lütfen yardımcı olun

Cilek789

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2023
8
0
26
Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum daha önce yaşayanınız olmuştur belki. son bir kaç aydır adetim düzensiz.En son 12 aralıkta başlayıp 18 aralıkta bitti.Nişanlımla aralığın sonlarına doğru tamamen kıyafetlerle vakit geçirdik...Eliyle biraz kıyafetin içine de girdi sonra. Sonra 29 aralıkta hasta oldum 2 ocağa kadar iyileşemedim ve hiç bu kadar hasta olduğumu bütün kemiklerimin sızladığını hatırlamıyorum.Çok yüksek ateşlendim iki üç gün hep ateş düşürücü ağrı kesici a-ferin gibi ilaçlar aldım. 2 ocakta tam iyileştim derken siyah bir kanamam oldu böyle çok az çok koyu renkli ve pıhtılı gibi katmanlıydı.3 gün sürdü bende internetten okuyup civan perçemi içtim ve ayın 5 inde sona erdi.O sırada nişanlım göğüslerimle oynarken her ikisinden de sıkınca azıcık akıntı geldi.Çok sıkmıştı belki ondandır dedim.Bu olaydan sonra adet olmadım. ayın 9 unda bi idrar testi yaptım acaba mı diye aklımı kurcaladı çünkü ve negatif.Sonra adet olmayınca 17 sinde yaptım ve yine negatif.Ama karnım adettte ki gibi şişiuor kilo almışım gibi.Sizce ne olabilir bu ay adetim böyle oldu ödem atamadım diyip diğer ayı mı bekleyeyim? Doktora gittim ve bana dediki ateşli ağır geçirdiysen ve çok ilaç aldıysan böyle olabilir normaldir dedi geri gönderdi?

doktor da öyle dedi ancak internette kıyafetten ıslaklık olursa olabilir falan yazınca korktum açıkçası.Teşekkür ederim cevapladığınız için:))

🤔

Anladığım kıyafetlerle sürtünme falan yaşamışsınız, kafanızdaki neden gebelikse öyle bir şey mümkün değil. Ağır bir hastalık geçirdiyseniz o ve ilaçlar çok etki eder.
doktor da öyle dedi ancak internette kıyafetten ıslaklık olursa olabilir falan yazınca korktum açıkçası.Teşekkür ederim cevapladığınız için:))

X