Makyaj seti :)

tiyatral_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
1.455
599
Sayın 2017 gelinleri :) Kısmetse mayısın on haftası düğünüm var makyaj setini alan var ise yazabilir mi nereden aldığını ve fiyatını . Şimdiden teşekkürler ve mutluluklar dilerim :)

Bu sekilde bir sonuca varamazsin kimisi 200 tlye almistir kimisi 2000 tlye almistir önemli olan senin ne alacagin neleri kullandigin...

Ama Benim fikrim, Kesinlikle bir yere veya bir markaya odakli olma,günlük hayatta ne kullaniyorsan onlari al...
Far kullanmayip görünsün diye far almak, göz kalemi kullanmayip olmazsa olmaz göz kalemi almaliyim diye dusunmek dogru degil...

İlla ceyiz icin olacak millet gorecek diye hayatlarinda hic kullanmamalarina ragmen Lancome Mac vs. ve tüm setini alanlar var, cok gereksiz bir hareket bu...

Loreal , Max factor vs. bunlara bakabilirsin gayet güzel ürünleri var...
Tabi yine kullandigin ürünleri almalisin...

isterseniz çankayadaki studiomuza gelin hem makyaj hakkında sizi bilgilendirelim kısa bir eğitim verelim hemde mac ürünlerimiz hakkında detay verelim yardımcı olalım ünlü make up artistimiz sizin hayalinizdeki makyajı öne çıkarsın bütün sorularınızı cevaplayabilirim dilerseniz

Canım böyle bir site var fiyatları baya uygun ( hatta şiparis vermeden önce tereddüt ettim fiyatlarından ötürü ) ben fondoten ve ruj aldım çok memnum kaldım tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Makyaj malzemesinde ne kadae yaptığın ve ne kullandığın çok önemli. Bi arkadaşkm hep balm markaya heves ediyodu fırsat bu fırsat dedi çeyizine aldırdı. Bense hiç makyaj yapmayan biri olarak eper bana sorarlarsa şöyle yapmayı düşünüyorum. Beğendiğim yüz temizleyici tonik krem setleri var onlardan alabilirim. Ya da parfümümü daha pahalı aldırabilirim. Bu şekilde pratik ve kullanış düşünmek daha mantıklı gibi

X