Ameliyat olan/olacak arkadaşlar ve bilgileri

Neden memnun degilsiniz benimde 1 ayim oldu bugun diklestirme protez
İki göğüs arasında asimetri var boyut ve meme uçlarında, ayrıca sağ göğüs altında içe çöküklük, sol göğüs altında da sarkma var. İşin kötüsü karın germe ve liposuction da yaptırmıştım ondan da hiç memnun değilim

İki göğüs arasında asimetri var boyut ve meme uçlarında, ayrıca sağ göğüs altında içe çöküklük, sol göğüs altında da sarkma var. İşin kötüsü karın germe ve liposuction da yaptırmıştım ondan da hiç memnun değilim
Keske fotograf koysaniz merak ettim bendede suan bicimsizlik var ama erken konusmak istemiyorum

Gerçekten iyi bir hekim ilk 1 hafta amelyat sonrası ufak tefek zorluklar oluyor ama ben sonuçtan çok memnunum dr.ekrem beye yaptırmanızı öneririm.amelyat sonrası ilgili neler yapılıp yapılmayacağını tek tek söylüyor. Son derece doğal bir işte çıkartıyor
Canım selam araştırmalarıma göre zamanla küçülmesinden cc nin yetersizliğinden şikayetçi herkes sende de öyle bir durum oldu mu?? Ve koltuk altı kesisi Önerdi mi Ekrem bey hiç?

Herkese merhaba:) Uzun zamandır aynı konu üzerinde dönüp duruyorum. İstanbul Anadolu yakasında Gögüs Büyütme operasyonu için doktor ve hastane araştırıyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Mega Medipolde İlker YAZICI diye bir doktor önerdiler ancak adam hayalet gibi. İnternette ne bir referans, ne sosyal medya... Lütfen kendisi ile ilgili yada MEdipol hastanesi ile ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi?

Birde sizden doktor tavsiyesi ve operasyon fiyatlarınnızı öğrenebilir miyim?
Enn düşük 14000 TL ye Barış KEKLİK bulabildim. Referasnları da çok olumlu yönde idi. Lütfenn nerdeyse vazgeçeceğim kafam çok karıştı. Yardımınızı rica ederim.

Herkese merhaba:) Uzun zamandır aynı konu üzerinde dönüp duruyorum. İstanbul Anadolu yakasında Gögüs Büyütme operasyonu için doktor ve hastane araştırıyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Mega Medipolde İlker YAZICI diye bir doktor önerdiler ancak adam hayalet gibi. İnternette ne bir referans, ne sosyal medya... Lütfen kendisi ile ilgili yada MEdipol hastanesi ile ilgili tecrübesi olan varsa yazabilir mi?

Enn düşük 14000 TL ye Barış KEKLİK bulabildim. Referasnları da çok olumlu yönde idi. Lütfenn nerdeyse vazgeçeceğim kafam çok karıştı. Yardımınızı rica ederim.

Ay ne zaman 14000 e cıktı yaa. Cok pahalı. Ben izmirde oldum 9 sene önce bu kadar ucuk değildi. İzmirde istanbula göre daha uygun diye biliyorum.
Cenk tokat benım doktorum. İzmir düşünürsen ara sor fiyatını.
Ben 9 senedir memeliyım :)
Hatta suan ıkızlerım var emziriyorum rahatlıkla

Muayeneleri ücretsizdi benim doktorumun yani Barış Keklik’in . Gidip görüşmeni öneririm. Diğer fiyatlardan haberim yok hatta ücret önemli değildi benim için, iyisi olsun istedim o şekilde buldum.

görüşme için kendisinden randevu aldım. barış beyde mı yaptırdınız. ameliyat öncesi ve sonrası süreçle ilgili söylemek istediğin bir şey varmı. özellikle dikkat etmem gereken. yani zorlu bir süreçmiş oldukça. yaşayan biri olarak en çok neye dikkat etmem gerekiyor sence

barış beyi önerir misiniz işinde nasıl. çünkü benim etrafımda ona giden kimse yok ama internette çok olumlu referanslar okudum hakkında

barış beyi önerir misiniz işinde nasıl. çünkü benim etrafımda ona giden kimse yok ama internette çok olumlu referanslar okudum hakkında
Ben çok memnunum. Öneririm kesinlikle. Ameliyat zorlu bir süreç değildi benim için. 1 ay sonra yaptırdığınızı bile unutuyorsunuz. Instagram sayfasında yaptığı işleri görebilirsiniz.

Kolay gelsin gercekten zor bir surec sizi cok iyi anliyorum bende yaptirmadan once cok arastirmistim gerci benim doktorum Ankarada istanbulda tavsiye edecegim yok maalesef istanbuldaki arkadaslar daha iyi yardimci olur ama Ankara dusunurseniz yardimci olurum

Ay ne zaman 14000 e cıktı yaa. Cok pahalı. Ben izmirde oldum 9 sene önce bu kadar ucuk değildi. İzmirde istanbula göre daha uygun diye biliyorum.
Cenk tokat benım doktorum. İzmir düşünürsen ara sor fiyatını.
Ben 9 senedir memeliyım :)
Hatta suan ıkızlerım var emziriyorum rahatlıkla
merhaba bende 4 sene oldu yaptıralı evlenmek üzereyim hamile kalındıgında büyüme ne kdr oluyo daha sonra sarkma oluyomu kas altı olmustu benmki uçlarıda baya hassas emzirme konuusnda baya korkuyıorum :)

X