Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

tekrar basladım 1/30 olmak üzere 02.06.2014 baslangıc

Mari Winsor Pilates Buns & Thigh

jillian ve Debie ye ek olarak Mari nin bu basen ve kalça çalıştıran egzersizini denedim.kalça ve basenlerim felaket yandı.
hergün bunuda yapıcam.denemekten birşey kaybetmezsiniz.
yapanlar yorumlarını paylaşırsa memnun olurum ...

18 dakikalık bir video...

jillian la kardio yağ eritme
debie yle karın kasları
Mari yla basen ve kalça

artık incelmezsem yazık bana...:KK1:

Merhaba,
Bu debie dediğiniz kim acaba ve bahsettiğiniz video nedir?linki var mı? bir de onu deneyeyim işe yarıyorsa :KK1:

Mari winsor 1/60 yapıldı. :KK66:
Beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2/60 yapıldı . Kimse girmiyo forma :KK66: Ramazan'da çok kullanılmıyor sanırım ???

Yazmayı unutmuşum 3/60 yapıldı :KK70:

Yazmayı unutmuşum 3/60 yapıldı :KK70:

Merhaba ben 15 kilo verdim 75den 59 kiloya düştüm ama azda olsa basenim var ve bacaklarımda yumuşama var oturunca yayılıyo ve bacağım çok kalın duruyo acaba bu spora başlasam zamanla bacaklarm sıkılaşır mı ne dersiniz kızlar:KK43:

Merhaba ben 15 kilo verdim 75den 59 kiloya düştüm ama azda olsa basenim var ve bacaklarımda yumuşama var oturunca yayılıyo ve bacağım çok kalın duruyo acaba bu spora başlasam zamanla bacaklarm sıkılaşır mı ne dersiniz kızlar:KK43:

Tabiki sıkılaşır. Ama ne kadar sürer bilmiyorum. Ben de yeni başladım zaten :) Ben sana bunun yanında callanetics yapmanı öneririm. O da çok iyi sıkılaştırıyor. Ben ikisini birarada yapıyorum :KK66: peki 15 kiloyu nasıl verdin ? Biraz anlatır mısın? ??? Ben de 10 kg vermek istiyorum ama veremiyorum. Bi de Ramazan'da olunca iyice zor oluyo :KK43: biraz yardimci olabilir misin ???

Tabiki sıkılaşır. Ama ne kadar sürer bilmiyorum. Ben de yeni başladım zaten :) Ben sana bunun yanında callanetics yapmanı öneririm. O da çok iyi sıkılaştırıyor. Ben ikisini birarada yapıyorum :KK66: peki 15 kiloyu nasıl verdin ? Biraz anlatır mısın? ??? Ben de 10 kg vermek istiyorum ama veremiyorum. Bi de Ramazan'da olunca iyice zor oluyo :KK43: biraz yardimci olabilir misin ???

Tabiki yardımcı olurum canım ne demek ben kalori sayıyorum günlük 1000 1200 kaloriyi geçmiyorum istediğimi yiyorum sanada kesinlikle öneririm günlük 1000 kaloriyi geçme bak nasıl gidiyor kilolar hele şimdi ramazanda daha az yiyorum almıyo midem tabi arada kaçamaklarım oluyo ama dengeliyorum mesela iftardan sonra tatlı dondurma falan yediysem sahur yapmıyorum yada sadece 1 bardak süt içiyorum o kadar işta böyle canım ramazanda spor yapamıyorum halsiz oluyorum bayramdan sonra bu spora başlıcam doğumdan kalan azck göbeğim var çok az oturunca çıkıyor bu sporun yannda bi de mekik çektimmi tamamdr bence canım callan çok uzun kızım var 20 aylık o yüzden bu sporun süreside kıssa tam benlik :KK48:

X