Saç Uzatma Yöntemleri Saç ve yararlı bitkiler

Şimdi ben şu 1 haftayı kısaca anlatayım çok ama çok bakım yaptım mesela sirke ile beklettim elma sirkesi bazı günler aleo vera sürdüm uçlarına dalin bebek yağı ile karıştırıp. Bazı günler hint yağ ve çan terebentin sürdüm. Bugunde evigen hint yağ ve bemiks bombasını karıştırdım uyguladım saçımda bemiks kokusu kalmadı cok şükür.. nefrt ediyorm bemiksden ama abartacak gibi değil biraz fazla kalınca basımı agrıyıor hissine kapılıyorum. Şimdi benim boyadığım şu iğrenç turuncu saçları adam gibi 4 parmak uzatmaya çalışıyorum eğer boyamasaydım 3-4 hafta önce 4 parmak olurduuu ama aptal ben duramadım boyadım kahve tonuna ama aktı boya.. şimdi kuaförede bu turuncu 5 renkli saçla rezil olmamak için 4 parmak uzatmam gerektiğini düşünüyorum. Şimdi eğer bi bucuk iki haftada ben böyle coşturduysam 28 hazirana kadar hoplatırım diye düşünüyordum.. şimdi bu arada asıl bomba başka dediğim gibi saçımı 4 parmak uzattım alkış bana hedefime ulaştım ama şimdi ise saçımı turuncu yaptığım için saç diplerim görünmüyordu bi bucuk iki haftada bi serçe parmak kalınlıgında uzayacak şekilde uzattım kaldı mı bana 3 parmaak.. inşllh yapacağım allahın izniyle güzel doğal sarı olmayan bi model buldm saçını az yıpratacak zaten sarıda yaptırmayaxağım çünkü artık herkesle aynı model bıktım ya herkes ombreli.. aynı renkte neyse..ben güzel bişe yaptıracağım inşlaha belji atarım size..haydi öptüm şimdilik bol bol e vitamini sürğn kafanıza öptüğn

Bildirim geldigi icin bu konuya yaziyirum. Eskiden olsa bu tip konular ilgimi cekerdi. Ben de saclarima cok sey yaptim ama faydasini gormedim ve biraktim. Disaridan uygulanan seyler olmuuor onu anladim. Hevesini kirmak istemem ama. Benim saclarim gur degil ve ince telli. Omuz hizamdan fazla da uzatamadim hic cunku o boydan sonra avuc avuc dokuluyor. Ne yaptimsa olmadi. Sacimi gurlestirmenin maskelerle, bitkisrl kurlerle olmayacagini epey denedikten sonra anlayip kabul ettim ben. Umarim sen basarili olursun.

Bu konuyu takip etmem gerek liseye kadar saçlarım o kadar gürdü ki toka tutmazdı. Lisede düzleştirmelerle ne yazık ki inceldi baya saçlarım dahada eski gürlüğüne ulaşamadım. Üniversiteden beri artık kısa bob kullanıyorum. Bende geçen yıllarda saçıma yağ karışımları alırdım zeytinyağı sürerdim saçlarım baya toparlamıştı. Şimdi tekrar başladım inşallah istikrarlı olurum

Bu konuyu takip etmem gerek liseye kadar saçlarım o kadar gürdü ki toka tutmazdı. Lisede düzleştirmelerle ne yazık ki inceldi baya saçlarım dahada eski gürlüğüne ulaşamadım. Üniversiteden beri artık kısa bob kullanıyorum. Bende geçen yıllarda saçıma yağ karışımları alırdım zeytinyağı sürerdim saçlarım baya toparlamıştı. Şimdi tekrar başladım inşallah istikrarlı olurum
Bir tek ben değilmişim. Herkes ne gür sacin var, saçının yarisini bana versen yeter derdi. Simdi yarisindan az kaldi. Lise sonrasi sac kalmadi. Düzleştirici kullanmaya korkar oldum ne yazık ki

Yazinizi okuyunca benzer seyleri kullandigimi soylemek istedim. Insallah emeğiniz mutluluğa dönüşür. Bana cildiye doktoru bir yağ hazirlatmisti yazisini tam okuyamadim ama zeytinyagi ve o üçlü ampullerden olusan bir yag. Eczane hazırlamıştı. Her gece yatarken uyguladim ve yaninda eksik olan vitaminleride kullandim demir ve cinko yazmisti sanirim. Baya bi toplamisti minik saclar bile cikiyordu. Fakat 1 senenin ardindan yine ayni yine ayni.. Ampullerle yaglarla karistirarak maske yaparak idare etmeye çalışıyorum. Insallah hepimizin gür gür saçları olur 🙏🏻

Maşallah diyeyim benim saçlarım çok gür ve çok hızlı uzar geçen sene omuzumda kestiğim saçlarım şuan belimde ama maalesef benimde saç egzeması sorunum var dr verdiği şampuanı kullanıyordum fakat işe yaramadı şimdi çay ağacı şampuanı kullanıyorum çok iyi geldi tavsiye ederim

En basit ve etkili bakımı öneriyorum ama sarışınlara tavsiye etmem,hafiften koyultuyor saçı.
1 avuç karanfil(iyi kalite olsun,tomurcukları iri olanlardan)1 sb kaynar suyun içine atın geceden,üzerini kapatın sabaha kadar demlensin,sabah süzüp sprey şişeye 1 kapakta karanfil yağı ekleyip doldurun,aklınıza geldikçe şişeyi çalkalayarak saç diplerine sıkıp masaj yapın,durulamayın. Bu kür dökülmeye de uzamaya da epey etkili.
Ben daha önce kullanıp epey uzattım saçımı bununla,sonra sarıya dönünce kullanamamıştım,şimdi tekrar koyu renk kullanıyorum ve başladım tekrar karanfil kürüne.
Yağ kullanıyorum demişsiniz konu sahibi ama 2 gece durması fazla,saçı döküyor. Ben yağ bakımını haftada 1 den fazla kullanmıyorum ki saçlarım kuru ona rağmen,bence kendinize belirli bir düzen oluşturup ona göre yapın bakımlarınızı.
Kolay gelsin.

Saç deyince ben! Senle daha öncede konuşmuştuk. gecevekedicik gecevekedicik
Ben Hindistan cevizi yağı, bemix evigen bepanthen 2 3 ay düzenli kullandım, günde 2 litre su, vitamin ilacı, argan yağı, bir çok bakım yaptım ve şuan belimde ❤️
Ama dökülmeye çare bulamadım ☹️

Dökülmeye çare olur mu bilmem ama erkek tipi dökülme vardı saçlarımın önlerinde ve bi eczanede hazırlanan bir karışım yağ vardı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve bayaa saçım çıkmaya başladı :KK68: Konu bildirim olarak geldiği için paylaşmak istedim bende. Fotoğrafıda ekliyorum hatta :KK66: Bizzat ben kullandım.

b6f978af-8977-4349-b32a-0f9b855eb9a6.jpg

Hep saclarim ve kirpiklerim övgü almıştır.😍 Özel bir şey yaptığımı sorarlardi.
Ta ki doktor önerisi olmadan anne olabilmek adına bı ilaç kullandım.
tamamen bitkisel hayıt hapı🙈 ondan sonra kirpikleri neredeyse tamamı döküldü.
.saçlarım da Tabi aşırı döküldü. Şuan çok şükür eski halini aldı.colejen tıp 1 tıp 3 kullandım tekrar sipariş verdim. Çünkü üç aylık bı kur.

Aaa görmüştüm reklamını herkes yapıyor ama işe yarıyor mu bilememiştim. Deneyeceğim
Pahalılıgına deyecek kadar mükemmel yapmıyor. Uzatıyor olabilir ama başka güzel maskelerde var aynı etkiyi veren ve daha uygun.. ve saçtan atınması cok zor.. supergroyu çok kez kullandım. Eğer kullanmadıysanız deneyin kötü bir ürün değil💕

Bu kadar emek harcanmış, bir beğeni! bir soru gelmez mi? Editör beni uyardı abi böyle bir konu var biz çok keyifli okuduk diye...

Bizde bildirim yolladık ...
Teşekkür ederim💕 editör bey/hanım kim ise ona da çok teşekkür ederim(🌼💕🌼💕) sayfanız benim depresyondan kurtulma sebebim. Umarım benim gibi kuaför mağduru depresyona girmiş insanları bir parçada olsa deneyimimle ışık oluyorsam ne mutlu bana. En büyük dileğim torunlarım umarım bu yazdıklarımı okur kısaca büyükannenin miras bıraktığı yemek tarifi gibi çok mu abartılı düşünüyorum bilemiyorum ama🙊🙊🙊.. deneyimlerim herkese ışık olsun💕💕💕💕💕💕💕 (yazım yanlışlarım için çok özür dilerim genelde ağlayarak ve hızlı hızlı yazıyorum saç depresyonu böyle bir şey)

Hep saclarim ve kirpiklerim övgü almıştır.😍 Özel bir şey yaptığımı sorarlardi.
Ta ki doktor önerisi olmadan anne olabilmek adına bı ilaç kullandım.
tamamen bitkisel hayıt hapı🙈 ondan sonra kirpikleri neredeyse tamamı döküldü.
.saçlarım da Tabi aşırı döküldü. Şuan çok şükür eski halini aldı.colejen tıp 1 tıp 3 kullandım tekrar sipariş verdim. Çünkü üç aylık bı kur.
Ne kadar doğru bilemiyorum ama saçlarıma evigen kullanırken dibinde kalan ilacıda 3-4 gün ağzını kapatım her gece yatarken uyguluyorum. Ve kirpiklerimde gözle görülür değişiklik oluyor hatta bunu 1 ay boyunca yaptım ondan sonra kirpik liftinf yaptırdım hem uzun hem kıvrık oldu. Lütfen deneyecekseniz gözünüze kaçmaması için bir kürdanın ucundan kesin sivriliği gitsin ve evigen ile eyeliner çeker gibi uygulayın her gece💕💕 etkisini göreceksini öneridir. İsterseniz dokturunuzada danısabilirsiniz.

X