Mayo bikini tavsiyesi?

Merhaba herkese. Direkt konuya girmek istiyorum. Malum yaz mevsimi geldi. 1.60 boyunda 56 kiloyum. İki çocuğu büyütürken göğüslerim de büyüdü. C kup kullanıyorum. Koltuk altıma doğru yayılan göğüslerim var maalesef. Toparlayacak cinsten mayo bikini bulamıyorum. Yardıma ihtiyacım var...
Ben evvelsi yıl kotondan mayo almıştım. Memnun kaldım boy kilo olarak birbirimize yakınız, göğüslerimde büyük sayılır.
Bir de geçen yıl ay yıldızdan bikini almıştım onun kalıbı da hoşuma gitmişti.
Daha öncesinde pentiden almıştım mesela onu tavsiye etmem memnun kalmadım

Ben evvelsi yıl kotondan mayo almıştım. Memnun kaldım boy kilo olarak birbirimize yakınız, göğüslerimde büyük sayılır.
Bir de geçen yıl ay yıldızdan bikini almıştım onun kalıbı da hoşuma gitmişti.
Daha öncesinde pentiden almıştım mesela onu tavsiye etmem memnun kalmadım
Hiç beklemiyordum hemen cevap şaşırdım teşekkürler ❤️ Büyük olması değil yayılması problem, koltuk altımda kötü duruyor. Bakacağım söylediğiniz markalara 👍💐

Hiç beklemiyordum hemen cevap şaşırdım teşekkürler ❤️ Büyük olması değil yayılması problem, koltuk altımda kötü duruyor. Bakacağım söylediğiniz markalara 👍💐
Rica ederim ne demek 🌺
Benim göğüslerim sarkık maalesef toparladı benimkileri.
Bikini de olmasa bile mayoda istediğinizi bulacağınızı düşünüyorum kol altını daha rahat toplar

Penti bende tavsiye etmiyorum.
adidas in alt baksir şeklinde ve üst sporcu suttyeni gibi olan bikini takımları var.
çok çok hoş duruyor.
Tavsiye ederim çok da kullanışlı.

Merhaba herkese. Direkt konuya girmek istiyorum. Malum yaz mevsimi geldi. 1.60 boyunda 56 kiloyum. İki çocuğu büyütürken göğüslerim de büyüdü. C kup kullanıyorum. Koltuk altıma doğru yayılan göğüslerim var maalesef. Toparlayacak cinsten mayo bikini bulamıyorum. Yardıma ihtiyacım var...
Pentinin bikinisini kullanıyorum çok severek. Üst de alt da toparlayıcı özellikte. Bulursam koyayım buraya.

Calzedonia bikini ve mayolarını tavsiye ederim. Kalıpları falan da çok güzel

Göğüsler büyükse ipli bikini alma derim ben girlinred çünkü kesiyor vücudu.
Kızlar da yazmış toparlayıcı, ipsiz bikiniler var sporcu sutyeni tarzında onlardan al.
Penti, koton, lcw buralar bak derim tatlım.

Yüzücü mayolarına bakmanı tavaiye ederim pentininkiler güzel oluyor toparlayıcılardan almalısın

X