Merhaba bebeğim 2 aylık ve 3 gündür kakasını yapmıyor emzirirken ağlıyor bazen

Reyhann35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2022
8
2
30
Merhaba bebeğim 2 aylık ve 3 gündür kakasını yapmıyor emzirirken ağlıyor bazen bundan öncesinde de 4 gün yapmadı doktora götürdüm krem verdi poposunda çatlak oluşmuştu sürdüm gece yaptım şimdi yine 3. Gün yapmadı daha ve huzursuz ağlıyor emerken mama veriyordum doktor verme dedi kestim bende bilmiyorum bazen ne yapıcam 🙏

Merhaba bebeğim 2 aylık ve 3 gündür kakasını yapmıyor emzirirken ağlıyor bazen bundan öncesinde de 4 gün yapmadı doktora götürdüm krem verdi poposunda çatlak oluşmuştu sürdüm gece yaptım şimdi yine 3. Gün yapmadı daha ve huzursuz ağlıyor emerken mama veriyordum doktor verme dedi kestim bende bilmiyorum bazen ne yapıcam 🙏
Geçmiş olsun sadece emerken mi ağlıyor, meme reddi de olabilir alarji de olabilir, süt ürünlerini kesmeyi denediniz mi

Teşekkür ederim yok sadece emerken değil masaj yaparken bazen uykudayken ağlıyor peynir çok tüketiyorum kahvaltıda onun zararı var uyumasıda çok zor gündüz fazla uyumuyor sütüm gündüz çok yok galiba bilmiyorum ama dinlemiyorum yemek yemek için zorlanıyorum bırakınca hep kucak istiyor ayakta gezdiriyorum anlicağınız baya zorlanıyorum şu aralar 🙃

Teşekkür ederim yok sadece emerken değil masaj yaparken bazen uykudayken ağlıyor peynir çok tüketiyorum kahvaltıda onun zararı var mı
Olabilir, benim kızım 2 aylıkken geceleri özellikle çok ağlıyordu, meme mama hiç birşey almıyordu, kakası çok mukusluydu, birde yanakları egzama gibi olmuştu, süt ürünlerini kesmiştim Bi süre, yani tam Bi diyete girmemiştim ama direk süt peynir tereyağı yememeye başladım, bir iki güne hem kakası düzeldi hem huysuzluğu gitti, birçok bebekte oluyor süt ürünler bağırsaklarına ağrı yapıyor ☹️

Emen bebekler hep öyle ya, kucak istiyor hep emmek istiyor, emzik almıyor, maymun yavrusu gibiyiz hala sık emiyor benimki, hiç öyle çok sütüm olmadı, sık sık emiyır hala,

Olabilir, benim kızım 2 aylıkken geceleri özellikle çok ağlıyordu, meme mama hiç birşey almıyordu, kakası çok mukusluydu, birde yanakları egzama gibi olmuştu, süt ürünlerini kesmiştim Bi süre, yani tam Bi diyete girmemiştim ama direk süt peynir tereyağı yememeye başladım, bir iki güne hem kakası düzeldi hem huysuzluğu gitti, birçok bebekte oluyor süt ürünler bağırsaklarına ağrı yapıyor ☹️

Kakasını yapmıyor onun için huzursuzum salıdan beri bugün 4. Gün pazartesi yaptı o zamanda 4 gün yapmamıştı ama o zaman mama veriyordum doktor kes mamayı dedi ondan dedi hala yapmadı ya yine götürüyüm mü doktora anlamadım ya ☹️

Kakasını yapmıyor onun için huzursuzum salıdan beri bugün 4. Gün pazartesi yaptı o zamanda 4 gün yapmamıştı ama o zaman mama veriyordum doktor kes mamayı dedi ondan dedi hala yapmadı ya yine götürüyüm mü doktora anlamadım ya ☹️
Bence biraz bekle, makatına zeytinyağı sür, sadece meme almaya devam edince düzelir kakasıda 🙏

X