Lütfen bana da yardımcı olur musunuz?

aslierdogan01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
1
0
18
Herkese merhabalar öncellikle buralarda daha yeniyim bana çok samimi geldiğiniz için buraya derdimi anlatmaya geldim. Ben iki senelik evli 6 aylık da hamileyim. Ama aylardır aklımı kurcalayan bir şey var. Benim eşimin eski sevgilisi(eşim sadece internet üzerinden konuştuklarını hiç buluşmadıklarını söylüyor) benim halamın eşinin yiğeniyle evlendi. Evleri yan yana. Bir gün halam ve eşim ile beraber kapının önünde sohbet ederken eski sevgilisi bizi gördü ve tepside içecek bişeyler getirdi bunun üstüne instagramdan bana istek attı ve kabul edince de mesaj attı işte benimle tanışmak istediğini evine gelip gidebileceğimi söyleyen tarzda bir konuşma geçti aramızda. Eskiden storylerimi de beğeniyordu bir süredir onu bıraktı artık yapmıyor sizce bu kadının amacı neydi ve niye bana böyle davrandı ne olur bana akıl verin yaşım da büyük olmadığı için akıl sır erdiremiyorum ve aylardır içim içimi yiyor sizce ne amaçla bu hareketi yapmış olabilir?
Okuyan ve cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim❤

Çok gereksiz bir samimiyet olur bence. Yani merhaba merhaba yeterli. Ayrıca konu yanlış yerde bdv ye taşınırsa daha iyi olur. Mune Mune

X