Lütfen lütfen yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum…

goknur01

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
107
40
29
Kızlar nolur bana yardımcı olun . Dün regl olmam lazımdı olmadım. Son bir haftadır anlam veremediğim şekilde uyku bastırıyor uykuyu zaten severim ama ondan mı bilmiyorum fakat gün ortasında uyuduğum nadirdir. İki akşamdır hafif çook hafif bi buluntı mı diyim ne diyim onun gibi bir şey var dün de migren gibi bi baş ağrısı tuttu normal de migrenim yok. Bu ay göğüslerim yumurtlamadan beri şiş ve hassas normalde göğüslerim de bu kadar şişmez. Reglime 4 gün kala test yaptım birinde 2 saat sonra sillliiik bir çizgi çıktı kuruma çizgisi diyip dikkate almadım ertesi gün tekrar yaptım hiç bir şey çıkmadı. Bugün de artık hrm regl gecikmesi hem baş ağrısı bana noluyo böyle deyip trkrar test yaptım ve 4-5 dakika içinde bu çizgi çıktı sizce ne yapmalıyım bu çizgiyi dikkate almalı mıyım tamamen net bir çizgi mi olmalı lütfen yardımcı olun bana 😔

Eklentiler

• D7A9D76F-C161-4086-A677-AA7DBD0E563B.jpeg
    D7A9D76F-C161-4086-A677-AA7DBD0E563B.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 141
  • 79C6B05F-391C-4748-BF5E-7AB5573EAC75.jpeg
    79C6B05F-391C-4748-BF5E-7AB5573EAC75.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 117
Canım bu en sonki testi dikkate alırsak hamilesin ama sen pazartesi günü bi kan ver kanda daha iyi sonuç alırsın

Kanda kaç çıkar ki çünkü çok net görünmüyor gibi.
Deger aralıkları aşağı yukari boyle kan da netleştirin teste görülüyor 2 günde bir artışını takip edin gonlunuzdeki olsun🙏

Eklentiler

• images (13).jpeg
    images (13).jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 137
Deger aralıkları aşağı yukari boyle kan da netleştirin teste görülüyor 2 günde bir artışını takip edin gonlunuzdeki olsun🙏
Testin algılaması için en düşük kaç olması lazım. Yani tahmini olarak şu an hcg değerim kaçtır ki bu şekilde görünüyor

Testten teste değişiyor diye biliyorum kimi 5 ten algılamaya başlıyor kimi 20 den başlıyor testin içinde kağıtta açıklama yazıyor bazı testlerde kan verin netlessin 20 30 ustu çıkar gibi

Merhaba inşallah hamilesin dir saglıkla kucagına alırsın kanı ne zaman vereceksiniZ acaba ve testin markasını ögrenebilir miyim
Merhaba teşekkür ederim ☺️ inşallah. Test pozitif gösteriyor başka test de yaptım o da pozitif çıktı ovülasyon testi de net çıktı. Bugün doktora gideceğim ancak yarın çıkar sonucu. Test clearblue.

X