Doğal Saç Bakım Kürleri Maden suyu ile saç bakımı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

CuriousCat

NerdCat ^^
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
1.527
1.096
Son haftalarda bir durulama suyu sevdasıdır gidiyor bende, uzun süre sirke kullanımından sonra lavantaya geçtim ve saçımı alıştırmamak adına yeni tarifler peşine düştüm. Evdeki kitaplardan birinde Ender Saraç'ın 3-5 farklı bitki içeren tarifini gözüme kestirdim önce ama yaz sıcağında o kadar karışık bir tarifle saçımı yormak işime gelmedi, sonra aklıma karanfili kaynatarak denemek geldi ama henüz aktara gidip tazesini almadığım için bu arada biraz araştırmak istedim ve sayfalar arasında oradan oraya atlarken maden suyunun saç bakımında kullanıldığını gördüm. Ancak baktığım sayfaların çoğunda net bir uygulama şekli ve alınan sonuçla ilgili bilgi bulamadım.. Cildime tonik olarak uzuuuun zamandır kullanıyorum ve oldukça memnunum etkilerinden ve saçımda da denemek istiyorum ya durulama suyu olarak ya da fıs fıs şişeye koyup akşamları dip ve uçlara masaj yaparak uygulamak için ama aklımda bir ton soru ya kurutursa saçımı ya durulanması lazımsa vs vs..
Evet hatuncumlar daha önce maden suyunu saç bakımında kullanıp memnun kalan var mı ? Nasıl uyguluyorsunuz? Ne kadar süre kullanabiliriz? Ve bana önerebileceğiniz başka durulama suları var mı ?

Şimdiden teşekkürler :KK73:

Merhaba,
Maden suyunu mineralli oldugu için saça uygulamada bir sorun olmaz lakın herseyın fazladı zarar 3gunde bir uygulayın sprey iyi bir teknik :)

X