Aşılama menogon kullananlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İlacın fiyat küpüründe fıyatı 121tl bende ayrıca bir dozda fazladan var!! oyüzden gayet cömert oldum kanatındeyim a.s

ben 1toz 1su 5doz yani 1kutu 110tl ye aldım bu ay.KIZMA tatlım tatlım istersen 200e sat ilaç senin hihoyyyt

110 a nasıl aldığını bilmiyorum şekerim yerimseniben ben 121 liraya aldım 6 doz içinde 100 lira ideal ağaçtan toplamıyoruz malasef :sm_confused:

evet canım iğne o şekilde oluyo senin tıkaça benzer dediğin şey aslında toz suyu toza boşaltılıp vurulyo
bende menogon iğnesiyle aşılama yapılarak hamile kaldım
inşallah sende faydasını görürsün..

arkadasım banada bugun sena kutucu hanım verdı bugun kullanıcam ama nasıl olcak ne işe yarıyor tam olarak bılemıyorum bıraz bılgı verırmısın bu arada bende bursadayım neresındesın sen aceba :)

arkadaşlar ben pko luyum doktorum butün tahlilleri yaptırdı buna hsg spermiyogram sis dahil sonra adetmin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı 5 gün günde 1 defa ama üc kere usgye girdim yumurtalarım 10 mm altında banada menogon verirmi ne zaman verilio bu ilaç yumurta nekadar olması gerekli çatlatma iğnesi için beni bilgilendirin arkadaşlar lüüüüüüüüüüüfeeeeeen

kızlar hepinşze slm ben bugun menogon kullanmaya başladım 4 ay once tedaviye ara vermışım bu ay tekrara başladım aşılama denenecek herkesın hakkında hayırlısı bakalım allah ısteyen herkese versın

Selamlar hanımlar, bu ay adetimin 2. Günü menogon başladım. Fakat adetim 2. Gün kesildi. Bugün 5. Gün ve hiç gelmedi. Gebelik testi yaptım sonuç 700 bhcg çıktı. Ben 3 tane 6 doz iğne oldum. Artık iğneleri bıraktım tabi. Benim için büyük bir sürpriZ. :) Allah isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba bende bu gün menogon kullanmaya başladım 135 aldım 5 tane var için de 26 yaşındayım benim de adetim yok denecek kadar az oldu bu ay stresten acaba aşılama tutmaz mi :KK42::KK42:

Bu ay ben de menegon'a başlıycam inşallah, reglin gelmesini bekliyorum..

Selamlar hanımlar, bu ay adetimin 2. Günü menogon başladım. Fakat adetim 2. Gün kesildi. Bugün 5. Gün ve hiç gelmedi. Gebelik testi yaptım sonuç 700 bhcg çıktı. Ben 3 tane 6 doz iğne oldum. Artık iğneleri bıraktım tabi. Benim için büyük bir sürpriZ. :) Allah isteyen herkese nasip etsin.
İlaçlara başlamadan önce muayene olmadın iz mi anlamadı mi doktor hamile oldugunuzu

merhaba arkadaşlar .bende menegon kullandım. ilacın miktarı az geldiği için doktorum 11 tane kullandırdı.sürekli yumurtaları gözlemledi.ve sonunda olgun 20 milimlik bir yumurta oldu. aşılama yapıldı.ve şimdi bitanecik kızıma hamileyim.ben buna doktorumun başarısı diyorum.kendisi çapa profosörü.ve çok şeker bi adam.çok zor süreçler ama inanın sonuca ulaşacaksınız.sakin olun ve doktorunuzu iyi bulun.
Doktorunuz adı ne

Kızlar bende menogon kullanıyorum 1 toz 1 su 9 mm büyümüş şimdi 2toz 1 su yaptı bugün vuruldum cumartesi günü gitçem sizce büyürmü ve gaz yaptı neden ?

Kızlar doktorum bugün menogon 75 lik verdi ve akşam 6 dan sonra hastane ortamında kalçadan vurduracaksın dedi. Cumartesiye kadar vurulucam. Sizler nerde yaptırdınız? evime yakın doğru düzgün bir poliklinik yok hastane çok ama acillerde mümkün değil bana kimse bakmaz. işyerime yakın çok poliklinik var çıkışta gidiyim diyorum ama iğneden sonra araba kullanıp eve dönmem gerekecek. kalçaya vurulan bu iğneden sonra araba kullanmakta sıkıntı olur mu? dert oldu bana ya gündüz olsa yaptırıverirdim yakın bi sağlık ocağında :KK43: saatinin de şaşmaması gerekiyormuş

X