Lütfen bana yardımcı olun, boşanma kararımı sizler de değerlendirin arkadaslar:(

sizce ben ne yapmalıyım?

• direkt bosanmalısın hiç dusunme

OY: 277 98,2%
  • bir sans daha ver

OY: 2 0,7%
  • bosanma , ama tum bunların bedelini odet

OY: 4 1,4%
  • o kadar da sorun yok ortada

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    282
  • Anket Kapalı .
evet, bosanalı 3 ay oldu..ne kadar da doğru ve iyi yapmısım:..birden aklıma geldi aylar sonra ben de acıp okudum tekrar yasadıklarımı coğunu ben bile okuyamadım herkese sonsuz teskkurler...
çok doğru bir kara vermişsiniz,sömürülmeye son.

cnmm yazini okuyunca coküzüldüm
daha sonra bosandigini ögrenince senin adina cok sevindim =)
cok dogru bi karar vermissin cnm, ins hep mutlu olursun

cnmm yazini okuyunca coküzüldüm
daha sonra bosandigini ögrenince senin adina cok sevindim =)
cok dogru bi karar vermissin cnm, ins hep mutlu olursun

zynpkvsr canım yeni gördm cok sevndim kurtulmussun o adamdan en dogrusunu yapmıssn yolun açık olsn bundan sonra mutluluklar canm

zynpkvsr canım yeni gördm cok sevndim kurtulmussun o adamdan en dogrusunu yapmıssn yolun açık olsn bundan sonra mutluluklar canm
05-07-2010 08:10
scheker cok sevindim hakkinizda hayirlisini dilerim mutluluklar
05-07-2010 07:38
moxis AH yeni gördüm :) nasıl sevindim kurtulduğunuza... Çook geçmiş olsun, ve çook mutlu olun bundan sonra ..
05-07-2010 07:37
moxis Çok üzüldüm yaşadıklarınıza çok, sadece ilk sayfayı okuyup nyorum yazıyorum.. nasıl bir hayal kırıklığı yaşadığınızı tahmin edebiliyorum. ve kendinizcede bir aşkevliliği yapmışsınız.. Ne kadar rahat sorumsuz bir insan bu böyle sizi üzdfüğü yetmiyormus gibi ailenizdede sorun haline gelmeye ve babanızdan para istemeye başlamış bu kadarda gurursuz.. neden eski halinize dönmek için bu kadar tereddüt ediyorsunuz hemde bu kadar haklı sebebiniz varken... Kesinlikle ama kesinlikle durmayın... Boşanmak için daha iyi sebepleriniz olamazdı...

Cok tesekkurler guzel dilekleriniz için, dediğim gibi bazıları anket yaptığım için eleştirdi beni, ama inanın o gunlerde buna cesaretim yoktu, sevdiklerimin ve inanın ki burda sizlerin bana verdiği gercekliklerle dolu yorumlarınız bana içimdeki o gücü sağladı.SAĞOLUN TUM KK DOSTLARIM.

Uzun bir sure yoktum tr de kendimi tatile verdim,artık cok da iyiyim. karsı taraf pasif çabalarını gostere dursun, ben artık kararlı ve netim ne mutlu bana, ne mutlu sizler gibi insanların var olduğuna inancımı kazandırdınız, o kadar dar bir cemberdeydim o donemde dusunun artık yukardaki yazdıklarıma karsılık ne yapmam gerektiğiyle ilgili cevabı belli sorular sormaktaydım.

artık hersey bambaska gorunuyor. dediğim gibi ben bile okurken inanamıyorum yaşadıklarıma yaşatılanlara, simdi diyorum ki hersey gercekti olabildiğince ve ben en doğru kararı verdim. sizi uzen eşinize erk arkadasınıza lutfen cok fazla taviz vermeyiniz. elbette herkes bnmki gibi olacak değil ama, sanırım bana kalan biraz guvensizlik duygusu oldu ama allahın izniyle onu da asacağım zamanla, yeniden doğmus gibiyim, İyiki varsınız.....

X