Meme diklestirme + Silikon / lütfen ameliyat olanlar cevaplasin

Hayal90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2015
4
1
33
Merhaba herkese, ben yeni üye oldum ve haftalardir forumda yazanlari okiyorum. Fakat daha net bilgilere ihtiyatim var.
Benim suanki listembe baya bi doktor var: Tugrul Turan, Teoman Dogan, Naci Celik, Ali Mezdegi, Nazmi Baycin, Aylin Karakut, Nazim Durak, Fethi Orak, Gürhan özcan, Erdem Yarmuk, Nebil Bozdagan ve Osman Oymak.

Ben yaklasik 50kg verdim ve memlerim asiri derecede sarkdi... Ben yuvarlak silikon istiyorum ve asiri dogal durmasina gerek yok...
Lütfen ameliyat olan yorumlarini yazabilir mi? 1 haftalik Istanbula doktorlarla görüsmeye gidecem fakar ondan önce biraz kücültmem gerekiyor listeyi.

Fathi Dagdelen ve Yakup Avsar ve Hasan Findik 'dan gördügüm sonuclar kesinlikle hosuma gitmedi. Serdar Eren de 9000 Euro biraz pahali geldi.
7000-10000 TL arasi benim icin ideal.
Simdikten cok tesekkür ediyorum cevaplariniz icin

Merhaba herkese, ben yeni üye oldum ve haftalardir forumda yazanlari okiyorum. Fakat daha net bilgilere ihtiyatim var.
Benim suanki listembe baya bi doktor var: Tugrul Turan, Teoman Dogan, Naci Celik, Ali Mezdegi, Nazmi Baycin, Aylin Karakut, Nazim Durak, Fethi Orak, Gürhan özcan, Erdem Yarmuk, Nebil Bozdagan ve Osman Oymak.

Ben yaklasik 50kg verdim ve memlerim asiri derecede sarkdi... Ben yuvarlak silikon istiyorum ve asiri dogal durmasina gerek yok...
Lütfen ameliyat olan yorumlarini yazabilir mi? 1 haftalik Istanbula doktorlarla görüsmeye gidecem fakar ondan önce biraz kücültmem gerekiyor listeyi.

Fathi Dagdelen ve Yakup Avsar ve Hasan Findik 'dan gördügüm sonuclar kesinlikle hosuma gitmedi. Serdar Eren de 9000 Euro biraz pahali geldi.
Cnm sen Nerede yaşıyorsun. Ben antalyada oldum ameliyatimi çok rahat bi süreç geçirdim Dr. Mahmut Ulvi Kayalı

Ben Hasan Fındık'ın yaptığı memeleri beğeniyorum açıkçası, çok doğal duruyorlar. Diğer dediklerinizi hiç duymadım. Fatih Dağdelen'i duymuştum bir de yalan olmasın ama pek bilmiyorum.

Isvicredeyim suan okiyorum... Ben hasan Findik ve Fathi Dagdelen 'den sonuclari begenmedim ve cok avrupada reklam yapiyorlar ondan dolayi pek istemiyorum... Cok iyi cerrahlarin reklama ihtiyac oldunu düsünmiyorum (Burun ameliyatimda da bu sekilde arastirdim ve sonuctan cok memnunum.
Mahmut Ulvi kararli'dan hic duymadim... Nerde ? veya daha fazla bilgi verebilir misiniz

Google ismini yazınca çıkıyo ben en iyi hekim.com dan hasta görüşlerini okudum ikna oldum sonra Dr. Görüşmeye gittim ilk görüşmede ameliyat günümü aldım

Isvicredeyim suan okiyorum... Ben hasan Findik ve Fathi Dagdelen 'den sonuclari begenmedim ve cok avrupada reklam yapiyorlar ondan dolayi pek istemiyorum... Cok iyi cerrahlarin reklama ihtiyac oldunu düsünmiyorum (Burun ameliyatimda da bu sekilde arastirdim ve sonuctan cok memnunum.
Mahmut Ulvi kararli'dan hic duymadim... Nerde ? veya daha fazla bilgi verebilir misiniz
Ne oldu cnm Dr. Mahmut beyi arastirdin mi ?

Ne oldu cnm Dr. Mahmut beyi arastirdin mi ?

Baktim ve kendisine de mail atacam bu iki gün icerisinde.
Teoman doganla konustum bugün fakat benim istedigimi yapamiyacani düsüniyorum pek sicak eletrik de alamadim. Ki kendisi hakikatten iyi bir doktordur

Hayal90 canim bende Mayista gögüs diklestirme ameliyati gecirdim bende yurtdisindan gittim istanbula
ben Tamer Yavas ta ameliyat oldum... hersey mükemmel güzel oldu ve cok iyi bir Doktor.
Fiyatta senin istedigin civarda... gercekten bir görüs derim...ben dikislerden korkuyordum mükemmel oldu
hicbir Problem yasamadim aksine hic agrim sizim olmadi...

Hayal90 canim bende Mayista gögüs diklestirme ameliyati gecirdim bende yurtdisindan gittim istanbula
ben Tamer Yavas ta ameliyat oldum... hersey mükemmel güzel oldu ve cok iyi bir Doktor.
Fiyatta senin istedigin civarda... gercekten bir görüs derim...ben dikislerden korkuyordum mükemmel oldu
hicbir Problem yasamadim aksine hic agrim sizim olmadi...

Selam kizlar bende diklestirme olacagim ama bana protezde takilacak. Yasayanla tecrübelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim.

merhaba bende aynı ameliyatı oldum dikleştirme +protez beylikdüzü medicana da prof dr necmettin kutlu ben memnunum 9000 tl ödedim yaklaşık 45 gün oldu

Ben bugun fiyat aldim diklestirme ve protez devlet hastanesi 10000 tl istedi soktayim. Varmi yakin zamanda devlet hastanesinde ameliyat olan

X