Tüp Bebek Merkezleri Medipol Hastanesi Dr.Mustafa Acet.

arkadaşlar mustafa acet medipolde değilmi?medipol hastanesi tüp bebek raporunu çıakrtıyormuş doğrumu ..4 binlirayı falan buluyoırmuş ilaçlar berbar herşey içinde...eğer öyleyse gerçekten çok uygun diğer yerlere göre
İNŞALLAH öyledir cnm bilgim yok ayın 7 sinde gideceğm öğrenirsem yazarım buradan.....

keşke bilen biri yönlendirse ne iyi olur gidince ne diyeceğim onuda bilemiyorum rapor çıkartıyormusunuz mu diyeyim?
ben az önce aradım arkadaşım; sordum evet biz rapor çıaktırız ama iki kere aşılama olma şartı varmış...raporlu 4.200 gibi dediler. bu bile çok güzel bir gelişme aslında bunu yapan başka özel hastanelerde kesin vardır...indirim uygulaması yapan

ben az önce aradım arkadaşım; sordum evet biz rapor çıaktırız ama iki kere aşılama olma şartı varmış...raporlu 4.200 gibi dediler. bu bile çok güzel bir gelişme aslında bunu yapan başka özel hastanelerde kesin vardır...indirim uygulaması yapan
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)'lı Hastalara Önemli Duyuru
Hastenemizin SGK ile anlaşması olmadığından Memorial Tüp bebek Merkezi olarak siz değerli hastalarımıza yardımcı olabilmek için "Tüp Bebek Sağlık Kurulu Raporu" ile gelen hastalarımıza SGK'nın ödediği miktarlara kadar indirim sunmaktayız.
bak canım buda memorial miş oda yapıyormuş böle bi indirim

aaa cnm iki aşılamayıda onlarmı yapıyor acaba?yani doğrumu anladım 2 aşılama ücretli yapacağım sonra tüp için bana rapor çıkarabiliyorlar öylemi.....şöyle söyleyeyim ilk kez gideceğim aşılama yada tüp ne dicekler bilemiyorum da?

aaa cnm iki aşılamayıda onlarmı yapıyor acaba?yani doğrumu anladım 2 aşılama ücretli yapacağım sonra tüp için bana rapor çıkarabiliyorlar öylemi.....şöyle söyleyeyim ilk kez gideceğim aşılama yada tüp ne dicekler bilemiyorum da?
aa yok devlette iki kere aşılama yapılmış şartı varmış

Eger sartlar uyarsa medipol veriyor rapor ben kasimda yaptim.tedavimi 2.500tup 600 de ilaclara verdim

Bende aralikta histeroskopi ve laparoskopi oldum mustafa beye guvenin bence.ki cok hastasini taniyorum fecebook hesabiniz varsa ekleyebilirim

Merhaba haftasonu mustafa beye gidecegim ilk defa.internttw olumlu yorumlar okudum hep yalniz aklima takilan biseyler var.her giden hastaya histereskopi yaptigi ve ameliyat la rant kazandigi gibi yazilari gordum forumda.bu konu hakkinda goruslerinize ihtiyacim var

Bende aralameliyat nasil gecti histeroskopi ve laparoskopi oldum mustafa beye guvenin bence.ki cok hastasini taniyorum fecebook hesabiniz varsa ekleyebilirim
Merhaba mustafa bey ile ilgili yorum rica edebilir miyim ameliyat nasil gecti

bugün gidecektim ameliyatı varmış 9 ocak ertelendi bakalım öngörüşme gibi olacak herhalde......

Canim nedir durum ? Gidebildinmi rapor konusunda ben bilgi vereyim.benim arkadas ozelde asilama yapti. Ona ragmen rapor aldı. Yani bir sarti yok hastane kendisi veriyor raporu. Hic bir sorun olmuyor. Iki arkadasim orada yaptirdi.birinin oglu olacak.digerinin de ikiz bebegi olacak. Ikisi de raporlu yaptirdi ilaclari da raporlu aldilar. Memorial ise raporluya 1000 lira indirum yapiyirmus. Mustafa acet in herkese histeroskopi onermesi beni suphelendirdu guvenemedim.para amacli olabilir diye dusundum cunku fiyat cok pahali

Merhaba haftasonu mustafa beye gidecegim ilk defa.internttw olumlu yorumlar okudum hep yalniz aklima takilan biseyler var.her giden hastaya histereskopi yaptigi ve ameliyat la rant kazandigi gibi yazilari gordum forumda.bu konu hakkinda goruslerinize ihtiyacim var

O konu beni de suphelendirdi acikcasi guvenemedim.o sebeple memorial a da muayne olacagim.cunku rahim filmim temiz tüp bebek raporu aldim. Baska nerelerde yazmislar yorumlari okumak istiyorum.ayrica gorusmeye gittiginde bize yazarmisin bakalim sana ne diyecek cok merak ediyorum

Canim nedir durum ? Gidebildinmi rapor konusunda ben bilgi vereyim.benim arkadas ozelde asilama yapti. Ona ragmen rapor aldı. Yani bir sarti yok hastane kendisi veriyor raporu. Hic bir sorun olmuyor. Iki arkadasim orada yaptirdi.birinin oglu olacak.digerinin de ikiz bebegi olacak. Ikisi de raporlu yaptirdi ilaclari da raporlu aldilar. Memorial ise raporluya 1000 lira indirum yapiyirmus. Mustafa acet in herkese histeroskopi onermesi beni suphelendirdu guvenemedim.para amacli olabilir diye dusundum cunku fiyat cok pahali
CNM 13ÜNE ATTI RANDEVUYU İKİDİR SALLIYOLAR.....

Merhaba mustafa bey ile ilgili yorum rica edebilir miyim ameliyat nasil gecti
Mustafa bey.hastasini cok inceliyor ben daha once memorialda iki deneme yaptim dr ayrilinca.mustafa beye gectim.onada guveniyorum.rant saglaniyor deniyor bizler. Dr degiliz sirf evlat.sahibi olal.diye gidiyoruz ne derlerse tamam diyiyoruz o da onlarin.insafina kalmis allah ve onlarinin vijdanina kalmis ama cidden.mustafa hocayi az bisede taniyorsam.sanmiyorum o merhametli abican.biri benim.amaliyatim.guzel gecti sag tupum.alindi beklemedeyim kac kisiyide biliyom amaliyat olmus ve bekliyelim.normal.yoldan olur diyip gebe kalan hastalari var eger fecebook hesabiniz varsa tup bebege. adim.adim sayfa va katilabilirsiniz

X