Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Lütfen biri bana yardımcı olabilir mi?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

isekaika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
4
2
merhaba arkadaşlar benim saçımla deneyimlerim şu son 1 yılda hiç iyiye gitmedi ve şuan tavsiyeye ihtiyacım var. 2 buçuk yıl önce saçımı açıcı spreylerle açtım. turuncu bi sarıya ulaştım ve oldukça memnundum saçlarımda göğüs altı hizasını geçmişti. bu arada saçlarım kıvırcıktı ve yer yer yanmalara rağmen formunu yinede koruyodu. o zamandan beri diplerimi yine açıcı spreylerle açıyodum. sonra yaklaşık 5 ay önce saçlarımı omuz hizamdan biraz kısa kestirdim ve biraz kıvırcıklığı kayboldu. kestirmemin ardından 2 hafta sonra pembeye boyadım biraz daha düzleşti şekilden çıktı. sonra 1 kez daha pembeye boyadım ama asıl darbeyi daha sonra boyadığım mor yaptı diyebilirim. saçlarımı mora boyayalı 2 aydan fazla oldu ve mor boya asla akmadı hala mor ama kötü bi mor üstüne üstlük artık saçlarımda 2 3 dalga hariç kıvırcıktan eser kalmadı. ayrık ayrık püskül gibi bi şey oldu. 2 hafta önce yine saçlarımı kestim omuzlarımda. buna benzer bi şey yaşayan var mı ne yaptınız çok merak ediyorum ayrıca üstelik şuan bekleyip her ay azar azar kestirip 1 yılda falan bu boyalı yerlerden kurtulsam saçlarım yeniden kıvırcık olur mu yoksa artık çok mu geç benim için lütfen fikrinizi paylaşın.

Ben de hep açtırdım boyadım canım sen gbi surekli.Ama inanki ne saçım uzadı ne güzelliği kaldı.Sonra hamile kaldım ne boyadım ne bı işlem 1 yıl sonra eski haline geri döndü.hem çok uzun canlı parlak.bence saçına dokunma bı 6 ay uzasın sonra boyalı yerlerini kes at sıfırdan başla emin ol doğal hali daha güzel olur.Bakim yap haftada bir ve saçını soğuk suyla durula

Ben de hep açtırdım boyadım canım sen gbi surekli.Ama inanki ne saçım uzadı ne güzelliği kaldı.Sonra hamile kaldım ne boyadım ne bı işlem 1 yıl sonra eski haline geri döndü.hem çok uzun canlı parlak.bence saçına dokunma bı 6 ay uzasın sonra boyalı yerlerini kes at sıfırdan başla emin ol doğal hali daha güzel olur.Bakim yap haftada bir ve saçını soğuk suyla durula
çok teşekkürler gerçekten çok moralim bozulmuştu artık ümidi kesmiştim ama bunları duymak iyi geldi😘

çok teşekkürler gerçekten çok moralim bozulmuştu artık ümidi kesmiştim ama bunları duymak iyi geldi😘
Dediğim gibi boya falan sürekli dip çıkıyor.kotu görüntü bakımsız tiftik tiftik duruo.illaki yapacağım diyorsan bı kere aç boya bı daha diplerden devam et.ama bnce uzun bı saç istiyorsan hiç bulasma derim saç kalmio

X