Meme altı dikişi akıntı fotolu

Teşekkür ederim sorduğunuz için siz nasılsınız ben hala hastanede yatıyorum bugün yan odama aynı benim gibi biri daha geldi onunda enfeksiyon olmuş yarın ameliyata alacaklar meme konusunda yetersiz bir hastaneye düştüğüm aşikar şuan diren takılı tek göğüsümde
Ben iyiyim şükür akıntım durdu ama dikişlerim zor iyileşiyor tenimle alakalı sanırım. Eriyen dikişleri halen eritemedim o şekilde bende

Ben iyiyim şükür akıntım durdu ama dikişlerim zor iyileşiyor tenimle alakalı sanırım. Eriyen dikişleri halen eritemedim o şekilde bende
Çok sevindim sizin adınıza temkinli olmayı bırakmayın maske kullanın kuluçka süresi oluyormuş enfeksiyonunda dr yanında biri hohh dese olur diyor

Aaa hadi yaa çok üzüldüm adınıza yaa demek ki cidden öyle aybı sizin gibi biri geldiyse hastane sıkıntılı bir yer şikayet edin iyileşince o kadar acı çektiniz yazıktır ya bi silikon iki ameliyat direnler falan yazık canınıza ilk ameliyatta diren takılmış kıydı
Dün yan odama aynı şekilde bir hasta daha geldi süreçi benimle aynı birebir oda ameliyatta şuan enfeksiyondan diren takılmadı korse giydirilmedi sarılmadı sadece pansumanlar

Çok sevindim sizin adınıza temkinli olmayı bırakmayın maske kullanın kuluçka süresi oluyormuş enfeksiyonunda dr yanında biri hohh dese olur diyor
Hafi yaa benim seks sırasında oldu biliyor musun iyileşmiştim baya söylemesi ayıp partnerim üzerim de terledi göğüslerime bulaştı ertesi gün akmaya başladı

Dün yan odama aynı şekilde bir hasta daha geldi süreçi benimle aynı birebir oda ameliyatta şuan enfeksiyondan diren takılmadı korse giydirilmedi sarılmadı sadece pansumanlar
Bana da diren ve korse takılmadı ama sargılarım vardı baya hiç akıntım olmamıştı iki ay sonra olması garipti

bende gögüs küçültme oldum 15gunun sonunda iki gögsümde enfeksiyon oldu doktor sadece krem verdı ama içim rahat degıl

Eklentiler

• 588A9A5E-F2E9-4B4D-B8FB-D0DF43437717.jpeg
    588A9A5E-F2E9-4B4D-B8FB-D0DF43437717.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 97
doktor hıc bır sey yok reaksıyon gostermıs dedı ama cok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_2943.jpeg
    IMG_2943.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 91
doktor hıc bır sey yok reaksıyon gostermıs dedı ama cok korkuyorum
Çok geçmiş olsun başka bir doktora daha gitme ihtimaliniz varsa hiç beklemeyin belliki çok acık bir sorun var üzerinde durmuyor hiç beklemeden başka bir doktora gözükün

evet krem kullanmamı söledi normalde hiç bir sey yoktu dikişlerde düzgünde ne oldusa 15gun sonra oldu

Çok geçmiş olsun başka bir doktora daha gitme ihtimaliniz varsa hiç beklemeyin belliki çok acık bir sorun var üzerinde durmuyor hiç beklemeden başka bir doktora gözükün
baska bir doktorlada görüstüm krem dedi ama bu durumu yaşıyan biri varmı nasıl bir süreç strest içindeyim

Benim açılmayı görseniz sizinkiler açılma değil dersiniz,inş. kapanır sizin minik açılmalar.
Ortadan aşağı açıldı benim rezalet..:cry:

Beni de 2. Kez diktiler lokal anestezi ile senin nasıl olacakmış?
Beni uyutacaklarmış, çünkü protez de çıkartılıp temizlenicek, içerde de enfeksiyon temizlenecek, tekrar protez takılacak. Tek sağ meme. Eğer bu kadar açılmasaydı, pansumanla kurusaydı sadece dikeceklerdi . Ama benim kurumadı, yarık oldu şu an :KK43:

X