LÜTFEN YARDIM EŞİM UYUŞTURUCU KULLANIYOR

Ktgba0602

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
494
97
23
Kızlar Merhaba. Ben 25 yaşındayım ve 5 yıllık ilişki sonrası severek evlendik. Şuan 2 yıllık evliyim. Ama evlendikten 6 ay sonra eşimin uyuşturucu kullandığını öğrendim. Ve dünyam başıma yıkıldı. Çok seviyorum eşimi daha doğrusu seviyordum.. saçma sapan öfkeleri değişik ruh hallerinden aşırı yoruldum. Bu süreçte 2 düşüğüm oldu. Herkes bana çocuk olsun düzeltir kendini diyorlar daha doğrusu kendi ailesine söyledim annesine babasına kardeşine ama kimse umursamıyor çocuk olmasına engel mi bu durum ? Ve sizce ne yapmalıyım nasıl bir tavır sergilemeliyim yardım edin nolur.

Siz delirdiniz mi? Ciddi ciddi soruyorsunuz. Madde bağımlısı bir adamın ne yapacağı belli mi olur? Birde bebek düşünüyorsunuz! Önce madde bağımlılığı öğrenin. Bebekle düzelecek şey mi? Bu kadar dünyadan bir haber olunmaz. Sinirim hopladı yemin ederim. Doğmamış olsa bile evladını korumaya çalışır insan. Boşanabiliyorsanız boşanın. Boşanmıyorsanız da yanlış tercih yapmışım deyin ama bir bebek asla düşünmeyin. Düzelmez.

Sakin öyle bir hata yapma ben çok çektim çocuk yap düzelir dendi banada ama hiç bir şekilde düzelme olmuyor tam aksine çocuk agladimi sustur dayak şiddet başlıyor en sonunda dayanamayıp evdadimi aldım baba evine döndüm döndüm de ne oldu geldi evi bastı o madde kafasıyla bıçakla saldırdı kendi evladini öldürmeye kalktı kaç kere ölümden döndüm dokuz yıl oldu ayrılalı çok şükür yeniden evlendim ve daha mutlu bir yuvam var evlatlarım var kim ne derse desin madde kullanan adama evlat verilmez çok çekersin lütfen yapma 😔😔

Sakin öyle bir hata yapma ben çok çektim çocuk yap düzelir dendi banada ama hiç bir şekilde düzelme olmuyor tam aksine çocuk agladimi sustur dayak şiddet başlıyor en sonunda dayanamayıp evdadimi aldım baba evine döndüm döndüm de ne oldu geldi evi bastı o madde kafasıyla bıçakla saldırdı kendi evladini öldürmeye kalktı kaç kere ölümden döndüm dokuz yıl oldu ayrılalı çok şükür yeniden evlendim ve daha mutlu bir yuvam var evlatlarım var kim ne derse desin madde kullanan adama evlat verilmez çok çekersin lütfen yapma 😔😔

Nasıl inandınız ve güvendiniz bilmiyorum ama kurtulmuşsunuz çok şükür. Evladınız nasıl? Ne denli büyük travmalar bunlar bir evlat için. Allahım yardımcısı olsun. Baba yönünden şanssızmış hayatta şansı gülsün.

Kızlar Merhaba. Ben 25 yaşındayım ve 5 yıllık ilişki sonrası severek evlendik. Şuan 2 yıllık evliyim. Ama evlendikten 6 ay sonra eşimin uyuşturucu kullandığını öğrendim. Ve dünyam başıma yıkıldı. Çok seviyorum eşimi daha doğrusu seviyordum.. saçma sapan öfkeleri değişik ruh hallerinden aşırı yoruldum. Bu süreçte 2 düşüğüm oldu. Herkes bana çocuk olsun düzeltir kendini diyorlar daha doğrusu kendi ailesine söyledim annesine babasına kardeşine ama kimse umursamıyor çocuk olmasına engel mi bu durum ? Ve sizce ne yapmalıyım nasıl bir tavır sergilemeliyim yardım edin nolur.
Hamile falan kalayim deme delirdin miii cildirdin miiii hangi akli eksik cocuk olursa duzelir diyor kurtul adamdan

Cocuk olunca düzelecegi kim söyledi Allah askına? Çocuğu kandırır gibi sende kanmıssın.. düzelmez hazır cocuk yokken ayrılın kendini kurtar.. hangi çocuk olursa olsun sen de çocuğun yerine koy yerine (uyusturucu bagımlı babam olmasını ister miyim diye sor?)

GENEL OLARAK CEVAP VERMEK İSTİYORUM BİRİNCİSİ ATEŞ BUZ İCİYOR SANİRİM.BENDE TAM BİLEMİYORUM YAKALANMİS DENETİMLİ SERBESTLİK GÖRÜYOR AMA TAHLİLDEN HEMEN SONRA GENE İCİYOR. HEMEN YARGILAYIP KOS COCUK YAP DİYE DALGA GECMEYİN. BUNU SOYLEYEN KAYNANAM AİLESİ KILINI KIPIRDATMIYOR BOŞANMA GİBİ ŞANSIM YOK ZATEN OFKE KONTROL SORUNU VAR KENDİMİ VE ANNEMİ RİSKE ATAMAM. BABAM YOK BU YUZDEN DE KORKUYORUM. LUTFEN MANTIKLI CEVAPLAR VERİN.

Evladım sokakta bile denk gelsin istemem öylesi birine. Siz aynı evin içine sokucaksınız, babası olucak. Allahım akıl fikir versin size de, size bu fikirleri veren saçma sapan insanlara da. Bir bebek ve madde bağımlısı birisini yanyana düşünemiyorum. Bebekleri düşünüyorum o masumluğu, gülen yüzlerini.. evladınız böyle olabilicek mi? Kendiniz bir halt etmiş evlenmişsiniz birde başka bir canlıyı bu saçmalığa maruz bırakmayın lütfen.

Zaten son 1 aydır asla çocuk düşünmüyorum hak etmiyor çünkü. Beraber yemek yok sohbet yok gezme yok. Yani maddi durumu da gayet iyi şuan bile kendisi yatak odasında ben oturma odasında. Böyle bir evlilik

Yapın anasını satayım,iki üç en az yapın ki düzelsin adam.Allah'ım sen sabır ver😤.

X