merhaba bazı konularda yardıma ıhtıyacım var

hazzell

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
20
0
34
19 yasında anne olucam alısverıs konusunda baya tecrubesızım 5 ayıma gırıcem cnsıyetını ogrendık alısverıse baslasammı blmıyrm yardıma ıhtıyacım var bebek arabası konusunda chıcco nun 3 lu takımı var kullanan varsa portbebe denen sey alınmalımı yada ıyı kullanıslı bır marka bılıyorsanız dıkkate alırım ve dıger alıs verıs konusunda herseye ıhtıyacım yatak besık ve gıyım konusundada ılgılenırsenız cok sevınırım tesekkurler...

19 yasında anne olucam alısverıs konusunda baya tecrubesızım 5 ayıma gırıcem cnsıyetını ogrendık alısverıse baslasammı blmıyrm yardıma ıhtıyacım var bebek arabası konusunda chıcco nun 3 lu takımı var kullanan varsa portbebe denen sey alınmalımı yada ıyı kullanıslı bır marka bılıyorsanız dıkkate alırım ve dıger alıs verıs konusunda herseye ıhtıyacım yatak besık ve gıyım konusundada ılgılenırsenız cok sevınırım tesekkurler...

Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım, chicco 3 lü takımı lütfen alma onun yerine tam yatan pier cardin ya da chicco nun baston tüpli arabalarından alabilirsiniz, ben 3 lü seti aldım ve satana kadar çok zorlandım, şimdi pier cardin tam yatan ve kağağı kapanan arabasını aldım sahibinden.com dan çok memnun kaldım, kıyafetlerden de en çok alttan çıtçıtlı atlet niyetine giydireceğin zıbınlardan lazım olmuştu bana, süt sağma makinesi filan almıştım ama hiç kullanmadım, yatak almıştım ama 3 ayda onu satıp park yatak aldık ve çook memnun kalmıştık. aklıma geldikçe yine yazarım.

ılgınız ıcın cok tesekkur ederım beklıyorum onerilerınızı dıkkate alıcam :)

Son düzenleme:
X