Malatya///44

Nerde Bu Malatyalilarrr

Evet nerdesiniz arkadaşlar...

selam malatyalı değilim ama ennnn yakın arkadaşım malatyalı cocukluğumuz beraber gecti ..2 sene önce bir doğu turuna katıldım .ilk yerimiz malatya danende idi .gercekten cok güzel bir yerdi.tıpkı tablolardan cıkmış gibi ,kayaların arasından akan dere,sifalı havuzları inanılmaz güzeldi,insanlar anlatmak yetmez bence o insanlarla yaşamak lazım.sonra ver eline malatya heryerini gezdik,su kanalının en baş yerine kadar özel izinle girdik allahım avrupa avrupa diye inleyenleri oraya götürmek lazım ( bence ) ne kadar güzel bir memletimiz var,malatyanın en ünlü caybahcesinede gittik ne kadar güzel bir yerdi,saatlerce otur dinlen,huzur verici bir yer,yemekleri söyleme gerek yok :))))))))))))))))))))))) huzurlarınızda malatya seyahatimiz sırasında bizlere eşlik eden ve misafir perverliginin en güzeli gösteren TÜM MALATYALILARA TEŞEKÜR EDERİM :)

Malatyaaaaa malatyaaaaa bulunmaz eşinnnnn
gönülleri doldururrr aylaaa güneşinnnnnnnnnnn :)

Sanırım Darende den bahsediyorsun.ben de Darende liyim ve sana katılıyorum.yazları oradayım kısmetse.beklerim arkadaşlar...

malatyalı değilim ama malatyalı olan arkadaşlarım var hepsini çok seviyorum

merhaba,ben doğma büyüme istanbuldaydım ama aslen malatyalıyız..hem annem hem babam malatya pütürgeli...

merhaba canım,ben aslen malatyalıyım...malatyalılar için bir sayfa daha var,orayı farkettinmi bilmiyorum...

canım hemşerilerim ne zaman gelsem yoksunuz yaben ters zamanda geliyorum ya siz ama sizde suç yok benim fırsatım olmuyor inş biraraya geliriz hadi hepinize iyi geceler.

merhaba bende malatyalıyım. ama izmirde yaşıyorum memleketimi çok özlüyorum ne yazıkki gidemiyorum ancak gidenlerden sorup hasret gideriyorum

slm arkadaşlar ben burayı malatyalı ararken buldum buldum ama şimdide kimseye ulaşamıyorum aslında iyiki bulmuşum çok güzel bir site konular güzel yardımlaşma güzel ben çok sevdim burayı birde tam öğrenebilsem daha mutlu olacağım

merhaba arkadaşlar ben izmirliyim ama eşimin işi nedeniyle 2 yıldır malatya dayız seviyorum ben burayı ah bi de işim olsaydı sevgiler

orda yaşamıyorum ama gönlüm hep orda orda yaşayanlar biraz anlatında hasret giderelim

X