MENOPOZ SONRASI ADET ACİL BAKARMISINIZ

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
255
34
50
Herkeze iyi günler. Lütfen aranızda benim gibi olan hanımlar yazarsa çok sevinirim. 49 yasındayım. Bir yıl önce uzun aradan sonra gögüs hassasiyeti ve kokusuz akıntım oldu. Bir kaç gün sonra az az lekeler geldi. Doktora gittim rahim ve yumurtalık normal ve adet olmuşsun dedi. O süreden bu zamana bir yıl geçti ve benim yine adet öncesi yasadığımız göğüslerde ağrı kasık ağrısı basladı. Kokusuz beyaz akıntı on gün devam etti ve bugün adet sancısı ardından pembe lekeler geliyor. Bu adet mi başka şey mi çok korkuyorum. Netten bakıp iyice strese girdim. Doktora gideceğim aranizda bunu yaşayan oldu mu?

Valla değerlerime bakiyorum tam menopoz gibi değil ama aile hekimi giris gibisin dedi. Ama normal adet kanaması olmadi sadece silik silik pembe şekilde.
Menepoz öncesi olabiliyor bir anda değil 6 ay 1 sene sonra tekrar regl olma gibi net durumunu dr söyler aile büyüklerim de böyle başladı menepoz

Menepoz öncesi olabiliyor bir anda değil 6 ay 1 sene sonra tekrar regl olma gibi net durumunu dr söyler aile büyüklerim de böyle başladı menepoz
Ablam da
Ablam da aynı oldu. Ama o normal adet seklinde oldu. O da 6 aydir olmuyor du. Ama benim normal adet gibi olmadı.

X