Göz Makyajı Maybelline rimeL ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben açık mavi waterproof olan volume express kullanıyorum. ve çok memnunum. bir sürü marka denedim en pahalılarını da aldım ama maybeline nin bu rimelinden daha iyisini görmedim. kirpiklerimi uzatıyor, dolgunlaştırıyor ve anında kuruduğu için asla bulaşmıyor ve kıvrık kalıyor.:lepi:

resmi de bu arkadaşlar :nazar:

bende maybelline rimel almayı düşünüyordum genelde memnun kalmıs herkesama hangisinden alcağımı bilemedim şimdiCADIARZU

ben kullanıyorum ve acayip memnunum çok uzatıyor fakat dolgunluk istiyorsan alma çünkü fazla dolgunlaştırmıyor fakat uzatma ve kıvırma işinde çok başarılı kesinlikle tavsiye ederima.s

canım peki ankarada nerden alabilirim genelde netten alıyodum ama güvenebileceğim uygun bi yer var mı makyaj ürünü satan

bende maybelline den çok memnunum özellikle o yeşil olanın pembe mor arasında bir rengi çıktı fenine a lash hem uzatıyor hem dolgunlaştırıyor mutlaka deneyin derim birde kullanmadan önce kirpiklerinize çok az pudra sürün süper görünüyor

ben colossal olanı kullanıyorum,sarısını.ama yeni çıkan moru da denemek istiyorum.ikisini de kullanıp kıyaslama yapabilecek olan var mı hanımlar,güzel değilse sarı alacağım yine:KK28:

volume ekspress..mavi
şiddetle tavsiyemdir..
senelerdir kullanıyorum çok memnunum...
yalnız bunların 3 ton mavisi var
açık mavi - mavi- koyu mavi benikisi sadece mavi :KK16:

ben de rimel alıcam ve özellikle maybelline istiyorum ama kıvrık fırçalı olanlardan. çeşit çok kafam karıştı :KK28:

Ben maybelline rimellerden 3x Volum express (açık mavi) ve Collosal (Sarı) rimelleri kullanıyorum. Memnunum ikisi de suya dayanıklı.
Ancak rimeller çok uzun süre sıvı durmuyor bir ay sonra topaklanıyor.
Avon dan rimel almaktansa 15tl verip daha kaliteli birşey alırım diyorum. Avon rimellerinden memnun değilim.

ben pembesini aldım
benim kirpiklerim zaten uzun ama bu hem kıvırıyor hemde dolgunlaştırıyor
ben çok memnunum tavsiye ederim

canım peki ankarada nerden alabilirim genelde netten alıyodum ama güvenebileceğim uygun bi yer var mı makyaj ürünü satan

canım bütün kozmetikçilerde bulabilirsin.maybelline standı olan.ben genelde watsons ve pinodan alıyorum 18e falan satılıyor genelde bana 4 ay gidiyor :79:

ben pembesini aldım
benim kirpiklerim zaten uzun ama bu hem kıvırıyor hemde dolgunlaştırıyor
ben çok memnunum tavsiye ederim

canım benim de kirpiklerim kısa genelde iğne fırçalı uzatan rimeller kullanıyorum ama bu rimelin uzatma etkisi de var mı?herkes çok memnun almazsam içime oturcak merak ediyorum:KK75:

canım benim de kirpiklerim kısa genelde iğne fırçalı uzatan rimeller kullanıyorum ama bu rimelin uzatma etkisi de var mı?herkes çok memnun almazsam içime oturcak merak ediyorum:KK75:

kısada nasıl bi etki gösteriyo bilmiyorum
benimkiler uzun çünkü
ama kardeşimde deniyim onunkiler kısa :KK9:
çok ngüzel dolgunlaştırıyo ve kıvırıyo
ben çok memnunum:KK16:

yaa kızlar bu ucu kıvrık olan rimeli nasıl sürmek gerekiyor? pembesi var bendede ama o eğimli kısım ne işe yarıyor ya ben pek beceremiyorumda, detaylı anlatırsanız ne iyi olurr:81:

tabu canım bendede var opembesi
bak canım önce o yamuh olan kısınla sür yani kıvrık olan kısım kirpiklerine doğruolsun sonra o dış kısmıyle üstünden geç vede muhteşem kirpikler !
umarım anlatabildim :KK71:

maybelline rimelleri çok başarılı. ben yıllardır kullanıyorum,arada başka rimel alıyorum ama gerisin geri maybellineye dönüyorum. fiyatalrıda çok uygun.

bugün en son çıkan pembe tombik rimelini aldım. hemen sürdüm çok beğendim. takma kiprik gibi oldu kipriklerim.:KK66: ben tavsiye ederim maybellineyi:KK69:

yaa kızlar bu ucu kıvrık olan rimeli nasıl sürmek gerekiyor? pembesi var bendede ama o eğimli kısım ne işe yarıyor ya ben pek beceremiyorumda, detaylı anlatırsanız ne iyi olurr:81:

canım ben önce dik kıssımla tarıyorum kipriklerimi,ardından yassı kısımla geçiyorum üstünden.deneye deneye öğrenirsin nasıl olsa:KK1:

eğer maybelline falsies.ten bahsediyorsan zaten üzerinde fırçasının nasıl tutup sürüleceğini gösteren bir resmi mevcut... inanılmaz bi etkisi var ben ilk defa bi ürüne hayran kaldımm....

ben maybelline falsies i beğenmedim nedense.bayağı uzatıyor ama hiç dolgunlaştırmıyor.tek tek ayırması ve uzatması güzel ama.kirpikleri gür olanlar alsın derim.ama tekrar söylüyorum ben beğenmedim,sarı olan colossal bundan çok çok daha güzel.

bende Maybelline sarı ve mor tombık olanlarından kullanıyorm
benim kirpiklerim uzun ama açık renk olduğu için belli olmuyo ama seyrekler gür değiller.
çok güzel oluyor bu rimel ben şöle uyguluyorum;

ilk başta rimeli güzelce sürüyorum çok uğraşmadan düz olarak kirpiklerimi birbirine yapıştırmadan
sonra biraz kurumasını bekliyorum ve dipten tekrar aynı şekilde ama bu sefer yapışma riski fazla olduğu için çok dikkat ederek uyguluyorum.
son olarakta hani fırçayı şişeden çıkarttığınızda ucunda uzayan bir rimel kalır onunlada dik bir şekilde uçlarına yukarı doğru değdiriyorum :)

çok karşık ve uzun gibi geliyor ama çok memnun kalıcaksınız :KK66: herkesten kirpikleriniz takmamı çok güzel duruyor diye iltifat alıyorum :78:

X