Beta Hcg Değerim Normal Mi? Ultrasonda Kese Gözükmüyor

gulumseyenmutsuz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
428
678
Merhabalar.
Gebelik testim pozitif çıktı. Bugün ultrasona girdim doktor olumsuz konuştu kese görünmedi, dış gebeliktir dedi bağırdı çağırdı sorularıma yanıt bile alamadım. İnanılmaz üzüldüm ağladım. Kan sonucum çıkmış 4 haftalık hamileyim. Son adet tarihim 11 şubat. Sizce değerlerim normal mi? Çok endişeliyim 2 hafta sonrasına başka bir doktora randevu aldım dayanamadım size danışmak istedim. Umarım kese görünür ve her şey yolundadır. 🥺 Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim güzel anneler ve anne adayları. 🌸
1000027767.jpg

Bu değerle henüz kese görünmez. Kan sonucuna bakmadanmı konuştu doktor ve niye bağırıyor
Kana bakmadan söyledi. Son adet tarihimi söyledim 15 gün geçti mi dedi, evet dedim başladı bağırarak ters ters konuşmaya. Dış gebeliktir o zaman sen kendine gebeyim diyorsun da gebe misin bir önce onu öğren dedi. Oruç tutabilir miyim diye sordum ben diyanet miyim o benim işim değil bana bunları sorma dedi. Saçma sapan şeyler sıraladı. Ben sağlık açısından kibarca sormuştum. İnanın bende neye uğradığımı şaşırdım ilk gebeliğim sormak istediğim sorular vardı tavrından sonra onları bile soramadım. :KK43:

bu beta değeri ile kese gözükmez, bir kaç güne keseyi görürsün. Birdahada o doktora gitme bence
Teşekkür ederim gitmeyeceğim zaten meraktan en yakın tarihe bir devlet hastanesine almıştım. Bilgi almak için sormak istediğim sorulara yanıt bulmak için. Almaz olaydım.. 2 hafta sonrası için özel bir hastaneye randevu aldım. İnşallah güzel sonuçlar alırım. :cry:

Teşekkür ederim gitmeyeceğim zaten meraktan en yakın tarihe bir devlet hastanesine almıştım. Bilgi almak için sormak istediğim sorulara yanıt bulmak için. Almaz olaydım.. 2 hafta sonrası için özel bir hastaneye randevu aldım. İnşallah güzel sonuçlar alırım. :cry:
2 haftayıda bulmasın özele gideceksen bence 3-4 güne git kese rahimdemi bakarlar düzenli ilerle 2 hafta sonrasıda çok uzak tarih canım

Kana bakmadan söyledi. Son adet tarihimi söyledim 15 gün geçti mi dedi, evet dedim başladı bağırarak ters ters konuşmaya. Dış gebeliktir o zaman sen kendine gebeyim diyorsun da gebe misin bir önce onu öğren dedi. Oruç tutabilir miyim diye sordum ben diyanet miyim o benim işim değil bana bunları sorma dedi. Saçma sapan şeyler sıraladı. Ben sağlık açısından kibarca sormuştum. İnanın bende neye uğradığımı şaşırdım ilk gebeliğim sormak istediğim sorular vardı tavrından sonra onları bile soramadım. :KK43:
Zaten gebe olup olmadığını öğrenmek için ordasın. Sokaktan geçen delinin biri gelmiş doktor kılığınamı girmiş. Ne biçim doktor bu. 2 hafta bekleme bence randevumu bulamadın

Acilen doktorunuzu değiştirin bu nasıl bi uslüp ya. Mutlaka o doktoru da bildirin

Acilen doktorunuzu değiştirin bu nasıl bi uslüp ya. Mutlaka o doktoru da bildirin
E nabız üzerinden yorum ve degerlendirmemi yaptım. İlk gittiğim doktorun böyle çıkması da baya şaşkına uğrattı beni. Araştırıp çok sevilen ve tavsiye edilen bir doktor buldum umarım memnun kalırım ve sonuçlar iyi gelir 🙏🏻🤍

E nabız üzerinden yorum ve degerlendirmemi yaptım. İlk gittiğim doktorun böyle çıkması da baya şaşkına uğrattı beni. Araştırıp çok sevilen ve tavsiye edilen bir doktor buldum umarım memnun kalırım ve sonuçlar iyi gelir 🙏🏻🤍
Gönlünüze göre biri çıkar umarım 🙏 doktorla iletişim o kadar önemli ki, hamilelik olmasa bile bi insana o şekil üslupsuz konuşulmaz. Bundan sonraki tecrübeleriniz hep iyi anlamda olur umarım. Hayırlı sonuçlarınız olsun inşallah 🙏💕💕

Arkadaşlar merhaba benim de son adet tarihim 11 şubat gecikmenin 2 3 4 5. Günlerinde akşam ve sabah olarak önce erken sonra normal kaset test yaptım hep silik çizgi gördüm doktora gittim beta 456 haftasına göre az gibi geldi kese de göremedi doktor bir şey var ama tam görmek istediğimiz kese oluşumu değil dedi. İlk defa böyle bişey yaşıyorum korkuyorum da dış gebelik midir acaba yarın tekrar kan vereceğim endişeliyim. Gecikmenin 7.günü yine evde test yaptım dayanamayıp tekrar silik çizgi çıktı adet sancısı gibi sancılarım oluyor. Akıntı kanama vs yok. Kafayı yemek üzereyim sayısız forum okudum içim rahatlamıyor

Canım hangi hastane hangi doktor paylaşman mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba benim de son adet tarihim 11 şubat gecikmenin 2 3 4 5. Günlerinde akşam ve sabah olarak önce erken sonra normal kaset test yaptım hep silik çizgi gördüm doktora gittim beta 456 haftasına göre az gibi geldi kese de göremedi doktor bir şey var ama tam görmek istediğimiz kese oluşumu değil dedi. İlk defa böyle bişey yaşıyorum korkuyorum da dış gebelik midir acaba yarın tekrar kan vereceğim endişeliyim. Gecikmenin 7.günü yine evde test yaptım dayanamayıp tekrar silik çizgi çıktı adet sancısı gibi sancılarım oluyor. Akıntı kanama vs yok. Kafayı yemek üzereyim sayısız forum okudum içim rahatlamıyor
kuzum 2 günde bir artış kontrol ettirmedimi belkide geç döllenmedir

5 gündeki rakamları görmeden tek rakamla normal diyemem ki kuzum en az yüzde 66-70 artış istiyorlar 2 günde bir
5 gündeki rakamları görmeden tek rakamla normal diyemem ki kuzum en az yüzde 66-70 artış istiyorlar 2 günde bir
Yaptığım tahlillerin hepsi burada Abla bi bakar mısın

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-20-12-38-28-908_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-20-12-38-28-908_com.android.chrome.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_2024-03-19-23-05-52-721_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-19-23-05-52-721_com.android.chrome.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 107
X