Mememde kucuk sertlik yardima ihtiyacjm var

sumeyra567

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2023
189
31
22
Merhaba hanimlar bi konudan müzdaribim, 1 hafta once memde agri oldu haliyle korkmaya basladim, cunku hem ankasiyte hemde panik atagim var aşırı takintilyim o yuzdn cok takiyorum kafama, neyse once sag memem agridi biraz elimle ovaldim, baktim boyle cok kucuk tomurcuklar elime geldi ama hafif agrisida var onlar elime geldikten sonra daha cok kafama taktim, busefer hergun oynama basladim yani elim hep mememde idi, elime minik minik yuvarlark seyler degiyor cok bastirdigimda, bazi forumlarda okudugumda gennelik le fibrostikist diyorlar yani zarari olmayan kist, bu arada yasim 23, zar zor randevu buldun 8 subatta gidip ultorson cekilmek istiyorum ama panik atagim yuzundn cok takintiliyim lutfen basina gelen varsa beni biraz rahatlatsin iki meme bastira bastira eli. Gunde 20 kez mememde hem o minik tonurcuklara bakiyorum e haliyke heo bastridgim icin agrim oluyor, acaba basina gelen varmi. Not koltuk altimda agri yok memelerimin altinda agri vaer dokununca agri oluyor elime minik bisy geliyir ama bu kistmi kemik mi agriyor anlamadim.

Merhaba hanimlar bi konudan müzdaribim, 1 hafta once memde agri oldu haliyle korkmaya basladim, cunku hem ankasiyte hemde panik atagim var aşırı takintilyim o yuzdn cok takiyorum kafama, neyse once sag memem agridi biraz elimle ovaldim, baktim boyle cok kucuk tomurcuklar elime geldi ama hafif agrisida var onlar elime geldikten sonra daha cok kafama taktim, busefer hergun oynama basladim yani elim hep mememde idi, elime minik minik yuvarlark seyler degiyor cok bastirdigimda, bazi forumlarda okudugumda gennelik le fibrostikist diyorlar yani zarari olmayan kist, bu arada yasim 23, zar zor randevu buldun 8 subatta gidip ultorson cekilmek istiyorum ama panik atagim yuzundn cok takintiliyim lutfen basina gelen varsa beni biraz rahatlatsin iki meme bastira bastira eli. Gunde 20 kez mememde hem o minik tonurcuklara bakiyorum e haliyke heo bastridgim icin agrim oluyor, acaba basina gelen varmi. Not koltuk altimda agri yok memelerimin altinda agri vaer dokununca agri oluyor elime minik bisy geliyir ama bu kistmi kemik mi agriyor anlamadim.
Birden fazla hissettiğin tomurcuklar adet döngüsü ve hormonlara bağlı memenin kendi bezleri bile olabilir. Anksiyete sebebiyle büyüttün muhtemelen yaşın da genç, randevun yakınmış göster temiz çıksın rahatlarsın en azından. Bu yaşlarda fibroadenom da sık olur kötü huylu bir şey değil

Hekim görene kadar şöyle rahatlatabilirim sizi. Benim de zaman zaman kistler oluşuyor ağrılı. Stres kaynaklı. Doktora gittiğimde ağrı varsa korkma demişti. Umalım ki sorun çıkmasın.

Merhaba hanimlar bi konudan müzdaribim, 1 hafta once memde agri oldu haliyle korkmaya basladim, cunku hem ankasiyte hemde panik atagim var aşırı takintilyim o yuzdn cok takiyorum kafama, neyse once sag memem agridi biraz elimle ovaldim, baktim boyle cok kucuk tomurcuklar elime geldi ama hafif agrisida var onlar elime geldikten sonra daha cok kafama taktim, busefer hergun oynama basladim yani elim hep mememde idi, elime minik minik yuvarlark seyler degiyor cok bastirdigimda, bazi forumlarda okudugumda gennelik le fibrostikist diyorlar yani zarari olmayan kist, bu arada yasim 23, zar zor randevu buldun 8 subatta gidip ultorson cekilmek istiyorum ama panik atagim yuzundn cok takintiliyim lutfen basina gelen varsa beni biraz rahatlatsin iki meme bastira bastira eli. Gunde 20 kez mememde hem o minik tonurcuklara bakiyorum e haliyke heo bastridgim icin agrim oluyor, acaba basina gelen varmi. Not koltuk altimda agri yok memelerimin altinda agri vaer dokununca agri oluyor elime minik bisy geliyir ama bu kistmi kemik mi

Birden fazla hissettiğin tomurcuklar adet döngüsü ve hormonlara bağlı memenin kendi bezleri bile olabilir. Anksiyete sebebiyle büyüttün muhtemelen yaşın da genç, randevun yakınmış göster temiz çıksın rahatlarsın en azından. Bu yaşlarda fibroadenom da sık olur kötü huylu bir şey değil
Insallah dedigin gibidir iki gebelik kaybetti. Deprem yasadim o yuzdn panik atak oldum hep takintiliyim elime hem memelerimin altinda kucuk sertlim geloyor elleyince agri yapiyor hemde yan tarafina elleyince agriyor kucuk bisy geliyor elime adetime 15 gun var

Hekim görene kadar şöyle rahatlatabilirim sizi. Benim de zaman zaman kistler oluşuyor ağrılı. Stres kaynaklı. Doktora gittiğimde ağrı varsa korkma demişti.
Yaa buyuk ihtimal sitredte olabilir annemler ziyarete gelmisti kafam cok doluydu bide bebek konusunuda takiyorum kafama iki kaybim var onun ustune son olaylar izmirde taksici abinin ölmesi birde ramazan hocsnin ölmesi asiri piskoljimi bozdu ustune bu olunca daha da stres yapti.insallah ta oyleydir

X