Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canlarrr şu pantolon işini ne yapacağım bilmiyorum, pantolonlarımın biri hariç hepsinin beli dar geliyo,yeni pantoolon alayım diyorum ama daha sonrada giyebileceğim bişi olsun istiyorum yani hamile pantolonu gibi istemiyorum,sizler ne yaptıız bu konuda...öle düşünmekden altım çıplak kalacak sonundaa :KK1::KK1:

😀😀😀ya sadece altmı bayram için elbise bakim dedim hep kocakarı elbiselerı var ya kocamanlar yada cok igrencler. Sonunda nette waikikide buldm yarn gelck inşş. Pantolonda hiçbir fikrim yok ben tayt gıyenlerdenm ama sıkıldm bunlardands pantolon bulmk istyrm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

😀😀😀ya sadece altmı bayram için elbise bakim dedim hep kocakarı elbiselerı var ya kocamanlar yada cok igrencler. Sonunda nette waikikide buldm yarn gelck inşş. Pantolonda hiçbir fikrim yok ben tayt gıyenlerdenm ama sıkıldm bunlardands pantolon bulmk istyrm

aynen pantolonda doğru dürüst güzel yok elbisede,rahat olsun diye de beğenmediğim şeyi giymem valaa :KK52: hamileler için bizim ülkede moda ölmüş desenee :KK1::KK1::KK1:

aynen pantolonda doğru dürüst güzel yok elbisede,rahat olsun diye de beğenmediğim şeyi giymem valaa :KK52: hamileler için bizim ülkede moda ölmüş desenee :KK1::KK1::KK1:

Aynen cnm hamile bılumune bakmıyrm bile magazalarda. Okadar berber seyler var. Hamış tşortlerını bile hep netten almıştm

Aynen cnm hamile bılumune bakmıyrm bile magazalarda. Okadar berber seyler var. Hamış tşortlerını bile hep netten almıştm

netten nasıl anlıyon kız olacağını vucuduna,ben cesaret edemiom o yüzden:KK52: ben gittim bi mağazaya hamiş tşörtleri hep 9 aylık hamilenin giyeceği şeyler kalmış,daha o kadar göbiş yapamadım kii,kışa ancak,o zamanda kışlık bulmak gerekecek :KK51:

netten nasıl anlıyon kız olacağını vucuduna,ben cesaret edemiom o yüzden:KK52: ben gittim bi mağazaya hamiş tşörtleri hep 9 aylık hamilenin giyeceği şeyler kalmış,daha o kadar göbiş yapamadım kii,kışa ancak,o zamanda kışlık bulmak gerekecek :KK51:

Yok nettende defakto ve lc den alsm m beden alıyorum hepsıde oldu sıkıntı yok. Aynen magazslarda hep okadar buyuk bedenler varkı hamile degıl baskül ailesının gunluk kıyafetlerı gibi duruyo😃😃dıyorumkı insanlar basıl bukadar genişleyebiliyo. Gerci bakalm biz neolucaz

kızlar siz okuduğunuzda yazdığımı sabah olacağı için şimdiden günaydın
ben çok kararsız kaldım bi fikir verin
beşik zaten sepet tarzında almıştım ama bu beşiği görünce de aşık oldum fiyatı da yüzde 50 indirimde :KK43: napıcam ben yaaa

Eklentiler

• $tommybear-yoyo-naturel-sallanan-besik36785.jpg
    $tommybear-yoyo-naturel-sallanan-besik36785.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 24
Yok nettende defakto ve lc den alsm m beden alıyorum hepsıde oldu sıkıntı yok. Aynen magazslarda hep okadar buyuk bedenler varkı hamile degıl baskül ailesının gunluk kıyafetlerı gibi duruyo😃😃dıyorumkı insanlar basıl bukadar genişleyebiliyo. Gerci bakalm biz neolucaz

M beden he. Bu bende bakayım... Hahahaha ne güldüm ya baskül ü de geçersek hiç şaşma 😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

beşik zaten sepet tarzında almıştım ama bu beşiği görünce de aşık oldum fiyatı da yüzde 50 indirimde :KK43: napıcam ben yaaa

Yok kız o kadar erken mi uyuyoruz biz😃Beşik güzelmiş valla ya. Çok havalı, ama bizim için kullanışlı olması önemli, ne kadar fiyatı

Ya ben acamiyom bu ek resimleriii:KK43:cok merak ettim.bu arada kizlar ilk hamile pantolonumi aldim.lcw den.salvar.cok rahatmis ama:KK66:

günaydın canım bende bayıldım alacağın yerin linkini atabilirmisin fiyatı feland:KK34:a nedir bende bayıldım ya çok hoşuma gitti

M beden he. Bu bende bakayım... Hahahaha ne güldüm ya baskül ü de geçersek hiç şaşma 😄

4 5 ayda gecmeyız heralde baskülüya. Yani öyle umut edıyorum

çok güzelmiş ya bende bayıldım. linki atsana canım. fiyatı neymiş. pahalı bişeye benziyo

aynen bende öle düşünüyorum:KK1::KK1:

Dun dolabmdakı burun kotlarımı denedm sadece 1 tanesı zar zor oldu oda rahatsz ettı. Ya biz niye gycek bişey bulamıyoruzzz. Üstte sorun yok tek sıkıntı altta

Dun dolabmdakı burun kotlarımı denedm sadece 1 tanesı zar zor oldu oda rahatsz ettı. Ya biz niye gycek bişey bulamıyoruzzz. Üstte sorun yok tek sıkıntı altta

ahh ahhh aynı dert bende de var,aslında oluyo hepsi ama göbekden dolayı kapanmıyo,bi pantolon oluyo beli bayağı bolmuş onu giyiyorum:KK1::KK1: üst aynen hepsi oluyo dahaca ama alt bitik durumda :KK52:

Yok kız o kadar erken mi uyuyoruz biz😃Beşik güzelmiş valla ya. Çok havalı, ama bizim için kullanışlı olması önemli, ne kadar fiyatı

normalde 1500tl diye ben vazgeçmiştim ama şu an 750tl
kuzum gece kimseyi göremeyince öyle dedim :)
nasılsın görüşmeyeli?
bir de dün akşam ocak annelerine baktım bizden sonra doğuracaklar ama resmen bizden çok alışveriş yapmışlar bebişlerine :) gaza geldim fena

Ya ben acamiyom bu ek resimleriii:KK43:cok merak ettim.bu arada kizlar ilk hamile pantolonumi aldim.lcw den.salvar.cok rahatmis ama:KK66:

acaba üyelikteki mesaj sayın mı dolmadı bazen öyle oluyor bilemedim ki şimdi tommybear beşik sandal yaz google çıkıyor canım bir de site yöneticisine soralım senin durumu

normalde 1500tl diye ben vazgeçmiştim ama şu an 750tl
kuzum gece kimseyi göremeyince öyle dedim :)
nasılsın görüşmeyeli?
bir de dün akşam ocak annelerine baktım bizden sonra doğuracaklar ama resmen bizden çok alışveriş yapmışlar bebişlerine :) gaza geldim fena

iyiyim çok şükür sen nasılsın?
oooo fiyata bakk anamm :KK1::KK1:
rezil olduk desennee :KK1: bizde bi rahatlık o koca göbişle nasıl alışverişe gideceksek,en geç 7. aydan sonra başlayıp bitirmeli önemli şeyleri :KK16:

günaydın canım bende bayıldım alacağın yerin linkini atabilirmisin fiyatı feland:KK34:a nedir bende bayıldım ya çok hoşuma gitti

https://www.joker.com.tr/urun/tommybear-yoyo-naturel-sallanan-besik-3785

canom link bu fiyat falan hepsi yazıyor joker.com
ben zaten sepet beşik almıştım ama kararsız kaldım gerçi sepet beşiğimden de memnunum ama bu çok baba bi şey yine ama bu beşik portatif değil sıkıntı da orada sepet beşiğim portatif

Kizlar bende kıyafet bulamayanlardanim.
Ben simdilik elbise alarak geçiştirdim. Olan tek bir pantolonum var o da defactonun pantolonu normalde hemen bollasiyor diye giymiyordum :) neye niyet neye kismet :)
Onun dışında eteklerim hala oluyor :)
Ama ilerleyen günlerde istememe ragmen hamiş pant. Ve taytlara geçiş yapcam gibi duruyor.
Bu arada kimler kaç kilo aldı.
Ben 19 haftaligim ve yarım kilo aldım. İnş hep böle gider. Son aylar şişmekten çok korkuyorum.

X