Meme protezi çıkartma ve meme dikleştirme

ccaykara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2014
13
4
Merhaba arkadaşlar,

Bundan 6 sene önce 250 cc lik mentor cohesif implant taktırdım. Hatta ameliyat deneyimimi paylaşmıştım. Önceleri çok keyif aldığım sonuçların bazıları şimdi rahatsız ediyor. Örneğin memelerin büyüklüğü beni iri gösteriyor. Zaman zaman bedenimde bir fazlalık hissi geliyor, spor yaparken, yüz üstü yatarken. Ne kadar hareket ederse etsin yayılmayan birşey... neyse ancak bunların dışında her daim diri olmaları, ince sütyenle ya da sütyensiz idare etmek avantajları. Dikkat çektikleri de ayrı bir gerçek. Böyle de olsa doğal halime dönmeyi arzular oldum.

Realself isimli sitede implant removal after foto ve yorumlarını okudum. Kimi sonuçlar özellikle meme dokusu olanlar iyiyken kimisi şahsen felaket.

Benim göğüslerim çok küçüktü, koltuk altına yanlara doğru meme dokum boştu, meme başları büyük ve aşağı doğruydu. İmplant bunları hop toparlamıştı.

Şu anda emziriyorum. İkinciyi de yapma planım var. Emzirme sonrası meme dokumun artacağından emin değilim. Kimi kadınların ki büyüyor.

İmplantlarını çıkartan arkadaşlardan ve sonrasında dikleştirme, yağ transferi gibi devam işlemleri yaptıranların yorumlarını duymak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler!

Emzirirken bi sıkıntı yaşıyormusun ? Ben en cok bunun cevabini ariyorum

Emzirirken bi sıkıntı yaşıyormusun ? Ben en cok bunun cevabini ariyorum
Emzirmede hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Kas altı yerleştirme meme dokusunu etkilemiyor. Ancak operasyonu meme başından kesi olarak yapılanlarda doktorum sorun olabileceğini belirtmişti. Benimki göğüs altı.

Konuyla ilgili deneyimi olan çok kişi yok forumda. Herkes implant kullanıyor.

Onlanlar paylaşımda bulunursa sevinirim.

X