Lütfen okuyun botoks zehirlenmesi.yaptıracak olanlar kesinlikle dikkat edin

Ben de kendi tecrubemi yazayim. Iki kez yaptirdim. Ikisi de doktor hatta biri docentti. Ilk yapildiginda kaslarim catik kaldi. Ikinci yapildiginda doktora ozellikle soyledim. Cunku kizim ilk botoksumdan sonra anne kizdin mi diye sorup duruyordu, cok creepy bir goruntum vardi, ozellikle gulerken. Neyse ikinci doktora anlattim, ilkinden 2 sene sonra, sonuc yine ayni. Salak adam sorunu benim kaslarima buldu! Gayet normal, dogal kaslarim var, almiyorum bile! Nitekim ben artik kendimi yuz yogasina verdim. Yaksalik 6-7 aydir yapiyorum, etki de gordum. Goz kapaklarim yukseldi, yuzum yukseldi. Tavsiye ederim yani botokstansa.
Üst göz kapağı düşüklüğü ben de başladı ve çok moralim bozuluyor. Eskiden birkaç kere ben de botox yaptırmıştım. Sanırım onun etkisi . Yüz yogasını nasıl yapabilirim. Sizin önereceğinşz bir sayfa var mı internetten?

Üst göz kapağı düşüklüğü ben de başladı ve çok moralim bozuluyor. Eskiden birkaç kere ben de botox yaptırmıştım. Sanırım onun etkisi . Yüz yogasını nasıl yapabilirim. Sizin önereceğinşz bir sayfa var mı internetten?

Yogadayiga zeynep pek cok kisinin sevdigi bir sayfa bu video guzel bence baslangic icin

Sadece goz de calisabilirsiniz eger yalnizca goz bolgesinde sifalanmak istiyorsaniz

Konu sahibi bu botoksu yaptırdığın yerle konuş. Markası ve içeriği hakkında bilgi al. Yani öyle botoks alerji yaptı diye geçiştirme. Onların sonuçta kimyasal içeriği var, ve o içerikten neyin alerji yaptığını öğrensen iyi olur.
Daha yeni girebildim siteye çünkü yeni yeni kendime geliyorum Mr ilaçlı çektirdim temiz çıkıyor halen bir teşhis koyulamiyor ağrılarım azaldı ama halen var ne yapacagimi bilemez durumdayım.Doktorlar böyle durumlarda ağız birliği etmiş gibi bu kadar komplikasyon yapmaz diyorlar sadece ilaç yazıyor hepsi Cerrahpaşada şuan tedavim oradaki mr daha detayliymis oradan devam edicem Mr günü bekliyorum.Doktor adı vericem zamanı bekliyorum

Çevremde cok kısı yaptırıyor
Hic böyle biraey duymadım,herkeste cok memnun..
Bende düşünüyordum , panık atak hastası olarak bunu dıydum ya artık yaptıramam
Ama bence sızde alerjı olustu yanı binde bir filan derlerya
kucuk bır agrı kesıcı bıle bazıları ıcın tehlıkelı olabılır
Siz yapılan ürünün içerigini alıp onu arastırın bence
Gerçekten bilmiyorum ama canım çok yandı ölmeyi isteyecek kadar o yüzden bende tüm estetik işlemlerden uzak durmak en iyisi kimde ne etki yapacağı belli olmuyor demekki ben çektim siz çekmeyin diye yazdım

Facebookta bununla ilgili bir grup var. ( Botox dysport side effects support ) diye. Botulizm, botoks zehirlenmesi yüzünden yıllarca hasta olanlar var. İçinde bakır vs nin bulunduğu bir detoks programı öneriyorlar. Bir arkadaşım da yutma problemi yaşayıp hastaneye kaldırılmıştı. Geçmiş olsun. Zamanla hafifleyecektir

hanımlar üç gün önce botoks yaptırdım ve benimde bir göz kapağım düştü… dışarıdan çok farkedilmiyor ama benim gözüme çok çarpıyor ne yapsam bilemedim :KK43:

Ben 2 kere botoks yaptırdım alnımdaki kırışıklıklardan rahatsız olduğum için , fondoten sürüyorum aralarına giriyor vs , bu yüz yogası alın kırışıklığına iyi geliyor mu ? Botoks yaptırmak istemiyorum bir daha ama dolgu yaptırırım göz altı dolgusu yaptırdım çok çok memnun kaldım ben , senelerce kullandığım hydra içeren kremler , kolajen hapları şu bu hiç bir işe yaramamıştı

Botoks iddia ettikleri gibi geçici yan etki yaratmıyor. Ciddi kalıcı yan etkileri var. Kızımda güldüğünde tek kaşında yukarı doğru çirkin bir seyirme bıraktı. Güldüğünde tek kaşının uç kısmı yukarı bariz kalkıyor.3 yıldır geçmedi. Benim kaşlarımda kaş pitozu yarattı. 4 yıldır kaşlarım düştü. Eski haline dönmedi. Gözümü kapatıyordu. 2 yıldır hiç yaptırmamama rağmen düzelmedi. Ameliyat olmak zorunda kaldım. Etkilerinin geçici olduğu külliyen yalan. Bir daha asla yaptımam. 10 yıldır yaptıra yaptıra sonunda kalıcı kaş düşüklüğü yarattı. Ama hiç bir dr kabul etmiyor. Hep geçici diyorlar. İnsan yaşadığını biliyor. Botoks ciddi tehlikeli bir işlem. Ayrıca kızımında eski kalkık doğal kaşları artık yok. Kaç yıldır yaptırmıyor ama hem kaş ucundaki o anormallik hemde kaş şekli düzelmedi. Üstelik hep plastik cerrahlara yaptırdık.
Ben sadece kaş arasi botoks istiyordum. Bana da israrla "senin kaslarin düsmüs botoks yapalim, azicik kalkacak zaten cok degil" diye diye bastilar botoksu tüm alnima. Bu arada alnimda da hic kirisiklik yoktu, zaten kas arasini da önlemek amacli istemistim, bir de depresyona iyi geldigini duymustum kas catamadigimiz icin. Evet sonuc simdilik iyi, daha güzel oldum sanki gözlerim kaslarim daha iyi görünüyor, ama bunun kalici olarak kaslarimi daha da düsürecegini yazmaniz cok iyi oldu. Bir daha yaptirmayacagim.

Duzenli botoks yaptiriyorum hic boyle bir durumla karsilasmadim aksine yaptirdigimda kaslarim kalkiyor fresh bir goruntu oluyor şunuda soylim bi ağrı kesici bile sizi oldure bilir çunku ilaclarin herkese etkisi farklidir :KK66: göz kapagi dusuklugude en fazla 1 aya geciyor

Ben sadece kaş arasi botoks istiyordum. Bana da israrla "senin kaslarin düsmüs botoks yapalim, azicik kalkacak zaten cok degil" diye diye bastilar botoksu tüm alnima. Bu arada alnimda da hic kirisiklik yoktu, zaten kas arasini da önlemek amacli istemistim, bir de depresyona iyi geldigini duymustum kas catamadigimiz icin. Evet sonuc simdilik iyi, daha güzel oldum sanki gözlerim kaslarim daha iyi görünüyor, ama bunun kalici olarak kaslarimi daha da düsürecegini yazmaniz cok iyi oldu. Bir daha yaptirmayacagim.
Merhaba canım. Evet benim kalıcı olarak kaşımı düşürdü. Direkt kaş kaldırma konusunda resmim var. Ameliyat olmak zorunda kaldım. Ama illaki düşer diye net olamıyorum. Ben dr C.Er..... plastik cerraha 10 yıl ona botoks yaptırdım. İlk yıllar memnundum. Sonra gittikçe kaşlarım düştü. Ve asla düzelmedi. Konumdaki resimlerime muhakkak bak. Nefret ettim botoks olayından. Başka dr larda düzeltemedi. Büyük ihtimalle dr hatasıydı. Birde tavsiyem sık yaptırmayın. En sz 6 ay ara olsun. İyice bozulmadan yaptırmayın.

Merhaba canım. Evet benim kalıcı olarak kaşımı düşürdü. Direkt kaş kaldırma konusunda resmim var. Ameliyat olmak zorunda kaldım. Ama illaki düşer diye net olamıyorum. Ben dr C.Er..... plastik cerraha 10 yıl ona botoks yaptırdım. İlk yıllar memnundum. Sonra gittikçe kaşlarım düştü. Ve asla düzelmedi. Konumdaki resimlerime muhakkak bak. Nefret ettim botoks olayından. Başka dr larda düzeltemedi. Büyük ihtimalle dr hatasıydı. Birde tavsiyem sık yaptırmayın. En sz 6 ay ara olsun. İyice bozulmadan yaptırmayın.
Merhaba :KK200:

direkt kas kaldirmayi kime ne kadara yaptirdiniz ögrenebilirmiyim?

Meryemilan özelden mesaj yazdım ama burdan da yazayım benzer şeyler yaşıyorum senin sürecini çok merak ediyorum şu an nasılsin:KK43: Lütfen görürsen kısa da olsa aydınlat ben de çok korkuyorum yüz felci gibi bi şey oldum. Kafa derimdeki kaslar bile gerilmeye başladı sanki botoks tüm kafama yayılmış gibi benim şu an 70 gün oldu. Etkisi minimum 3 ay sürer 6 aya da uzayabilir diyorlar sinirlerim alt üst oldu.

Meryemilan özelden mesaj yazdım ama burdan da yazayım benzer şeyler yaşıyorum senin sürecini çok merak ediyorum şu an nasılsin:KK43: Lütfen görürsen kısa da olsa aydınlat ben de çok korkuyorum yüz felci gibi bi şey oldum. Kafa derimdeki kaslar bile gerilmeye başladı sanki botoks tüm kafama yayılmış gibi benim şu an 70 gün oldu. Etkisi minimum 3 ay sürer 6 aya da uzayabilir diyorlar sinirlerim alt üst oldu.
Merhabalar toparladım çok şükür ama çok yorucu ve sıkıntılı bir süreçti özeldende yazdım size vücuda güçlü bir toksin veriliyor öldürücü gücü olan sonuçta doktorlar her ne kadar bunu kabul etmese de botoks bence yaptırılmamali uzak durun.Sizde başka ne gibi belirtiler var bende ciddi görme problemi oldu bulanık görüyordum sonra mide bulantısı hiç bir şey yiyemiyordum kilo kaybı oldu ciddi baş ağrısı göz ağrısı kulak altimda sislik oluştu vs halsizlik alnımda basınç

canım bilgilendirmen için çok teşekkürler. Ayrıca diğer insanları bu konularda çok önemli i diye düşünüyorum ve geçmiş olsun diliyorum. Aslında herşeyin en güzeli doğal olan.

X