Memede ağrı ve yanma

Ecealper123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
18
1
25
Merhabalar hanımlar, 26 yaşındayım 2 çocuk annesiyim bundan 2 ay önce memede ağrı ve yanma şikayetiyle genel cerrahiye gittim, ultrasonum çekildi temiz çıktı, yoğun fibroglandüler yapılı meme dokusu olarak yazmışlar onun dışında kist bile yok, şikayetlerim geçmeyince başka bi genel cerraha gittim o da el muayenesi yaptı yine bir şey yok dendi, memenin dışarıdan görüntüsü normal, bi anormallik yok ele gelen bir şey yok fakat ağrı ve yanma geçmedi, başına gelen var mı böyle bir şey

Aynı şey mi bilmiyorum siz yine de araştırmaya devam edin fakat benim de kol altı ve göğsümde ağrı oluyordu, bende de bir şey çıkmadı sebebini deodorant kullanımı olarak görüyorum. Özellikle alüminyum içerikli deodorantlar buna sebep olabiliyor çok zararlı, bıraktığımdan beri rahatım…

Arada sırada kullanırım çok sık değil, araştırıyorum sormadık doktor kalmadı 2 genel cerraha sayısız hemşireye muayene oldum ele gelen hiçbir şey yok.. Ultrason temiz. Doktora soruyorum neden olur diye kistik meme yapısı diyorlar, ansiyetem coştu stresten yanma hissi geçse rahatlıycam da geçmedi Bi türlü

Arada sırada kullanırım çok sık değil, araştırıyorum sormadık doktor kalmadı 2 genel cerraha sayısız hemşireye muayene oldum ele gelen hiçbir şey yok.. Ultrason temiz. Doktora soruyorum neden olur diye kistik meme yapısı diyorlar, ansiyetem coştu stresten yanma hissi geçse rahatlıycam da geçmedi Bi türlü
Benimde anksiyetem nükseeyiğinden beri aynı sızı yanma falan geçmiyor 2 aydır

X