Gebeliğe Hazırlık Meryem ana otu hamile kalmak icin faydasini goren varmi ? Bide bunu deniyek .

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Andyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2018
3.961
4.140
Meryem Otu Nasıl Kullanılır?

Ovülasyon zamanına yakın ve ovulasyonu takip eden birkaç günde uygulanır. Yaziyo.
Uygulama öncesi otu bir sudan geçirin.
Geceleyin eşinizle aynı anda bir defa 2 rekat namaz kılıp, sonrasında yine eşlerle birlikte Felak, Nas ve Ayetel Kürsi dualarını okuyarak . Otun üzerine arapca 3 defa meryem süresi okuyun(bilmeyenler baskasina okutturabilir) ve genis bir cam sürahiye koyup 1 gece bekletin (cikarttiginiz otu atmayin kenarda kurusun tekrar kullanabilirsiniz ) ve bu suyu sabah aksam ac karnina eslerle birlikde icin aksam özellikle iliskiden 45 dk önce icilmesi öneriliyo.
Sürahiye koymadan önce ufak bir parca meryem otundan kirip bir beze sarıp sag gogusun uzerine koyun banyo dışında uzerinizden cikartmayin iliskilerde sag avcunuzun icinde olsun. Adet olana kadar veya gebelik ögrenilene kadar uzerinizde kalsin ve 41 kere meryem suresi okuyun . Gebelik ögrenildiginde uzerinizdeki meryem otunun parcasini cikarin aksi hakde düşüge neden olabiliyormus .
Denemedim ama bilgilerim bunlar cok duydum zemzem suyuda faydali ben otu buldum ama arapca bilmediğim icin komsuma okutturucam nasilsa zarari olmaz die dusunuyorum bi kac denemediğim sey kaldi bunuda annem ve kaynanam cok istedi die denicem deneyenler olumlu olumsuz yorum atarsa sewinirim rabbim cumlemize yardim etsin.
Not kac gun içilcek onu cözemedim kimisi 3 kimisi 10 gun yazmis bilen varsa yazsin lutfen

Eklentiler

• IMG_3872.JPG
    IMG_3872.JPG
    56,7 KB · Görüntüleme: 194
  • Screenshot_20200910-122255_Chrome.jpg
    Screenshot_20200910-122255_Chrome.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 144
  • Screenshot_20200910-122311_Chrome.jpg
    Screenshot_20200910-122311_Chrome.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 120
  • Screenshot_20200911-190900_Chrome.jpg
    Screenshot_20200911-190900_Chrome.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 145
Kesinlikle işin ehli birine meryem, yasin okutun sofi olursa daha iyi olur. 41 gun değil ama 41 yasin 41 meryem okudular bana hamileyim 😌
Walla mi anaa nasil sewindim de kimi bulcam ki 3 meryem suresini bile rica ettim utana cekine .s nasip umudum yok deniom iste annem icin.

Canım etrafında yokmu sofi birileri grupları olan dagıtırlar orda
Yok bilmiorum bn oyle sofi kimseyi...s keske olsa nasip demekki 3 kere okuttum meryem suresini dua ile koydum suya bakalim nolcak hersey allahdan 🤲

Eklentiler

• 20200910_222229.jpg
    20200910_222229.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 221
Kesinlikle işin ehli birine meryem, yasin okutun sofi olursa daha iyi olur. 41 gun değil ama 41 yasin 41 meryem okudular bana hamileyim 😌
Ben de çok şükür 41 meryemle hamileyim elhamdulillah. Hem de imkansıza yakın bir konumdayken... tüp bebek yaptıracakken... Allahın işi hamdolsun

Ben de çok şükür 41 meryemle hamileyim elhamdulillah. Hem de imkansıza yakın bir konumdayken... tüp bebek yaptıracakken... Allahın işi hamdolsun
Ay ne guzl keske bnde o mucizeye dahil olsam birinemi okuttun kndinmi okudun? Bide arapcami turkcemi?

Ben önceki ay 5 tane kendim okudum o ay olmadı,sonraki ay babannem 41 meryemi medine hurmasına okudu yarısını eşim yarısını ben yedim ve ondan sonra hamile kaldım
Ahh ahh keske okutturucak birim olsa keske ama yok iste bu dua okuyan hocalari acsam dinlesem olmazmi bilmiom ya bn

Dun komsum 3 kere meryem suresi okudu uzerine bnde bildigim tum sureleri ve ayetel kursi okudum ufledim bi gece beklettim bi parcasini koparim sag gogusume taktim ve bugun içmeye başladım umarım şifasini alırım rabbim yardim eder duayi bilmiorum bu yuzden sesli hoca dan yasin ve meryem suresi dinliyorum okutturucak birilerini bulsam direk okutturcam ama rabbim kalbimi bilio insallah kabul olur elimden geldikce kndimde mealini okumaya caliscam okutturcam meryyem suresini.

Enteresan top gibi birlesikti suya koydum ertesi sabah acilmisti biraz daha bkletsem yeserecek gibi rabbimin mucizesi

Eklentiler

• 20200911_113616.jpg
    20200911_113616.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 153
  • 20200911_113612.jpg
    20200911_113612.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 120
  • 20200910_222229.jpg
    20200910_222229.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 103
Dun komsum 3 kere meryem suresi okudu uzerine bnde bildigim tum sureleri ve ayetel kursi okudum ufledim bi gece beklettim bi parcasini koparim sag gogusume taktim ve bugun içmeye başladım umarım şifasini alırım rabbim yardim eder duayi bilmiorum bu yuzden sesli hoca dan yasin ve meryem suresi dinliyorum okutturucak birilerini bulsam direk okutturcam ama rabbim kalbimi bilio insallah kabul olur elimden geldikce kndimde mealini okumaya caliscam okutturcam meryyem suresini.

Enteresan top gibi birlesikti suya koydum ertesi sabah acilmisti biraz daha bkletsem yeserecek gibi rabbimin mucizesi
Canım nerden buldun bu otu

Hamile kaldığınızda üzerinizden hemen çıkarın unutmayın. İnşallah tez vakitte kucağınız dolar 🤗

Amin canım cümlemize inşallah. Bende adet olmayı bekliyorm bitsin bu ay Meryem suresi okumaya başlaycağım 😊
Insallah olamazsin denemeden hamis olursun bnm yaptigim gibi yap 41 kisiye 1 defa okuttur sana niyet etsinler kendin de 41 gun oku yer gök dua

X