Meme büyütme

Arkadaşlar merhaba 😇 göğüslerimin küçük oluşundan şikayetçiyim. 75 B destekli takıyorum onu bile anca dolduruyor. 80B desteksiz takmak bile kabulüm. Bir sürü şey denedim. Öncelikle susam yağı ile masaj yaptım onun az birşey etkisi oldu. Çemen otu aldım sadece bir bardak içtim devam etmedim. Rezene ve ada çayı içiyorum. Az önce ada çayı içtim sadece. Göğüslerimde bir sızı hissediyorum dokununca falan. Hiç silikona falan bulaşmak istemiyorum. Yaşım 19 ne yapacağım 🥺çok ozguveniz hissediyorum
Merhaba, Öncelikle 75 80 sırt ölçünüz meme altı yani memeye bir etkisi yok meme büyüklüğünü gösteren cup ölçüsü yani A B C kısmı. Az da olsa meme dokum vardı 120 cc kadar, 335 cc protez takıldı ve boş B cup tam doluyor. Yani inşallah olur ama dışarıdan uygulanan şeylerin bu derece etki etmesi imkansıza yakın.

Merhaba, Öncelikle 75 80 sırt ölçünüz meme altı yani memeye bir etkisi yok meme büyüklüğünü gösteren cup ölçüsü yani A B C kısmı. Az da olsa meme dokum vardı 120 cc kadar, 335 cc protez takıldı ve boş B cup tam doluyor. Yani inşallah olur ama dışarıdan uygulanan şeylerin bu derece etki etmesi imkansıza yakın.
Süreç nasıl ilerledi? Protezin herhangi bir zararı var mı? Kanser gibi vs.

Her ameliyatın riski var kulllanılan protez çok önemli kaliteli bir marka protez tercih ederseniz riskler azalır , göğüs kanseri olup protez kullananan kişiler var. Zaten doktorlarda söylüyor meme protezi kanser yapmaz diye :)

X