Sivilceli Ciltler Lutfen Yardim Edin..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bayanpinpirik20

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
8
0
34
Merhabalar oncelikle adim Aysegul İzmirde yasiyor hemsirelik yapiyorum. 19 yasindayim. suratimdaki sivilceler nedeniyle ergen diye dalga geciyorlar. benim icin cok zor bir durum.. Cok yagli siyah noktali puturlu bir yuzum var. Sivilcelerim cogunlukla kirmizi bazende ucu beyaz irinli etrafi kirmizi olarak cikiyor. Yaklasik 5 yildir onlarla yasiyorum diyebilirim. O kadar cok sey denedim ki.. ilk zamanlar cok az sayidaydilar. yaptigim en buyuk hata doktora danismadan kendi arastirmalarimla ilac kullanmam. Arastirir ilac bulur doktora bunu yazin kullanmak istiyorum diye giderdim. ilk basta işe clidoxyl ile basladim yaklasik 1,5ay kullandim ama ise yaramadi. daha sonra sizin gibi yararli is yapan insanlarin bloglarindan arastirarak doktoruma benzamycin cleocint ve tretin yazdirdim cok duzenli bir sekilde kullandim. sivilcelerim tamamen gecti ne iz ne kirmizilik hicbir sey kalmadi 2-3 ay cok guzel bir ciltle gezdim fakat tekrar basladilar birsuru kozmetik urun kullandim maske yaptim dogal yollar denedim 1 ay once acnelyse kullandim duzenli olarak tabi kullandigim sure icersinde sosyal hayatim felc oldu erkek arkadasimla gorusemez oldum hep birbahane urettim. gecirdi gibi geldi yuzum beyazladi lekeler acildi. 1 hafta sevgilimle ve cildimle cok guzel gunler gecirdik :) ama 1 hafta once daha fazla olmak uzere sivilceler tekrar belirdi. Adini her zaman duydugum roaccutane.. Bu ilaç son çareymiş ve ben buna başlamak istiyorum. Fakat boyle guzel bir blogtan bilgi almak istedim ve tecrubelerinizden.. ilaca basladigimdada hafta hafta bilgi vermek istiyorum.. lutfen benimle ayni sorunlari yasamis ya da bu ilaci kullanmis olanlar yazsin. Desteginizi bekliyorum..

Ben bu ilacı kullanıyorum ve bugün 103.günüm.Yukarıda verdiğim linke göz atarsınız orda aynı sorunu yaşayan birçok arkadaşla fikir,bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Geçmiş olsun...

X