MEME BÜYÜTME AMELIYAT HAKKINDA YARDIMMM

superisiiii8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2024
2
0
23
KIZLAR MERHABA BEN MAYIS DA MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLUCAM DRA HANGİ MARKA DAHA İYİ DEDİĞİMDE ARAŞTIR SEN KARAR VER DEDİ MENTOR YADA MOTİVA OLABİLİR DEDİ AMA BUNLARDA KENDİ İÇİNDE MODELLERE AYRILIYOR SANIRIM HİC BİR BİLGİM YOK BU KONUDA HANGİSİNİ SEÇMELİYİM YARDIMM
SADECE BEN %100 DOLU OLSUN İSTEDİM DR DA MOTİVA DA BU MODEL VAR FAKAT MENTOR DA %100 DOLU OLAN PÜRTÜKLÜ BİR MODEL VARMIŞ AMA ONUNDA KANSER YAPMA İHTİMALİ KANITLANMIŞ DÜŞÜK BİR İHTİMALMIŞ AMA YİNEDE VARMIŞ. BİDE BEN YUMUŞAK KENDİ MEME DOKUM GİBİ OLSUN İSTİYORUM HANGİSİNİ SEÇCEM BİLMİYORUM YA

Mentorda memory gel extra olanlar %100 doluluk oranına sahip , ayrıca kanser yapma ihtimali olan mentor değil başka bir marka bende bu konuyu çok araştırdım , bence sizde bir araştırma yapın 💐

dr'un dediği bu şekilde ama mentor 100 istiyorsam ne model varmış pürtüklüymüş oda kanser yapabiliyormuş o yüzden motiva düşünüyorum ama onda hangi model daha iyi yumuşak bilmiyorum o yüzden yazdim aslinda

dr'un dediği bu şekilde ama mentor 100 istiyorsam ne model varmış pürtüklüymüş oda kanser yapabiliyormuş o yüzden motiva düşünüyorum ama onda hangi model daha iyi yumuşak bilmiyorum o yüzden yazdim aslinda
Motiva da kayma meydana geliyor bir çok kişi bu durumla karşılaşmış. Mentordan şaşmam ve ilk defa kanser yaptığını duydum. Protez neden kanser yapsın ki ? O zaman vücuda yerleştirilen platinler de kanser yapmalı. Bence silikondan değil de yediğiniz içtiğiniz gıdalardan korkun kanser yapar diye.

Bence bu durumda bir hata olmalı diyelim ki kanser yapıyor dr bunu neden size bir alternatif olarak sundu ki merak ettim forumu inceleyin bence biraz motiva ilgili sıkıntı yaşayanlar var
Şimdiden geçmiş olsun inşallah süreci çok güzel geçirirsiniz💐

KIZLAR MERHABA BEN MAYIS DA MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLUCAM DRA HANGİ MARKA DAHA İYİ DEDİĞİMDE ARAŞTIR SEN KARAR VER DEDİ MENTOR YADA MOTİVA OLABİLİR DEDİ AMA BUNLARDA KENDİ İÇİNDE MODELLERE AYRILIYOR SANIRIM HİC BİR BİLGİM YOK BU KONUDA HANGİSİNİ SEÇMELİYİM YARDIMM
SADECE BEN %100 DOLU OLSUN İSTEDİM DR DA MOTİVA DA BU MODEL VAR FAKAT MENTOR DA %100 DOLU OLAN PÜRTÜKLÜ BİR MODEL VARMIŞ AMA ONUNDA KANSER YAPMA İHTİMALİ KANITLANMIŞ DÜŞÜK BİR İHTİMALMIŞ AMA YİNEDE VARMIŞ. BİDE BEN YUMUŞAK KENDİ MEME DOKUM GİBİ OLSUN İSTİYORUM HANGİSİNİ SEÇCEM BİLMİYORUM YA
Benim doktorumda aynı şeyi söylemişti güveniyorum da kendisine ama net olarak bilemiyorum mentor %100 dolular Tr ye gelmiyor demişti görüştüğüm bir doktor daha aynı şeyi söylemişti. Ben de %100 dolu olmasını istediğim için motiva olsun dedim ve çok memnunum şu an için 3 ayı geçti yumuşaklığı vs. çok çok iyi.

X