

Ayrıca düzenli kullanım çok önemlidir. Alıp, düzenli kullanmayıp, bir kenara atıyorsanız paranızı boşuna harcamayın :) Ve düzenli kullanmıyorsanız satış danışmanınıza bu ürün işe yaramadı diye çemkirmeyin :)

Çok memnun kaldığım ürünler ;

-Colourse Extrem Volume Maskara (Bayılıyorum bu rimele J Fiyatı da çok uygun. )

-Micro Silver Set – Gerçekten 2 haftada sivilcelerimden kurtuldum. Sıra sivilce izlerine geldi.J

-Deluxe pudra ve fondöten. ( Colourse fondöten de iyi. )

-Box set – Çocuklu evde bulunması şart. Ben kızıma sıkça kullanıyorum. Düşünce artık kendisi diyor Sprey sık anne diye J

-Colourse Siyah Göz Kalemi / Yumuşak uçlu ve koyu siyah.

- Deluxe 4’ lü Far çok başarılı.

Ayrıca bir hayvan sever olarak en önem verdiğim konudur . LR’ da hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmez. Hiçbir üründe hayvansal katkı maddeleri bulunmaz.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Sorunuz olur ise müsait oldukça yanıtlamaya çalışırım.

Satış yapan arkadaşlara bol kazançlar dilerim. :)

Üyelerimize sağlıklı günler. :)

X