Mersin'de Estetik Cerrah tavsiyeleri

Canı yanmış biri olarak Cüneyt Bozkurt'u ben de tavsiye etmiyorum iyi araştırın derim çünkü sonrasında hem fiziksel hem manevi üzüntü oluyor ben çok pişmanım ameliyat öncesinde bu kadar sıkıntım yoktu :KK43: Kendisine sıkıntılarımı anlattığımda hiç sorun yokmuş gibi davrandı oys95 arkadaşıma katılıyorum karşısındaki dinlememe huyu var sorununuzu anlatamadan bir bakmışsınız odadan çıkmışsınız kısacası sonuç büyük hüsran.Bu yöredeki doktorlara güvenmediğim için ıstanbul'da alanında uzman birine ikinci ameliyatımı olmayı düşünüyorum.

ben 2009 ocak ayında ameliyat oldum.cüneyt bozkurta.burnumun şekli harika.çok doğal görünüyor.ancak bir burun deliğim çok iyi nefes almıyor.bir de kokuları iyi seçemiyorum.durumu benim gibi olan arkadaşlar var mı?

selamlar
Ya cüneyt bozkurt ta ameliyat olmayı düşünen biri olarak yazdıklarınızı görünce vazgeçip büyük bir yanlış yapacaktım az kalsın.. Ama sizden bahsettim dediğiniz tarihte diğer doktora ameliyat olan sadece siz olduğunuz için bulmak zor olmadı.. sizin resminizi çok görmek istediğimi söyleyince cüneyt bey kırmadı ve burnunuzu gösterdi. HARİKA olmuşsunuz daha ne istiyorsunuz. iyiki sizin bu yazdıklarınızı cüneyt beye aktardım yoksa büyük bir yanlış yapıp doktorumu değiştirecektim.. bende ameliyat oldum ve çok çok memnunum aynen o astıkları resimler gibi oldu vede sizinkininde o asılan resimlerden farkı yok çok güzel olmuşsunuz kuzum.. Hiçte paracı biri değil. ama parayla hizmeti değilde kişiyi satın almaya çalışanlara pek hoş davranmadığı kesin:))) :eek:lmaz:

mersinde cüneyt bozkurt ve cengiz arıkana ameliyat olmayın.arkadaşlar benim burnumda ileri derecede devüasyon vardı yatmışkende estetik olayım dedim.3 doktor gezdik.ve ben 2007 yılında mersin IMC hastanesinde cengiz arıkana burun ameliyatı oldum.adam çok ilgiliyken ameliyat sonrası şikayetimizi söyleyince odadan kovulduk.burnumdan nefes alamamam eskisinden daha kötü oldu estetik açıdanda burnumun kemiği S şeklini aldı tahmin edin artık.
2009 yılındada en az 4 doktor gezdik.cüneyt bozkurtun karşısındakini konuşturmama,dinlememe,umursamama huyları olmasına karşın basında çıkmış olmasıyla ve bulunduğu hastanenin kalitesinede güvenerek nisan ayındada cüneyt bozkurta ameliyat oldum.ameliyat sonrası bu huylarından dolayı şikayetimizi anlatamadık bile bizi odadan çıkardı.ameliyat önceside kıkırdak var ben yaparım profesyonelim dedi ameliyat sonrasında kıkırdağın yok ne yapayım dedi.nefes alamama sıkıntım geçmedi.bizde derdimizi hastane yönetimine ilettik.estetik açıdanda tam düzelme olmadı.kendi hastaneside durumu anlayıp bizi başka doktorlarla görüştürdüler 2 doktor sonrası kıkırdak eksikliği olduğu ve kulaktan kıkırdak transferi yapılması gerektiği ortaya çıktı.şimdi 3.ameliyat için 1 seneyi doldurmam gerekiyor.zaman geçtikçe burun düşüyor.kime nasıl güvenecem bilmiyorum.
size mersindeki doktorları ayrıntılı yazdım.ilgili doktorda ilgisiz doktorda parayı verdikten sonra değişiyor.CENGİZ ARIKAN VE CÜNEYT BOZKURT'a ameliyat olmak isteyenler iyi düşünün hastaneye astıkları o güzel burun resimleri aldatmaca.kimisini güzel yapıyorlar ama kimisi de benim gibi vakası oluyor.bizler hasta değil müşteriyiz unutmayın.
[/QUOTE]
selamlar
Ya cüneyt bozkurt ta ameliyat olmayı düşünen biri olarak yazdıklarınızı görünce vazgeçip büyük bir yanlış yapacaktım az kalsın.. Ama sizden bahsettim dediğiniz tarihte diğer doktora ameliyat olan sadece siz olduğunuz için bulmak zor olmadı.. sizin resminizi çok görmek istediğimi söyleyince cüneyt bey kırmadı ve burnunuzu gösterdi. HARİKA olmuşsunuz daha ne istiyorsunuz. iyiki sizin bu yazdıklarınızı cüneyt beye aktardım yoksa büyük bir yanlış yapıp doktorumu değiştirecektim.. bende ameliyat oldum ve çok çok memnunum aynen o astıkları resimler gibi oldu vede sizinkininde o asılan resimlerden farkı yok çok güzel olmuşsunuz kuzum.. Hiçte paracı biri değil. ama parayla hizmeti değilde kişiyi satın almaya çalışanlara pek hoş davranmadığı kesin:)))

ben 2009 ocak ayında ameliyat oldum.cüneyt bozkurta.burnumun şekli harika.çok doğal görünüyor.ancak bir burun deliğim çok iyi nefes almıyor.bir de kokuları iyi seçemiyorum.durumu benim gibi olan arkadaşlar var mı?
bende duydum ama zamanla düzeliyormuş. bu konuda sorun yaşayan ve sonra geçen hastalarla karşlıştım rahatladım sizde rahatlayın.. küçük bir yaranın bile tam iyileşmesi en az 3ila6 ayda eski haline gelebiliyor.. kocaman burnumun düzelmesi daha uzun vakit alır sanırım:))))

Bu hafta dr. Cüneyt Bozkut'a gittim, estetik yaptırmayı düşünüyorum, çok ikna edici konuştu ve de burnumun nasıl olacağını da gösterip ameliyat sonuçlarından bazılarını gösterdi. Çok etkilendim lakin Oys95 isimil kullanıcının yazınızı görünce bayağı şaşırdım doğrusu. Acaba, resminizi görebilir miyim?

Bence sizde benim gibi yapın cüneyt beyden oys95 in resimlerini sorun size göstersin ve ondan sonra karar verin derim. ben öyle yaptım.. :enbuyukkk:

Selamlar ben de 2 buçuk sene önce Cüneyt bozkurta ameliyat oldum mennunmuyum hayır şu an olsam olur muyum asla ve asla... Evet Cüneyt Bey yıllardır bu işi yapıyor olabilir ama her burnu yapamıyor. Bunun başarısız örneklerinden biri de benim ve inanın kendim gibi insanlarla da tanıştım muayenehanesinde. Burnum çok kalkık olmuş orası böyle olmuş burnumu mükemmel yapamamış gibi bir takıntı da değil evet kendisi çok cici bir insandır acayip de sıcakkanlıdır ama gel gör ki benim burnumu yapamadı bildiğin yamuk burun işte eğri de sağı da solu da birbirinden farklı besbelli bişe ve işin acı tarafı burnumu görenler de arkadaşlarım da hep aynı tepkiyi veriyor keşke olmasaymışsın! Neden araştırmadın ki ! Benim bildiğim burun dediğin yıl geçtikçe oturur benimkisi 2. ameliyata doğru gidiyor nefes desen geceleri sıfırlandığı oluyor. Çok da düşündüm acaba 2. ameliyatı olup düzeltsin mi diye sonuçta kendi yaptığı burun en iyisini o bilir sonra ailem ve arkadaşlarım vazgeçirdi kendisinin 2. ameliyatlarda deneyimli olmaması da diğer bir neden, bazıları kıkırdak felan ekliyormuş eklenmesi gerekiyormuş normalde 2. ameliyatlarda burun düşmesin diye, doktor arıyorum arkadaşlar sekonder rinoplastiyi başarılı yapan birini biliyorsanız söyleyin lütfen.

arkadaşlar sakın güney estetik merkezine gitmeyin.ilk zamanlar iyiydim ama şişliklerim indikçe pinokyoyo benziyorum.sipsivri ve upuzun olmuş, burnum benden önde gidiyor.paranamı acırsın,yaşadığın zorluklaramı?ikinci amelyat için cemil dalay ı düşünüyorum,bilginiz varmı kızlar?yada tavsiyeniz?morelim sıfır:eek:klava:

Son düzenleme:
canan 32 herşeyden önce bir doktorun hastanın rızası olmadan resmini göstermesi etik olarak hoş değil ve sizin hafiyelik yapmanız da siz memnun kalmış olabilirsiniz fakat ben ve bazı arkadaşlar memnun kalmamış sonuçta herkes tecrübesini anlatıyor bukadar içerlemenize gerek yok kanımca.........

Selam Arkadaşlar.Dr.Cüneyt Bozkurt'a yazılanlar hakkında duyarsız kalamadım.Cüneyt beyin branşı estetik cerrahi değil arkadaşlar kulak burun boğaz uzmanı.bi kaç seminere katılarak burun estetiği hakkında bilgi alıp şimdi mersinde 1 numaralı burun estetiği yapan dr olarak ün salmıştır.fakat işin gerçeğini ve bunlarını bende çok sonra öğrendim.ama iş işten geçmişti.bende ameliyat oldum Cüneyt Beye ama sonuç felaketti.sokağa bile çıkamaz haldeydim.daha sonra Dr.Mustafa Cömert'le bi arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.2.ameliyatımı yaptı Mustafa bey.şuan çok memnunum Allaha şükür.Teşekkürler Mustafa Cömert:)))))))))))))

slm kızlar bende gögüs için o kadar dokttor araştırdımki mersin-adana-ankara-ve istanbul'da ya pahalı geldi, ya uzak geldi, ya doktoru beğenmedim mersinde emrah beye gögüs ameliyatı olan bi arkadaş tavsiye etmişti ama malesef emrah bey çanakkale üniversitesine geçmiş...3 doktorla yüz yüze görüştükten sonra şakir ünal aklıma yattı (yaptığı gögüslerden birini gördükten sonra bayanssulusmile) ameliyatımıda şakir bey yaptı gerçekten süper görünüyolar bide tam şeklini aldıktan sonra eminim çok daha güzel olacaklar.. kesinlikle şakir ünalı tavsiye ederim:lepi:

bende mersindeyim acilen bi dr arıyorum bende:)bilen varsa lütfen yardımcı olsun kızlar

ben emrah arslana ameliyat oldum hemde k kez sakın ama sakın tavsiye etmiyorum buraya da yazdım okadar pişmanımki o adama yaptırdığım için:KK43:sakın gitme bende şuan bi dr arıyorum mersindeyim soruşturuyorum

inanamıyorum aynen bende emrah arslana ameliyat oldum öyle sorunlarım var ki anlatamam şiddetle tavsiye etmiyorum sakın o doktra gitmeyin aynen şuan mersnde bende doktor arıyorum kızlar

göğüs estetiği olan kim var kızlar mersinde??

slm arkadaşlar mersindeyim bende dün ameliyatımı oldum doktorum Şakir ünal çok başarılı bir dr .dün 16 00 gibi ameliyata girdim bugün evimdeyim ve çok iyiyim sorunum yok bunu doktorumun başarısına bağlıyorum.bu gün tamponum alındı yarın drenler alınacak sanırım daha rahat olacam .sorularınız olursa yardımcı olmak isterim.

aklı fıkrı para olan bı dokktor
gorumcem yaptırdı pek ıyı olmadı

slm arkadaşlar mersindeyim bende dün ameliyatımı oldum doktorum Şakir ünal çok başarılı bir dr .dün 16 00 gibi ameliyata girdim bugün evimdeyim ve çok iyiyim sorunum yok bunu doktorumun başarısına bağlıyorum.bu gün tamponum alındı yarın drenler alınacak sanırım daha rahat olacam .sorularınız olursa yardımcı olmak isterim.

selam canım hangi hastanede oldun ameliyatı bende istiyorum göğüs küçültme ve burun ameliyatı.nasıl geçti aynı gün mü oldun ikisini de ücreti ne kadar peki?

Merhaba arkadaşlar,mersinde gerçekten bu işi iyi yapan önerdiğiniz burun estetiğinde başarılı bir plastik cerrah varmı ? benim araştırmalarıma göre dr.mustafa cömert ve ımc hastanesinde görevli olan dr.ali aksoy dan hastaları son derece memnun sizlerinde fikirlerinizi beyan etmenizi bekliyorum .

X