lütfen bakar mısınız

guzelanne56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
16
22
arkadaşlar sormak istediğim bir durum var, daha ilk tedavi olduğu için bi bilgim yok açıkçası. Son 5 ayda ciddi derecede regl duzensızlıgı oldu, oncesınde kilom normaldi ve bu durum yoktu. İkinci çocuğum olacak ilk çocuğumu doğumdan sonra kaybettim, doktor bu ay klomen başladı 20 mm bir yumurtam vardı 6 gün sonra progestoron 8.72 çıktı doktor yumurtlama olmuş dedi. ovulasyon testi ile takıp ettım 6 Ekim Pik 8 Ekim catlama gördüm, Pik gününü bır gün sonrasını ve 9 ekımı degerlendırdım. normalde regl olmadan 10 gün evvel belırtım başlardı göğüs ağrısı gibi, gebelıkte de aynı belırtıler 10 gün evvel başlamıştı. Şuan ne regl ne gebelık belirtisi yok, doktor gününden 1 hafta gecsın regl olmazsan gel olursan yine gel dedi. Normal de ne zaman olucagım bılmıyorum regl duzensızlıgı olduğu ıcın, ama çatlama üstünden sayarsam 22 sinde regl olmam gerekiyor 14 gün geçiyor aradan. klomen kullanıp düzensizlık yaşayan varmı? Yada ikinci çocukta belirti olmadan hamile olan? İki türlü de hiç bir belırtım yok hamıle kalamadıysam bile en azından regl olmak istiyorum, yardımcı olur musunuz? Doktor regl olmazsan gel dedıgıne göre günümde 1 hafta içinde regl olacağım olmazsam hamıle mı olmuş oluyorum. Doktor gecıkme olur diye de bısey demedi, devlet diye soramıyorum da.

X