Bebek Beslenmesi lütfen bakın milupa gece çayı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
biraz önce anne olunca anladım programında hemilelik ve doğum koçu ayşe öner vardı
önermiyor çayları anne sütü öğününden çalıyor dedi ve bir işe yaramıyor dedi
yeni doğum yapmış anneler için gaz sancısını hafifleticek masajlar gösterdi
çaydan daha etkili olduğunu söylüyor

benım bebegım de 9 10 saat uyuyor fakat bır kez karnını doyurmak ıcın kalkıyor uyuyor tekrar,ben hıcbısey vermedım cunku bu cayların tıbben ıspatlanmıs bır durumu yok nolur ne olmaz.ama rezeneyı cok eskılerden kullanırlar ,ben daha cok kendım ıctım sute gecıyor zaten

bende milupa gece çayı veriyorum. gece uykuları düzeldi. Ama 2 saatte bir doyuruyorum. Allahtan uykuda bile emdiği için aç kalmıyordur herhalde. korkma bir şey olmaz. zaten ambalajının üzerinde günde 100 ml ye kadar verebilirsiniz yazıyor.

benimde oğlumun uyku problemi var, gündüzleri neredeyse hiç uyumuyor. gece bizimle yatıp bizimle kalkıyor. gece yatış saati 12 - 2 arası bizi çok yoruyor. tavsiyeniz varmı. not: bebeğim 4 aylık

bencede çaydan dolayı uyuyodur
bebeğin daha çok küçük
gece kalkıp emmesi lazım çünkü bebekler 3-4 aylık olana kdr
geceleride acıktıkları için kalkarlar
ben 4 aydan sonra uyanmadığı taktirde emzirmedm gece emmelerine alışmaması için
dr.umuzda öyle söylemişti
öylede devm etti şimdi hala gece kalkıp emmiyo

denzutku bebeklern uyku düzenleri 4. aydan sonra düzelir diye biliyorm ki
bnm oğlumda öyleydi gündüzleri 18 saat uyumadığı olurdu akşam 12 de yatar 6 ya kdr uyanmazdı
6 da emer 8 e kdr yine uyurdu
biraz sabır anneciği düzene giricek

ben birkaç kaşık rezene vereyim dedim hiç sevmedi çıkardı. bir de midesi bulandı ve emdiğini de kustu. ben uyku için değil kakasını rahat yapsın diye denemiştim. kızım 41 günlük. akşam 8 gibi uyuyor sabah ezanına kadar arada 2 kere uyanarak uyuyor. ama gündüz çok kısa kısa uyuyor ve beni çok yoruyor. hiçbir işimi yapamıyorum.

MERHABA hayır canım hiçbir yan etkisi yok bende kullandım şimdi benim kızım 7aylık anoson süper bişe zaten için rahat olsun

oğlum 3 aylık şimdi 2.haftada kolik oldu doğdu doğalı kendini de mahvetti beni de:2: rezene çayını da kullanıyorum gece çayını da.... ikisininde faydasını çok görüyorum yalnız tok karnına verince kusturuyor açken az az verdim çok rahat ettim tavsiye ederim yani

beyazbulut'a katılıyorum arkadaşlar... o dönemlerde bana süper gibi gelmişti...içirmeme rağmen yarmamıştı... dr muza sorduk.. önermiyorlar... bebeğe dıştan müdahale olarak görüyorlar... bebek kendi sistemini kendisi oturtmalıymış... biz bunları verdiğimizde onların dengesini bozuyormuşuz.. yani uyku düzenini sarsmamalı kendi haline bırakmalıymışız.... bol şans........

ben de kararsızım
ben de senin gibi karasizdim . cay konusunda rezeneyi bebege de verebikirsin sakincasi olur die kendin ic ona da faydasi olur sutun de artar. gece cayini acikcasi 1 aylikken ben de dayanamyip biraz vermistim ama 100 ml deil 50 ml yapiodum 30 ancak iciyordu biraz rahat etmistik emmek istediginde uyanip emiyor ve uyuyordu merak etme bir kereden birsey olmaz hatta herkes bise der kulak asma bana yok bos doldurursun yok su verme yo o yok biberon verme kasikla ver hic alakasi yok biberon da verdim su da hala emer sapur supur... ilk 3ay 1000 er kio aldi 4 aylik bu ay az kilo aldi cunku artik ek gidaya yavas yavas baslamak gerekiyormus cunku anne sutu yetersiz kalirmis am yavs yavas basladim ben de.

merhaba arkadaşlar 37 günlük bi kızızm var
gece yatmadan milupa gece çayı demliyorum6-7 çay kasığı veriyorum
kızım bugünlerde güzel uyuyor gündüzde gecede masallah mesela gece 6-7 saat kalkmıyor
ama korkmaaya başladım bu çayın bi yan etkisi olurmu bana bi fikir verin lütfen hani içide anasonda varya
şimdiden teşekkürler

yani 37 günlük bebeğe çay vermek bana mantıklı gelmiyor. zaten 37 günlük bebek karnı tok olsun sürekli uyur sadece gazı varsa sancılanır ve 2 saate bir emzirilmesi gereken bebeği gece 6-7 saat uyutmak da yanlış.

ben sadece gaz için rezene çayını kullandım onu da bebeğime değil kendim içmiştim.

Bence de doğru değil.Üstelik daha yeni bebek.
Bebeğin her gece uyanıp karnını doyurması lazım.6-7 saat aralıksız uyku çok fazla.Bebeğin hem uyku sistemi,hem de sindirim sistemi etkilenir.
Bu tip şeyler en erken 4 aylık bebeklere o da çok mecbur kalınırsa verilmelidir.

Ben burdaki konuların bireysel olduğunu düşünmüyorum.Başkaları da okuyup faydalanabilir.
Konunun 4 yıllık olduğunu bilerek kendi düşüncemi paylaştım zaten bende:)

neden hemen üzerine alındın ben senin bir üstündeki üyeye yazdım 37 haftalık bebeğe verilmez yazmış ona hitaben söyledim
biliyoruz herhalde faydalanılsın diye yazıldığını

milupa gece çayını öneriyorum, melisa papatya nane vs gibi bitkilerden oluşan bir granül. melisa zaten genel olarak tüm insanlar için yatıştırıcı sakinlik veya uyku verici çok mucizevi bir bitkidir. yetişkinler çayını içsin bebek ve çocuklar için ise bu ürün gayet başarılı. tadını beğenmezse hazırladığınız devam sütünün içine katabilirsiniz.

Kızlarr humananın gece çayınk ne kadr ölçüde veriyorsunuz bi oğlum var 45 günlük. 25 cc verdim. Akşamına ishal oldu. Çaydan mıdır

X