Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

ölçülerimi hiç yazasım yok ama :KK19: :18: :KK17: basen ölçtük sadece o da 100 ama 100 olmayabilir çnk sağlıklı bir ölçüm değildi :KK1: hadi 99 olsun,

canım benim bir pantolonum var 2 ay önce içine rahatlıkla girdiğim hatta girip içinde dönebildiğim :KK53: onun içine girip deli divane gibi dönebilene kadar spora da diyete de devam :KK9:

benimde o civarlar arasında gidip geliyor 85 falan olması lazım bu boyla

benimde o civarlar arasında gidip geliyor 85 falan olması lazım bu boyla

benim boy 1.63 :KK30: bücürüm ama kalçalar büyüük :KK43: 15 cm sıkılaşmak için kilo da vermek gerek. of bir an önce zayıflayayım sporumu da yapıyorum işte (diyeti gofret yiyerek sabote ediyorum ama onun dışında da bişey yemiyorum çnk reglim) :18:

cumartesi günü çok yogundum yapamadım. Dün 7/60 bugunde 8/60ı yaptım. Yakında etkilerini görmeye başlarız inşallah :KK9:

benim boy 1.63 :KK30: bücürüm ama kalçalar büyüük :KK43: 15 cm sıkılaşmak için kilo da vermek gerek. of bir an önce zayıflayayım sporumu da yapıyorum işte (diyeti gofret yiyerek sabote ediyorum ama onun dışında da bişey yemiyorum çnk reglim) :18:

benim kötü tarafım çikolata ve kolayı bırakamamak ah bir bıraksam yoksa öyle yemekle ekmekle aram yoktur
yine senin boy güzel benimkinden :)

canım aslında hareketleri ezberleyebilirsin. bi kağıda yazarsın izlerken, evde de yaparsın işte. ben artık ezberledim mesela :KK49:

öylemi dersin haklısın galiba ben bugun ezberliyim ama işte birine bakmadan yapınca ben kolay bıkıyorum spordan sen farkı hissettinmi peki canım

öylemi dersin haklısın galiba ben bugun ezberliyim ama işte birine bakmadan yapınca ben kolay bıkıyorum spordan sen farkı hissettinmi peki canım

valla canım ben kendime öyle bir gaz veriyorum ki o yüzden aksatmıyorum ve yapıyorum sonuçta yaz geliyo, pantolona tıkılıp kalmak istemiyorum basenlerim yüzünden istediğiim o uzun etekleri de giyemiyorum pörtlüyolar hemen kenardan ayrı bir parça gibi, ceplerim doluymuş gibi :KK43: ben artık bu görüntüyü istemiyorum o yüzden bahane bulmuyorum kendime,sen de bulma :nazar: önce kararlı ol sonra zaten sen vazgeçmek istemiceksin emin ol. zaten video 18 dakika ama sen o videoyu izlemeden yaparsan 10 dakikada bitiyo, yani benim hareketlerim çabucak bitiyo, gününden 10 dakika ayırmışsın yani spor için, çok mu :KK1:

sen de bir değişim var mı annem bugün bana hafiften bir toparlanma olduğunu söyledi bacaklarımda

var sanırım bana da arkadaşım son gördüğümden biraz daha mı zayıfladın sen dedi, ben pek bişey hissetmiyorum ama daha erken bunun için, :KK1: az kaldı az 30 22 gün sonra herşey belli olur :nazar:

kızlar kendimizi gazlamak spordan bıkmamak için daracık pantolon mini etek falan giymek istediğiniz ne varsa alın onu spor yaparken karsınıza asın bakın ne biçim gaz veriyor size :KK66:

kızlar kendimizi gazlamak spordan bıkmamak için daracık pantolon mini etek falan giymek istediğiniz ne varsa alın onu spor yaparken karsınıza asın bakın ne biçim gaz veriyor size :KK66:

Canım çok haklısın ben yapıyorum bu taktiği :)
Nasıl oldu bacaklarında incelme varmı canım sezdin mi bişiler ?
Bende bugün sezdim sanki pantolonum daha bol geldi.

Benimde LEslie bugün 1 hafta oldu. Pilatese basladım Ebrunun. O bitsin bu Mariiyide yapıcam.
Bu aralar çok koşturmacalı geçiyor günlerim o arada pilates ve lesliemide etksik etmiyorum çok şükür.

Canım çok haklısın ben yapıyorum bu taktiği :)
Nasıl oldu bacaklarında incelme varmı canım sezdin mi bişiler ?
Bende bugün sezdim sanki pantolonum daha bol geldi.

Benimde LEslie bugün 1 hafta oldu. Pilatese basladım Ebrunun. O bitsin bu Mariiyide yapıcam.
Bu aralar çok koşturmacalı geçiyor günlerim o arada pilates ve lesliemide etksik etmiyorum çok şükür.

bende yapıyorum birde boy aynasının karşısında yapmakta iyi geliyor hareketler daha bir istekli yapılıyor sanki en azından benim için öyle

canım bende şöyle bir değişiklik oldu benim üst bacağım yusvuvarlak dünden beri yanlarım sanki ikiye ayrılmış gibi bacaklarımın oturunca böyle bacağımı dizlerimi böyle biraz yukarı doğru kaldırınca yanıma dokundum ikiye ayrılmış gibi anlatabildim mi acaba :))
birde bugün annem dedi sanki biraz değişmişsin gibi dedi dana ben çok anlamadım açıkcası :)

bende yapıyorum birde boy aynasının karşısında yapmakta iyi geliyor hareketler daha bir istekli yapılıyor sanki en azından benim için öyle

canım bende şöyle bir değişiklik oldu benim üst bacağım yusvuvarlak dünden beri yanlarım sanki ikiye ayrılmış gibi bacaklarımın oturunca böyle bacağımı dizlerimi böyle biraz yukarı doğru kaldırınca yanıma dokundum ikiye ayrılmış gibi anlatabildim mi acaba :))
birde bugün annem dedi sanki biraz değişmişsin gibi dedi dana ben çok anlamadım açıkcası :)

Ne çok benziyoruz biz yahu bende öyle girişte ki vestiyere giderim ayna karsısında iyi oluyor öyle yaparım cogu zaman.
Canım anladım sanki yani oturunca dizini biraz kaldırınca yaglar kenarda asagaıda kalıyor değil mi öyle diyorsun daha ince görünüyor bacakk bende sürekli inceliyorum kendimi :KK9:

Ne çok benziyoruz biz yahu bende öyle girişte ki vestiyere giderim ayna karsısında iyi oluyor öyle yaparım cogu zaman.
Canım anladım sanki yani oturunca dizini biraz kaldırınca yaglar kenarda asagaıda kalıyor değil mi öyle diyorsun daha ince görünüyor bacakk bende sürekli inceliyorum kendimi :KK9:

sevindim benzeştiğimize :))
evet canım aynen öyle eskiden sıkı sıkıya bağlıydı sanki bana şimdi ayrılmış o bölge dünden beri öyle :)

sevindim benzeştiğimize :))
evet canım aynen öyle eskiden sıkı sıkıya bağlıydı sanki bana şimdi ayrılmış o bölge dünden beri öyle :)

Gidiciler demek ki canım inşallah birdaha da gelmezler..

X