Meme küçültme sonrası şişlik

6.haftakontrolüme gittim bu gün
her şey yolunda
Gala ödemliyim memelerin ödemi için kendine 3 ay ver dedi daha 1,5 ay oldu meme uçlarım hala içe gömük onlar düzelicek dedi
Korse ve medikal sütyen takmak bitti
Ama ben bir anda bırakmim korseyi dedim geceleri takacağım bir müddet.
Artık normal hayatına dön dedi sadece ağır spor yok. Sonraki kontrol 3.ayda bayramdan önce gel dedi
Ah çok rahatladım ama ödemlerin geçmemesi biraz sinir bozucu oldu.
Çok sevindim senin adına , kafandaki soru işaretleri kalkmış 😘
Ödemler için takviye kullanıyormuydun ? Bromelain içerikli c vitamini falan

her şey yolunda
Gala ödemliyim memelerin ödemi için kendine 3 ay ver dedi daha 1,5 ay oldu meme uçlarım hala içe gömük onlar düzelicek dedi
Artık normal hayatına dön dedi sadece ağır spor yok. Sonraki kontrol 3.ayda bayramdan önce gel dedi
Ödemleriniz göğüsünüzde hangi bölgelerde aceba bide o ödemler de inince daha da küçülürmüymüş aceba?

her şey yolunda

Ödemler için takviye kullanıyormuydun ? Bromelain içerikli c vitamini falan
Enfla c kıllanıyorum 2 haftadır dün doktora söyledim onların etkisi çok az içmene gerek yok dedi
Yaşnız ben sütyensiz gezebilir miyim diye sornayı unuttum hani gece elbisesi altına sütyen takmadan gezmeyi sen biliyor musun?

Enfla c kıllanıyorum 2 haftadır dün doktora söyledim onların etkisi çok az içmene gerek yok dedi
Yaşnız ben sütyensiz gezebilir miyim diye sornayı unuttum hani gece elbisesi altına sütyen takmadan gezmeyi sen biliyor musun?
Son kontrolümde istediğim herhangi bi sütyene geçebilirsin demişlerdi bana
Sporcu sütyeni kullanıyorum halâ ama sürekli bir durum yokya bence giyinebilirsiniz
Bu ara benimkiler de özgür yaşıyorlar hiçbişey giyinmeden😁

X