Bebek İkinci El markalı oyuncaklar, oyun halısı, sling, kıyafetler

evet canım pili yeniyken halının üstünde de gidiyor, her ikisi de yeniden farksız. sizi kırmamak için son 28 yapayım, kapıda ödemeli gönderebilrim, kargonuz da 6,5u gecmez ptt kargo ile
Top satildimi ikisini birden alicaktim ama satildiysa tek onun icin kargo odemiyim istanbuldami oturuyorsunuz

Top satildimi ikisini birden alicaktim ama satildiysa tek onun icin kargo odemiyim istanbuldami oturuyorsunuz

siz net bisey soylemeyince diğer arkadasa olur dedim :KK43: elden alabilirseniz ben istanbuldayım. istanbul içi ptt kargo 4,5 oluyor bu arada

Merhaba arkadaşlar çocuk ürünleri için yeni bir yer keşfettim :) çocuk halıları,oyuncakları,bebek arabaları aklınıza gelebilecek her şey var ben Antalya da yaşadığım için direkt mağazasına gittim hepsi de piyasadan çok uygun fiyataydı.Online satış siteleriyle de türkiyenin her yerine siparişlerini yolluyorlarmış.sitenin adı leyleksepeti.com eğer internetten bakarsınız bence çok memnun kalırsınız.Özellikle eğitici oyuncaklara bayıldım ben :KK49:

Merhaba arkadaşlar çocuk ürünleri için yeni bir yer keşfettim :) çocuk halıları,oyuncakları,bebek arabaları aklınıza gelebilecek her şey var ben Antalya da yaşadığım için direkt mağazasına gittim hepsi de piyasadan çok uygun fiyataydı.Online satış siteleriyle de türkiyenin her yerine siparişlerini yolluyorlarmış.sitenin adı leyleksepeti.com eğer internetten bakarsınız bence çok memnun kalırsınız.Özellikle eğitici oyuncaklara bayıldım ben :KK49:

simdi girdim baktım siteye de cok işe yarar bişey göremedim, fiyatlar da aman aman uygun gelmedi.. yine de esekkurler paylastıgınız için

simdi girdim baktım siteye de cok işe yarar bişey göremedim, fiyatlar da aman aman uygun gelmedi.. yine de esekkurler paylastıgınız için
siz daha uygun bir şey arıyorsanız bilemem ama internet üzerinden baktığımda en uygun fiyatlı site burasıydı.Çocukları plastik ve sağlıksız oyuncaklar yerine sağlıklı ahşaptan yapılmış oyuncaklar özellikle de eğitici oyuncaklarla büyütmek bence çok önemli bunun için de biraz paraya kıymak gerekiyor.Çocuklara ucuza sağlıksız ve saçma oyuncaklar almaktansa biraz fazla verip daha iyi oyuncaklar almak daha önemli.Bu tarz ürünlerin fiyatları arasında da en uygun site burası.Rica ederim yinede.

canım ben slingi bana satacağını bekliyordum dün sana mailden cvp yazmıştım :KK43: ve senden cvp bekliyordum

canım ben slingi bana satacağını bekliyordum dün sana mailden cvp yazmıştım :KK43: ve senden cvp bekliyordum

sana özel mesaj mail hersey attım, senden bana bisey gelmedi ki. sling duruyor hala. ilgileniyorsan lutfen iletişime geceblirsen göndereyim ben de

X