masal gibi home sweet home..:)

Eviniz çok hoş çok beğendim güle güle oturun . Salondaki avize ve abajur nerden merak ettim bende o tarz birşeyler bakıyorum da ..

çizgi filmlerden fırlamış gibi :) çok sevimli yaa herşey cuk diye oturmuş birbiriyle tabiri caizse

güzel çok hoş beğendim
teşekkür ederm..

Eviniz çok hoş çok beğendim güle güle oturun . Salondaki avize ve abajur nerden merak ettim bende o tarz birşeyler bakıyorum da ..

avizelerimi oturduğum yerden bi avizeciden aldım. Abajurumuda mudodan..

çizgi filmlerden fırlamış gibi :) çok sevimli yaa herşey cuk diye oturmuş birbiriyle tabiri caizse

::):):):) teşekkür ederimmm

herşeyi beğendim canım harikaa :) masal gibi aynı, güle güle huzurla oturun inşallahh

Renklerin uyumuyla tarzınızı çok güzel yansıtmışsınız evinizin atmosferini çok beğendim umarım hep mutlu günleriniz olur :KK16:

nekadar hoş ya hiç tarzım olmamasına ragmen bayıldım herseyın uyumu cok guzel olmus gule gule saglıkla mutlulukla oturun inş.
çok huzur verici ve masal gibi gerçkten

güle güle otur cnm harika bir ev :nazar: sormak istediğim hasır büyük boy sepetler? bi tane kapının yanında vardı birde banyo da nereden acaba? bende öyle bişi arıyorum da :) şimdiden teşekkürler

Eviniz çok güzel, zevkiniz gerçekten harika Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin :KK16: Kapıdaki sallanan saate bayıldım, nerden aldın öğrenebilir miyim?

Yorumları teker teker okumaya çalıştım, saat mudo öğrendim :KK8: O kadar güzel bi evin var ki, eh yorumlar da oku oku bitmedi daha yarısına bile gelemedim yavaş yavaş hepsini okuycam inşallah, bu arada siteni de ziyaret ettim ve yeteneğine inan hayran kaldım, maşallah ya hem çok zevklisin hem de çok yetenekli, Allah bozmasın inşallah :KK54:

canım salonuna bayıldımm nerden aldın nasıl bu kadar güzel kombinledin herşeyi birbirine uydurdunn harikasın sen de evinde =))
sevgiyle aşkla huzurla oturun yaşayın tüm site bayıldıkkkkkkkkkkkk =))

X