Medical park Göztepe Hastanesi

minnierose

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
267
409
34
Selamlar;

4+2 günlük hamileyim🐣

Göztepe Medical Park Hastanesinde doktor arayışı içersindeyim. Önerebileceğiniz başka bir hekim var mı?

Teşekkür ediyorum şimdiden yanıtlar için🌸

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba, kendisini duydum çok sevimli bir doktormuş ama başka bir isim de isterseniz aynı hastanede gökmen iyigün'ü çok duyuyorum bu ara

Çok teşekkür ederim. Evet Gökmen bey de çok öneriliyor ancak hastaneye bugün gittim inanılmaz değişmiş hastane kalitesi.

5 sene önce kızımı bu hastane dünyaya getirmiştim o zaman gerçekten A sınıfı bir hastane olduğunu o kadar hissettiriyordu ki. Yine aynı beklenti ile gittik. Üstte ismini yazdığım doktordan randevu aldık. Doktor hanım 15 dakika sonra geldi odasına. Neyse kadınlar günü kutlamasıdır diyip sesimizi çıkarmadık. Gebelik haftam 5+0, vajinal muayene etmek istedi. Önce karından bakalım dedim. O kadar istemeyerek baktı ki dopleri karnımda gezdirmesi 10 saniye filan sürdü. Bak görünmüyor alttan bakalım dedi. Ben hayır 1 hafta bekleyelim o zaman dedim. Toplam eski doğum öykülerim ile muayene 3 dakika sürdü. Sonrasında kontrole gelin 10 gün sonra dedi. Kontrol için resepsiyona gittiğimizde asistanı ile görüşün dediler. Böyle bi boşvermişlik hakim hastanede. Araki asistanı bulasın. Kontrol randevusu da almadık. Bir daha görünmek istemem kendisine zaten.

Hepsini geçtim 2000₺ ye yakın muayene ücreti ödeniyor ve asla muayene olmuş olmuyorsunuz.

Onu da geçtim hastane çevresi kocaman bir otopark gibi ve ayrıca otopark ücreti 20 dakika için 200₺. Şaka gibi bir hastane. Bir daha asla gitmeyeceğim.

X