Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

mrb benimde sat 2 mart ama gec dollenme olmus 3 yildan sonra cok sukur ki hamileyim yarin kontrole gidicem ins. keseyide bebiside gorebilirim Allah hepinizin bebisini hayirli ve saglikli etsin tabi benimkini de

selammm ben de geldimmm=))) sat 2 mart, beklenen doğum 7 aralık. 6+5 günlük hamileyim. yani 7. haftamızdayız. ayın 10 unda kesemizi gördük. yarın kalp atışını duymaya gidicez çoooookkkk heycanlıyımmm:KK66: bütün hamişler bebişlerini sağlıcakla kucaklarına alsın inşallahh..

sevaL BU ARADA KAN TESti yapmışmydn beta hcg kaç tı yaptrdysan bnmkide 4 haftalık fakat dr bugun ultrasonla bakmadı daha oluşmamştr kese die salı günü gelin dedi :2:

evet canım yaptırdım kan testini 15 nisanda yaptırdım beta hcg 2431 çıktı aynı gün kesede göründü son adet tarihim 11 mart ama geç döllenme olmuş dedi dr. yani son adet tarihinde 1 hafta sonrasından sayıyorum. ayın 28 inde de kalp atışlarına bakarız dedi. :KK52::KK52:

evet canım yaptırdım kan testini 15 nisanda yaptırdım beta hcg 2431 çıktı aynı gün kesede göründü son adet tarihim 11 mart ama geç döllenme olmuş dedi dr. yani son adet tarihinde 1 hafta sonrasından sayıyorum. ayın 28 inde de kalp atışlarına bakarız dedi. :KK52::KK52:

cnm senle çok yakınz bnmde sat 15 mart 15 nisanda kan testi yaptrdm beta hcg 228 çıktı senin değerler bnmkinden baya yüksek bence geç döllenme yoktur yada bnmki bayaaa bir geç döllenmedir salı günü bzde kese için dr gideceğiz artık birbrimzle irtibatlaşrz:KK3:

selam aralık annesi adayları:)

bende 9nisanda bebegım olacagını öğrendim.
satım 9 marttı,sonra 4 nısanda test yapıp negatıf gorunce üzülmüştüm ama kırmızılar gelmek bılmedı bende ayın 9una kadar bekledım ve bebegımın olacagını ögrendım:)
dün gittk kesemizi gördük,3 mayısta da kalp atışlarını duymaya gidecegiz inşallah:)
hepımıze şimdiden hayırlı olsun
umarım aralığa kadar kazasız belasız giderizde bebeklerımızı kucaklarımıza alırız..

selam aralık annesi adayları:)

bende 9nisanda bebegım olacagını öğrendim.
satım 9 marttı,sonra 4 nısanda test yapıp negatıf gorunce üzülmüştüm ama kırmızılar gelmek bılmedı bende ayın 9una kadar bekledım ve bebegımın olacagını ögrendım:)
dün gittk kesemizi gördük,3 mayısta da kalp atışlarını duymaya gidecegiz inşallah:)
hepımıze şimdiden hayırlı olsun
umarım aralığa kadar kazasız belasız giderizde bebeklerımızı kucaklarımıza alırız..

hayrlı olsunnn sen benden önde doğmn yapacaksn çok heyecanlı bir süreç ve bu heyecanı benle aynı anda yaşayan ne kadar çok insan var szileri seviyprum aralık anneleri :))

Yeni gelenler hoş geldiniz inş kazasız belasın Aralık'ta bebişlerimizi kucağımıza alırız.
Gün geçtikçe gebelik belirtileri bende artıyor. Bulantılar, mide ekşimesi, yanması devamlı uyku hâli, sinirlilik ve asabiyet,(iş yerinde başkanla büyük bi kavga edeceğim diye korkuyorum ) halsizlik ve bi an çok depresif, mutsuzken bi an bebeği düşünüp sevinçli oluyorm Dengesizlik had safhada anlayacağınız. Siz nasılsınız?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben 34 yasındayım 6+2 haftalık hamileyim sat 4 mart

Daha önce aşılama sonucu hamile kalmıştım 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sonrasında hemen 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım.

Kese ve yolk kesesi gözüktü (10mm civarı)ama henüz kalp atışıda kesenin içinde bebek de görünmedi :KK43:( ilk yasadıgım düşüğün etkisiyle sürekli endişeliyim kalp atışı ne zaman duyulur acaba? Arkadaslar bu vesveselerden nasıl kurtulacagım?

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

birebir aynı durumdayız. bende 6+5 haftalık hamileyim kesem 11.4 mm. sat 3 mart. bendede sadece kese göründü bebeğin kalp atışları 10 gün sonra duyulur dedi doktor bence sende herşey çok normal ve sağlıklı. hiç sıkma canını...

Tesekkür ederim cevabınız için
evet durumumuz aynı Allah yardımcımız olsun hayırlı haberler alalım inşallah sevgiler

Bebegimin kalp atisını duyduk, allah herkese nasip etsin.

Kızlar iki hafta oldu hala iyileşemedim ben işede gidemiyorum
Sabahları çok kötü uyanıyorum
Var mı benim gibi olan

allah tamamına erdirsin canım hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişini inş. darısı bize bakalım ben çok heycanlıyım

allah tamamına erdirsin canım hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişini inş. darısı bize bakalım ben çok heycanlıyım[/QUOTE
Cok sagol canim darisi sizlere olsun, cok farkli bi duyguymus benim ilk gebeligim, hersey cok heycanli oluyo 😊

Yaşasınnn bende gebişim :) :KK1: :KK1: ilk önce biraz garipsedim ama şimdi alıştım ve cok mutlu hissediyorum kendimi :) şu an 6 haftalık bizim bebişimiz umarım hayırlısıyla kucağımıza alırız :KK55:

Benimde sat:5 mart 10 aralıkta bebeğimi kucağıma alıcam gibi duruyor inşallah. Benim ilk gebeliğim bebeğimin kalp atışlarını duydum çok mutlu oldum ama burda annelerin kötü tecrübelerini duydukça benimde başıma gelirmi diye çok korkuyorum.Allahım sağ salim hepimizin bebişlerini kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Bende bu foruma katıldım artık sayımız bayagı fazlaymış:KK66:)bende su anda 8 haftalık oldum:KK66:ilk bebeğimiz tüp bebek yöntemiyle oldu,çok uyuyorum,ayakta kalınca bel agrım artıyor,fitil ve progestan iğne kullanıyorum,3 mayısta kontrolüm var,sonrada 24 ünde ikili test yapılacak:KK66:heyecanla süreci bekliyoruz bakalım

canım sen erken duymuşsun maşallah ben cuma günü gittim doktora 10 gün sonra duyarsınız dedi ve sanırım ben senden 5 günlükte öndeyim neden öyle oldu acaba... aklıma takıldı bak şimdi...

X