Mayıs 2014 de hamile olduğunu öğrenip ocak annesi olacaklar buraya :))

kesinlikle endişelenme. kilonuzu biilmiyorum ama ben biraz zayıf olduğum için belki erken hissettim. Normali 20.hafta-22. hafta arası. hatta ilk 24 te hissedenler bile oluyor ve doktorlar uyarıyor ben niye hissetmiyorum diye kendinizi kötü düşünmeye zorlamayın herkesin bünyesi farklı.. benimki aslında tekme gibi değil. mesela döndüğü zaman, ya da sanırım dokunduğu zaman içinde bir şey kıpırdadığını hissediyorsun. dokunuş gibi düşün. Tekme ilerki aylarda daha net ve sert oluyor bildiğim kadarıyla. kesinlikle endişelenecek bir şey yok. merak etme.:KK66:
Sagol canim biraz olsun içim rahatladi kendimi dinlemekten alikoyamiyordum.. kiloyla alakasi yok sanirim zayifim ama hissetmiyoru ayni hafta oldugumuz arkadasim var benden bayagi kilolu ama hissetmeye baslamis belkide cinsiyetle alakali olabilir

Sagol canim biraz olsun içim rahatladi kendimi dinlemekten alikoyamiyordum.. kiloyla alakasi yok sanirim zayifim ama hissetmiyoru ayni hafta oldugumuz arkadasim var benden bayagi kilolu ama hissetmeye baslamis belkide cinsiyetle alakali olabilir

olabilir evet, senin kız sanırım? çünkü erkekler daha erken hissediliyormuş. yine de her türlü için rahat olsun. Allah ın izniyle zamanı geldiğinde hissedeceksindir.

olabilir evet, senin kız sanırım? çünkü erkekler daha erken hissediliyormuş. yine de her türlü için rahat olsun. Allah ın izniyle zamanı geldiğinde hissedeceksindir.
Amiiiinnn inşallah.. evet kızımız olacak nasipse

Benim bugün itibariyle 19. haftaya girdim, yaklaşık bir haftadır da hergün bir takım kıpırdanmalar, hafif gaz sancısına benzer dönüşler hissetmekteyim. Ben bebek olduğunu hiç düşünmemiştim, doktoruma sordum başka ne olacak dedi :KK70:

Acayip bir duygu ve hala aklım hayalim almıyor karnımın içinde bir bebek olduğunu, bugün 30 yaşımı bitirip 31den gün almaya başladım artık ve yine de büyüdüğümü kabul edemiyorum :)

Bir sonraki randevuma 9 gün kaldı. O zaman tam 20 haftayı doldurmuş olacak ve karnım da daha da büyümüş olacak sanırım :KK70: :)

Nolur yardım edin. .
.2aydır Korunmasız ilişki yaşıyorum, 28 günde bir düzenli regl olurum, sat 15 temmuz ve ben hala regl olmadım. 18 ağustosta b.hcg sonucu 0.13 idi.Ve ben hala regl olmadım beklemeli miyim, geç döllenme ihtimali var mı sizce..

Kızlar bi yerde okudum yeni bebeğini hisseden biri şöyle tanımlamış hislerini: 'Kendimi mısır patlatma makinesi gibi hissediyorum.' :) Çok hoşuma gitti anlatışı. Şöyle bi düşündüm gerçekten de öyle.. :KK70:

Kızlar bi yerde okudum yeni bebeğini hisseden biri şöyle tanımlamış hislerini: 'Kendimi mısır patlatma makinesi gibi hissediyorum.' :) Çok hoşuma gitti anlatışı. Şöyle bi düşündüm gerçekten de öyle.. :KK70:

Ayy evet çok güzel bir tanım olmuşş, aynen ben de öyle hissediyorum:rolleyes:

Bende 16+3 haftalık hamileyim bir hafta önce cinsiyetini öğrenmek için sabah ilk sıradan doktora gittik esimle 15-20 dkka baktı doktorumz ayaklarını bükmüş göstermiyor ama kıza benziyor dedi. 1-2 hafta sonra tekrar gidicem ne kadar kıza benziyor desede sonucta göstermeden ne olduğu net olarak bilinemez. Bende hissediyrm hareketlerini :KK71:hep sol tarafımda göbek deliğimin hemen altında özellikle yemek yedikten sonra ve geceleri pıt pıt vuruyor. 2gündürde kesintisiz baş agrısı cekiyorum dün sabah basladı migren krizim halen devam ediyor..

Buarada 22yaşındayım 2.5 sene oldu evleneli 45kiloydum evlendiğimde 54kilo hamile kaldım suanda 51 kiloyum hala kilo alamadım ama birazcık karnım çıktı.doktor bebeğin sağlıkli oldugunu soyluyor. Biraz kansızlık var sadece:110: hapta icemedğm icin kan surubu verdi tüpler onlardan iciyorum. 1 hafta falan öncesine kadar bulantılarm vardı artık gecti birçok seyden tiksiniyordum suanda okadar cok etkilemiyor.

Bende 16+3 haftalık hamileyim bir hafta önce cinsiyetini öğrenmek için sabah ilk sıradan doktora gittik esimle 15-20 dkka baktı doktorumz ayaklarını bükmüş göstermiyor ama kıza benziyor dedi. 1-2 hafta sonra tekrar gidicem ne kadar kıza benziyor desede sonucta göstermeden ne olduğu net olarak bilinemez. Bende hissediyrm hareketlerini :KK71:hep sol tarafımda göbek deliğimin hemen altında özellikle yemek yedikten sonra ve geceleri pıt pıt vuruyor. 2gündürde kesintisiz baş agrısı cekiyorum dün sabah basladı migren krizim halen devam ediyor..
Çok geçmiş olsun. Migren illetini iyi bilirim 9 yaşından beri çekiyorum ben de. Allah yardımcın olsun. Erken hissetmeye başlamışsın ne güzel. Ben de başladım ama hala ara ara hissedebiliyorum. 20. haftayı bekliyorum heyecanla.

Merhaba kızlar , başımdan geçen kötü olayı sizinle paylaşmak istiyorum çünkü yapabileceğiniz bir şey varsa önleminizi alın yoksa etkilenmenizi kesinlikle istemiyorum. Bebeğimi 2 gün önce kaybettim maalesef erken doğum nedeniyle ( 20 haftalık ). hafif kanama ve şiddetli karın ağrısıyla doktoru aradım ve hemen gel dedi meğer rahim ağzı yetersizliğinden bebek aşağı gelmiş yani doğum gelmiş. Hiçbirşey yapılamadı ve normal doğum yoluyla bebeğimi almak zorunda kaldılar. Bu şu demek oluyor bir sonraki gebeliğimde 3. Aydan sonra rahime dikiş atılacak 3. Aydan sonrasını yatırarak geçireceğim. Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın. Sizinkilere uzun sağlıklı ömürler versin.

Merhaba kızlar , başımdan geçen kötü olayı sizinle paylaşmak istiyorum çünkü yapabileceğiniz bir şey varsa önleminizi alın yoksa etkilenmenizi kesinlikle istemiyorum. Bebeğimi 2 gün önce kaybettim maalesef erken doğum nedeniyle ( 20 haftalık ). hafif kanama ve şiddetli karın ağrısıyla doktoru aradım ve hemen gel dedi meğer rahim ağzı yetersizliğinden bebek aşağı gelmiş yani doğum gelmiş. Hiçbirşey yapılamadı ve normal doğum yoluyla bebeğimi almak zorunda kaldılar. Bu şu demek oluyor bir sonraki gebeliğimde 3. Aydan sonra rahime dikiş atılacak 3. Aydan sonrasını yatırarak geçireceğim. Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın. Sizinkilere uzun sağlıklı ömürler versin.
Canım benim inan acını acım gibi hissettim. Şu an gözlerim dolu dolu oldu. Allahım sabırlar versin. Gerçekten diyecek bi şey bulamıyorum. Çok üzgünüm.,,

Arkadaşım çok üzüldüm inan, Allah sabırlar versin. Ne denilebilir ki.. Allah yardımcınız olsun..

Arkadaşım çok üzüldüm inan, Allah sabırlar versin. Ne denilebilir ki.. Allah yardımcınız olsun..

tşk ederim pineola,yiyecek ekmeği yokmuş bebeğimin... Allah sizinkilere uzun ,sağlıklı, hayırlı ömürler versin inşallah... Kimseye yaşatmasın. gerçekten çok acı.

X